044 495-95-55

Масаж

Володіючи багаторічним досвідом, наші масажисти впораються з будь-якими завданнями

Професійний масаж в Києві.

Масажні послуги досить поширені і затребувані. Комплекс процедур носить лікувальний, профілактичний і релаксуючий характер. У професійному центрі краси клубу «5 елемент» в Києві практикують масаж ручний і апаратний. Індивідуальна програма масажу дає загальний оздоровчий ефект.

Правильно підібраний вид масажу сприяє розслабленню м’язів і тканин, тому комплекс призначають для зняття загального фізичного напруження, стабілізації психоемоційного стану.

В обладнаному масажному кабінеті проводять різні види масажу, включаючи антицелюлітний, аюрведичний, косметичний. В результаті активних рефлекторно-механічних дій істотно поліпшується стан шкіри, в тканинах запускаються природні ліфтингові процеси, відбувається гармонійний обмін речовин, що дає ефект стабілізації ваги.

Завдяки професійній мануальній терапії, спрямованій на зняття больових відчуттів у кістково-м’язових тканинах, можна відновити рухливість хребта, стабілізувати функції суглобів. Техніка використовується в ряді реабілітаційних програм після травм і операцій.

Щоб визначитися з видом необхідного масажу - запишіться на прийом до наших висококваліфікованих майстрів.

Який масаж проводять в Києві на Оболоні

● Антицелюлітний масаж дозволить поліпшити стан шкіри і позбутися від надлишків підшкірного жиру.

Релаксирующий масаж допомагає тілу розслабитися. Для досягнення ефекту використовуються ефірні масла, які сприяють заспокоєнню і розслабленню.

● Тайський масаж класичного типу - аюрведична система зцілення, відкрита понад 2500 років тому. Сприяє відновленню рівноваги, емоційного розвантаження і психорелаксаціі.

Тайський аромамасаж - інтенсивна мануальна техніка із застосуванням натуральних ароматичних масел. Використовується для розслаблення, тонізації, зволоження та живлення шкіри.

Фут-масаж - рефлекторно-механічний вплив на стопи. Сприяє тотальному розслабленню з подальшою активізацією всіх внутрішніх органів.

Хіромасаж - техніка м’язової релаксації, яка відновлює рухливість суглобів, позбавляє від набряклості, коригує вагу, нормалізує метаболічні процеси.

Стоунтерапія - масаж із застосуванням теплих і холодних каменів сприяє розслабленню і оздоровленню тіла. Завдяки антистресовому догляду, зміцнюється імунітет шкіри.

● Відновлення життєвих сил і підняття емоційного тонусу - результат застосування технології інноваційної ручної корекції. Масаж використовується для активації метаболізму, моделювання контурів тіла і мобілізації функцій організму.

Для нейтралізації больових відчуттів у спині проводиться курс відновлення функціонального тонусу. В основі масажу лежать класичні техніки, а також унікальні авторські розробки.

Міофасциальний масаж - техніка глибокого інтенсивного впливу на тканини, що дозволяє стабілізувати фізіологію м’язів після інтенсивних фізичних навантажень і тренувань.

Остеопатичні м’які техніки - масаж, який підійде і новонародженим, і людям похилого віку.

Активізувати лімфатичну систему організму здатний професійний лімфодренажний масаж.

● Завдяки програмі «Легкі ніжки» ви досягнете легкості і забудете про важкість, набряклість і втому в ногах.

Уточнюючу інформацію по різновидам технік озвучить представник клубу «5 елемент» у телефонному режимі.

Записуйтеся 067 555 1543 і приїжджайте до нас на масаж! Ми знаходимося на Оболоні, тому труднощів із трансфером у вас не виникне.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Масаж

5️⃣ Масаж — чому в клубі«5 Елемент»

Масаж в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Масаж — замовити абонемент

Масаж — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Масаж — сервіс на вищому рівні гарантований!

Масаж — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Масаж — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.27 (3)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки