044 495-95-55
 • ua

 • Масаж

  Володіючи багаторічним досвідом, наші масажисти впораються з будь-якими завданнями

  Професійний масаж в Києві.

  Масажні послуги досить поширені і затребувані. Комплекс процедур носить лікувальний, профілактичний і релаксуючий характер. У професійному центрі краси клубу «5 елемент» в Києві практикують масаж ручний і апаратний. Індивідуальна програма масажу дає загальний оздоровчий ефект.

  Правильно підібраний вид масажу сприяє розслабленню м’язів і тканин, тому комплекс призначають для зняття загального фізичного напруження, стабілізації психоемоційного стану.

  В обладнаному масажному кабінеті проводять різні види масажу, включаючи антицелюлітний, аюрведичний, косметичний. В результаті активних рефлекторно-механічних дій істотно поліпшується стан шкіри, в тканинах запускаються природні ліфтингові процеси, відбувається гармонійний обмін речовин, що дає ефект стабілізації ваги.

  Завдяки професійній мануальній терапії, спрямованій на зняття больових відчуттів у кістково-м’язових тканинах, можна відновити рухливість хребта, стабілізувати функції суглобів. Техніка використовується в ряді реабілітаційних програм після травм і операцій.

  Щоб визначитися з видом необхідного масажу - запишіться на прийом до наших висококваліфікованих майстрів.

  Який масаж проводять в Києві на Оболоні

  ● Антицелюлітний масаж дозволить поліпшити стан шкіри і позбутися від надлишків підшкірного жиру.

  Релаксирующий масаж допомагає тілу розслабитися. Для досягнення ефекту використовуються ефірні масла, які сприяють заспокоєнню і розслабленню.

  ● Тайський масаж класичного типу - аюрведична система зцілення, відкрита понад 2500 років тому. Сприяє відновленню рівноваги, емоційного розвантаження і психорелаксаціі.

  Тайський аромамасаж - інтенсивна мануальна техніка із застосуванням натуральних ароматичних масел. Використовується для розслаблення, тонізації, зволоження та живлення шкіри.

  Фут-масаж - рефлекторно-механічний вплив на стопи. Сприяє тотальному розслабленню з подальшою активізацією всіх внутрішніх органів.

  Хіромасаж - техніка м’язової релаксації, яка відновлює рухливість суглобів, позбавляє від набряклості, коригує вагу, нормалізує метаболічні процеси.

  Стоунтерапія - масаж із застосуванням теплих і холодних каменів сприяє розслабленню і оздоровленню тіла. Завдяки антистресовому догляду, зміцнюється імунітет шкіри.

  ● Відновлення життєвих сил і підняття емоційного тонусу - результат застосування технології інноваційної ручної корекції. Масаж використовується для активації метаболізму, моделювання контурів тіла і мобілізації функцій організму.

  Для нейтралізації больових відчуттів у спині проводиться курс відновлення функціонального тонусу. В основі масажу лежать класичні техніки, а також унікальні авторські розробки.

  Міофасциальний масаж - техніка глибокого інтенсивного впливу на тканини, що дозволяє стабілізувати фізіологію м’язів після інтенсивних фізичних навантажень і тренувань.

  Остеопатичні м’які техніки - масаж, який підійде і новонародженим, і людям похилого віку.

  Активізувати лімфатичну систему організму здатний професійний лімфодренажний масаж.

  ● Завдяки програмі «Легкі ніжки» ви досягнете легкості і забудете про важкість, набряклість і втому в ногах.

  Уточнюючу інформацію по різновидам технік озвучить представник клубу «5 елемент» у телефонному режимі.

  Записуйтеся 067 555 1543 і приїжджайте до нас на масаж! Ми знаходимося на Оболоні, тому труднощів із трансфером у вас не виникне.

  Отримати консультацію
  • Фото Масаж — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Масаж — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Масаж — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Масаж

  5️⃣ Масаж — чому в клубі«5 Елемент»

  Масаж в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Масаж — замовити абонемент

  Масаж — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Масаж — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Масаж — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Масаж — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.27 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN