044 495-95-55
 • ua

 • Силова аеробіка

  Силова аеробіка для новачків і професіоналів: красиве і сильне тіло без ризику для здоров’я

  Краса і здоров’я тіла - поняття взаємодоповнюючі. Різноманітність спортивних напрямків, доступних будь-якому жителю мегаполісу, дозволяє підібрати активний тренінг персонально для себе з урахуванням статі, віку і анатомічних особливостей фігури.

  Щоб привести себе в форму і гармонійно позбутися зайвих кілограмів, необхідно зайнятися аеробними навантаженнями: вправами, які спалюють калорії без зменшення м’язової маси.

  Під силовий аеробікою або силовими аеробними класами мають на увазі комплекс фізичних вправ, що максимально впливають на м’язи:

  • брюшного пресу;
  • зони стегон;
  • сідниць;
  • верхньої плечової зони і т.д.

  Аеробні навантаження сприяють зміцненню серцево-судинної системи, стабілізують роботу легенів, «вирівнюють» психоемоційний фон. Людина, який відвідує аеробний клас і займається силовими навантаженнями, не схильний до депресивних станів. У нього нормалізується сон і поліпшується загальний стан здоров’я.

  Досвідчені інструктори елітного фітнес-клубу «5 елемент» в Києві проводять систематизовані заняття, що поєднують традиційні аеробні навантаження з методологією функціонального тренінгу.

  У ході тренувань ви зможете зміцнити базові групи м’язів і вирівняти поставу, не піддаючи хребет надмірним, незбалансованим навантажень.

  Силова аеробіка сприяє прискоренню процесу обміну речовин, тому вам не доведеться скрупульозно підраховувати споживані протягом дня калорії.

  На професійні заняття в силових і аеробних класах, обладнаних за останнім словом спортивних технологій, використовується різноманітне обладнання - гантелі для фітнесу, збірні штанги, м’ячі, бодибари і т.д., завдяки чому процес тренування стає більш ефективним.

  Вправи з обтяженням - основа силової аеробіки

  Серед найбільш популярних обтяжень, які використовуються в силовий аеробіці:

  • гантелі з малою вагою(допустиме нетто - до 10 кг);
  • аеробні штанги або пампи (не більше 30 кг);
  • обтяжені спортивні палиці або бодибари (не більше 5 кг) і т.д.

  Без застосування ваги власного тіла, використання обтяжень буде неефективним, а тому в силовій аеробіці практикують:

  • віджимання;
  • присідання з поворотами;
  • випади;
  • нахили вперед, назад і в сторони;
  • скручування;
  • групу вправ на розвиток преса і т.д.

  Схема тренінгів по силовий аеробіці багато в чому схожа з іншими аеробними курсами. Перші 5-10 хвилин відводяться на розминку, після якої починається основний етап програми.

  Основна частина заняття стартує з вправ для ніг і сідниць, після чого тренують руки, плечі і спину. Після розігріву тіла опрацьовується прес. Завершальний етап - вправи на розслаблення, а також дихальна гімнастика, що сприяє стабілізації пульсу.

  Дотримання чіткої послідовності в навантаженнях важливо для новачків. Професійні спортсмени і бодібілдери, також практикуючі силову аеробіку для підтримки форми і як тренування, можуть варіювати послідовність етапів і використовувати обважнювачі на свій смак.

  Очікуваний ефект від занять силової аеробікою

  Завдяки силовій аеробіці, вдається одночасно вирішити два актуальні завдання:

  • тонізувати м’язову масу;
  • позбутися зайвих кілограмів.

  Природні біологічні процеси, що впливають на ослаблення м’язів тіла, починаються у віці від 25-30 років: у організмі сповільнюється обмін речовин, м’язові тканини втрачають пружність, на «філейні частинах» (в основному, у жінок) з‘являється «апельсинова кірка».

  Якщо не займатися фізкультурою або фітнесом, рихлість тіла посилиться. Крім виникнення психологічних комплексів, запустяться деструктуючі біологічні механізми, що негативно впливають на здоров’я.

  За допомогою регулярних занять силовою аеробікою, що проводяться в спортивному залі під керівництвом досвідченого інструктора, вдається наростити оптимальний м’язовий об‘єм і підтримувати здоровий рельєф тіла.

  При інтенсивному виконанні комплексу вправ, протягом одного тренування (40-60 хвилин) вдається витрачати до 500 калорій.

  Рекомендації до занять із силової аеробіки

  Силовий варіант фітнесу рекомендований людям, які прагнуть знизити вагу (схуднути) або досягти щільності і рельєфності м’язів.

  Незважаючи на зростаючу популярність аеробіки, напрямок має кілька обмежувальних моментів, пов’язаних з фізичною підготовленістю тіла і деякими діагнозами.

  У ході силових тренувань збільшений ризик травмонебезпечності, до якої, в даному випадку, схильні всі відділи хребта і нижня частина тіла. З причини інтенсивності занять, потрібно належна фізична підготовка опорно-рухового апарату і відсутність медичних протипоказань.

  При наявності проблем з суглобами, захворювань хребта, порушень ритму серця (гіпертонії), варикозу і т.д. рекомендується силову аеробіку замінити на більш щадні види фітнесу.

  Для тих, хто готовий до посилених фізичних навантажень і рішуче налаштований записатися в секцію силової аеробіки, незайвим буде заздалегідь проконсультуватися з лікарем.

  Отримати професійну рекомендацію фахівця можна в елітному фітнес-клубі «5 елемент». У нас створені всі необхідні умови для того, щоб займатися фітнесом без шкоди для здоров’я.

  Ефективність вправ безпосередньо залежить від тривалості занять. Перші серйозні результати (наприклад, візуальне окреслені рельєфу м’язових тканин рук, поява преса на поперечних м’язах живота) слід очікувати через 1-3 місяці.

  Тому, для приведення себе в ідеальну форму, знадобитися не менше півроку. Є сенс купити річний абонемент!

  Силова аеробіка в елітному фітнес-клубі «5 елемент»

  Аеробні навантаження сприяють не тільки зміцненню м’язів, а й формуванню позитивного погляду на життя. Щоб відчути прилив сил і усвідомити мету, задля якої необхідно зменшити зайву жирову масу, досить відвідати хоча б одне тренування з силової аеробіки, поспілкувавшись з нашим інструктором.

  Програми, розроблені тренерами нашого клубу, є поєднанням традиційних аеробних комплексів і вправ функціонального тренінгу.

  Сучасна матеріально-технічна база передбачає наявність різного силового обладнання, яке використовується під час занять.

  В одному з кращих спортивних центрів Києва функціонують секції та послуги, які можна і потрібно поєднувати з силовою аеробікою: басейн, масаж, сауна, естетичні фітнес-програми, розвиваючі і спортивні напрями для дітей - ваше відвідування клубу здорових задоволень буде корисним і приємним.

  Дізнайтеся, як записатися на силову аеробіку у нашого консультанта, використовуючи зазначені на сайті способи контакту. Приходьте в «5 елемент» всією сім’єю в будні і на вихідних - клуб здорових задоволень чекає вас!

  Купити клубну карту
  • Фото Силова аеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Силова аеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Силова аеробіка — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Силова аеробіка

  5️⃣ Силова аеробіка — чому в клубі«5 Елемент»

  Силова аеробіка в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Силова аеробіка — замовити абонемент

  Силова аеробіка — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Силова аеробіка — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Силова аеробіка — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Силова аеробіка — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.51 (5)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар