044 495-95-55

Настільний теніс

Захоплююча гра, яка розвиває силу, рухливість і гнучкість

Знаєте, що настільний теніс розвиває найкраще? Мислення! - Так вважають експерти - тренери з настільного тенісу клубу здорових задоволень «5 елемент». А ще вони стверджують, що цей вид спорту дуже корисний для зору і для колінних суглобів.

У клубі «5 елемент» вам принесе задоволення сама гра на одному з 7-ми професійних столів всесвітньо відомого виробника DHS - постачальника столів для чемпіонатів світу з настільного тенісу. А справжній спортивний азарт гарантований на традиційних клубних чемпіонатах!
Фахівці переконані, що в настільний теніс приходять тоді, коли просто вправлятися на біговій доріжці вже не в радість. І коли за вікном осінь-зима, і темно, і холодно. Тобто, в настільний теніс приходять, як за своєрідними ліками, - від щоденної втоми, від сезонної хандри і накопичених стресів. Приходять за особливою легкістю, за радістю спілкування, за цікавим і корисним фізичним навантаженням.

Отримати консультацію Турніри
Докладніше про заняття

Часті питання про Настільний теніс

5️⃣ Настільний теніс — чому в клубі«5 Елемент»

Настільний теніс в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Настільний теніс — замовити абонемент

Настільний теніс — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Настільний теніс — сервіс на вищому рівні гарантований!

Настільний теніс — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Настільний теніс — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.53 (7)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки