044 495-95-55
 • ua

 • СПА-програми

  SPA догляди актуальні в усі пори року

  «Краса - це обіцянка щастя», - стверджував Фрідріх Ніцше. Дуже популярні в наш час спа-догляди здатні дарувати одночасно і красу, і відчуття щастя. Секрет такої повної гармонізації душі й тіла в тому, що всі spa-процедури мають комплексний характер. Вони об’єднують: детокс-процедури, осмотермію (сольове обгортання), водоростеві обгортання, пілінги, масажі, маски…

  У салоні краси й wellness клубу здорових задоволень «5 елемент» досвідчені фахівці пропонують Вам найкращі SPA-догляди з використанням основи-косметики сучасних професійних світових брендів: Babor, Ericson Laboratoire, Fitomag.

  Початковим етапом обраної Вами спа-програми переважно є детокс у вигляді різних обгортань, пілінгів. Він необхідний для запуску прискореного метаболізму - активного процесу очищення й відновлення організму. Для посилення цього ефекту обгортання і пілінги використовуються в комплексі з масажами.

  Кількість масажів, пропонованих у клубі «5 елемент», досягає декількох десятків! А різноманітні обгортання забезпечують і косметичне, і естетичне задоволення. Наприклад, шоколадне обгортання німецької марки KLAPP дарує зволоження та живлення, вирівнює рельєф шкіри і забезпечує повний релакс!

  Професіонали салону краси вважають відправною точкою spa-догляду побажання клієнта, його бачення результатів. Спостереження фахівців також показують, що до спа-послуг вперше вдаються найчастіше після відпочинку і пов’язаного з ним набору ваги. Але, спробувавши одного разу, зберігають вірність постійно. Адже доглянутість не набувається за 10 днів. Система спа-процедур стає способом життя.

  Нехай і dаше життя стане spa-доглянутим!

  Отримати консультацію
  • Фото СПА-програми — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото СПА-програми — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото СПА-програми — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про СПА-програми

  5️⃣ СПА-програми — чому в клубі«5 Елемент»

  СПА-програми в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ СПА-програми — замовити абонемент

  СПА-програми — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 СПА-програми — сервіс на вищому рівні гарантований!

  СПА-програми — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 СПА-програми — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.57 (5)

  Залишити коментар


  RU UA EN