044 495-95-55
 • ua
 • Ролердром

  Ролердром нашого клубу - мабуть найкомфортніше місце для катання на роликах у Києві. Особливе значення ми надали його покриттю.

  Італійська спортивна підлога МОNDO ідеально рівна і забезпечує відмінне зчеплення з колесами роликів.

  Це важливо, як для новачка, який тільки робить перші кроки на роликах, так і для професійного ролера, що відпрацьовує акробатичні етюди. Комфортне катання всім гостям забезпечує площа у 400 м. кв.

  Наш ролердром Київ накрито прозорим куполом і захищено від усіх капризів погоди. Розумна система вентиляції підтримує комфортний температурний режим, а неймовірна акустична система додає запалу і підіймає настрій.

  Ви можете кататися на роликах із друзями, всією сім’єю або на самоті, брати персональні уроки або займатися в групі. Ми запрошуємо на тренування на наш роллердром у Києві і дорослих і дітей старше 5 років. Дізнатися розклад групових занять можна тут, а записатися на
  персональне тренування за телефом 044 495 9555.

  Наші тренери запевняють, що достатньо лише 3-5 персональних занять, щоб впевнено стояти і легко «ролити». Не відмовляйте собі в задоволенні весело і цікаво проводити час всією сім’єю. Катайтеся на роликах на кращому ролердромі Києва в самому центрі міста.

  Купити клубну карту

  Часті питання про Ролердром

  5️⃣ Ролердром — чому в клубі«5 Елемент»

  Ролердром в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Ролердром — замовити абонемент

  Ролердром — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Ролердром — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Ролердром — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Ролердром — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.16 (2)
  Lera_ Boom
  Начала кататься на роликах, когда мне было еще 7 лет. Первые шаги были трудными, но спустя время я умело каталась на роликах. В то время многие свободно катались на улице, совершенно не беспокоясь о своей безопасности. Но сейчас в нашем городе все меньше подобных мест с ровными и подходящими дорогами. К счастью, я узнала про фитнесс-клуб 5 элемент. Скажу честно, это был первый раз,когда я побывала на роллердроме. И не зря, мне безумно понравилось. Мало того, что тут просто прекрасное покрытие для катания, так еще и замечательные тренера, которые помогут в любую минуту. Благодаря им я освоила новые этюды, а самое главное - это было безопасно. Буду приходить к вам чаще. Спасибо)
  Arina Karimova
  С самого детства люблю кататься на роликах, только тогда не было таких роллердромов, за то были разбитые колени. В роллердроме фитнес клуба "5 элемент" я могу не переживать из-за травмирования своих детей, так как здесь идеальное покрытие полов и что не мало важно все находится под куполом, где нет ни ветра ни дождя. Детям здесь очень поправилось, мы обязательно вернемся.

  Залишити коментар


  RU UA EN