044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Ролердром

  Ролердром нашого клубу - мабуть найкомфортніше місце для катання на роликах в Києві. Особливе значення ми надали його покриттю.

  Італійська спортивна підлога МОNDO ідеально рівна і забезпечує відмінне зчеплення з колесами роликів.

  Це важливо, як для новачка, який тільки робить перші кроки на роликах, так і для професійного ролера, що відпрацьовує акробатичні етюди. Комфортне катання всім гостям забезпечує площа у 400 м. кв.

  Наш ролердром Київ накрито прозорим куполом і захищено від усіх капризів погоди. Розумна система вентиляції підтримує комфортний температурний режим, а неймовірна акустична система додає запалу і підіймає настрій.

  Ви можете кататися на роликах з друзями, всією сім’єю або на самоті, брати персональні уроки або займатися в групі. Ми запрошуємо на тренування на наш роллердром в Києві і дорослих і дітей старше 5 років. Дізнатися розклад групових занять можна тут, а записатися на
  персональне тренування по телефону 0444959555.

  Наші тренери запевняють, що достатньо лише 3-5 персональних занять, щоб впевнено стояти і легко «ролити». Не відмовляйте собі в задоволенні весело і цікаво проводити час всією сім’єю. Катайтеся на роликах на кращому ролердромі Києва в самому центрі міста.

  Купити клубну карту