044 495-95-55
 • ua

 • Кінезітерапія

  Людям, яким необхідно відновити свою рухову активність або пройти реабілітацію після травм опорно-рухової системи, фітнес-центр «5 елемент» пропонує використовувати унікальну методику, розроблену спеціально для таких випадків. З її допомогою можна позбутися хвороб хребта, суглобів, повернути собі рухливість і забути про ломоту в попереку і болях в колінах.

  Що таке кінезітерапія

  Лікування рухом - а саме так перекладається з грецької мови «кінезітерапія». В основі методу лежить ідея про те, що правильно підібрані рухи здатні ефективно лікувати хвороби опорно-рухової системи людини.

  Головною перевагою цього способу лікування є те, що всі вправи перевірені на практиці, чим і доведена їх ефективність.

  Фітнес-центр «5 елемент» пропонує дорослим і дітям дві форми кінезітерапії:

  • Активну;
  • Пасивну.

  У першому випадку заняття проходять в активній формі (виконання лікувальних вправ, рухливі ігри і так далі), які проводяться під наглядом тренерів.У другому випадку фахівці фітнес-клубу, у залежності від діагнозу та рекомендацій лікарів, запропонують:

  • Масаж;
  • Витягування;
  • Механотерапію.

  В останньому варіанті використовуються механічні пристосування, якими посилюється лікувальний ефект. Завдяки нам, кінезітерапія в Києві стала доступною всім без винятку - і дорослим, і дітям.

  Кінезітерапія або лікувальна гімнастика: у чому відмінності?

  Ті, хто стикався з проблемами опорно-рухової системи, знають, наскільки болючими відчуттями вони супроводжуються - кожен рух заподіює пекельні муки. Парадокс кінезітерапії в тому, що саме рух допомагає позбутися від болю. В основу методики покладено принцип: недуг можна зцілити, подолавши страх перед хворобливими відчуттями. Це і є головною відмінністю лікування рухами від традиційних методик.

  Лікувальна гімнастика призначається зазвичай після визначення проблем опорно-рухової системи або отримання травми проходить чимало часу. Біль при цьому блокується за допомогою різних медичних препаратів, людина майже не рухається, уникає фізичних навантажень.

  Кінезітерапія, на відміну від гімнастики, орієнтується на те, щоб цілеспрямовано впливати на хворі місця, при цьому анестетики не використовуються, оскільки спеціальні вправи допомагають виправити «поломку» і погасити вогнище болю.

  Правильний психологічний настрій допомагає організму перенести навантаження і впоратися з неприємними відчуттями. Цьому ж сприяє різноманітна програма вправ, які всебічно впливають на уражені суглоби.

  Тренер бере в цьому безпосередню участь і, завдяки психологічній підтримці з його боку, гість справляється зі своїми проблемами набагато легше і швидше.

  Кому необхідна кінезітерапія

  Найбільш поширеними недугами, при яких призначається лікування рухом, є:

  • захворювання хребта (остеохондроз, сколіоз, сутулість, порушення постави, міжхребетні грижі, хвороба Бехтєрєва й інші);
  • хвороби великих суглобів (хвороба Стілла, артрит і його різновиди, периартроз плече-лопатковий).

  Відвідувати фітнес-центр «5 елемент» також рекомендується всім, хто переніс спортивні або побутові травми, операції на суглобах і кінцівках, а також тим, у кого міжхребцеві грижі, нестабільні сегменти хребта.

  Зробіть перший крок до здоров’я - поверніть собі рухливість і насолоджуйтеся активним способом життя!

  Отримати консультацію
  • Фото Кінезітерапія — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Кінезітерапія — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Кінезітерапія — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Кінезітерапія

  5️⃣ Кінезітерапія — чому в клубі«5 Елемент»

  Кінезітерапія в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Кінезітерапія — замовити абонемент

  Кінезітерапія — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Кінезітерапія — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Кінезітерапія — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Кінезітерапія — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.34 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN