044 495-95-55
 • ua

 • Групові заняття Queenax

  Новий фітнес-простір

  Вперше в Україні нове покоління в світі спортивного обладнання - Queenax. Тренувальний комплекс з духом свободи і польоту для вашої повноцінного функціонального тренування.

  Концепція спортивного обладнання тепер стала сприйматися по-новому. Італійська багатофункціональна система Queenax, створена в форматі 4D - це новий зоряний рівень тренувань.

  Ви можете займатися в групі або персонально, регулюючи рівень навантаження пом’якшуючи або усуваючи гравітаційні ефекти.

  Ваш тренер з легкістю може змінювати навантаження і вправи, швидко створюючи для вас новий фітнес-простір. Таким чином, кожне тренування буде неповторним і по-різному завантажуватиме Ваші м’язи. Для цього,
  досить закріпити потрібний елемент модульної конструкції і продовжити тренування. Займайтеся антигравітаційної йогою, тренуйтеся на TRX, пружному еспандері, еластичному канаті, блочному функціональному тренажері Cross Core, тренувальному тросі опору STROOPS або пілоні.

  Універсальна конструкція Queenax дозволяє ефективно використовувати час тренування і простір - підлогу, стіни і стелю, перетворюючи їх на інноваційний інструмент.

  Залежно від цілей на Queenax можна проводити заняття з реабілітації, загальнозміцнюючі і поліпшуючі роботу серцево-судинної системи вправи.

  Розклад групових занять можна подивитися тут або записатися на персональне тренування по телефону 0444959555

  Купити клубну карту
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент