044 495-95-55
 • ua

 • Групові заняття Queenax

  Новий фітнес-простір

  Уперше в Україні нове покоління в світі спортивного обладнання - Queenax. Тренувальний комплекс з духом свободи і польоту для вашого повноцінного функціонального тренування.

  Концепція спортивного обладнання тепер стала сприйматися по-новому. Італійська багатофункціональна система Queenax, яка створена в форматі 4D - це новий зоряний рівень тренувань.

  Ви можете займатися в групі або персонально, регулюючи рівень навантаження, пом’якшуючи або усуваючи гравітаційні ефекти.

  Ваш тренер з легкістю може змінювати навантаження і вправи, швидко створюючи для вас новий фітнес-простір. Таким чином, кожне тренування буде неповторним і по-різному завантажуватиме ваші м’язи. Для цього,
  досить закріпити потрібний елемент модульної конструкції і продовжити тренування. Займайтеся антигравітаційною йогою, тренуйтеся на TRX, пружному еспандері, еластичному канаті, блочному функціональному тренажері Cross Core, тренувальному тросі опору STROOPS або пілоні.

  Універсальна конструкція Queenax дозволяє ефективно використовувати час тренування і простір - підлогу, стіни і стелю, перетворюючи їх на інноваційний інструмент.

  Залежно від цілей на Queenax можна проводити заняття з реабілітації, загальнозміцнюючі і вправи, що поліпшують роботу серцево-судинної системи.

  Розклад групових занять можна подивитися на сторінці з розкладом або записатися на персональне тренування за телефоном 0444959555

  Отримати консультацію
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Групові заняття Queenax — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Групові заняття Queenax

  5️⃣ Групові заняття Queenax — чому в клубі«5 Елемент»

  Групові заняття Queenax в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Групові заняття Queenax — замовити абонемент

  Групові заняття Queenax — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Групові заняття Queenax — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Групові заняття Queenax — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Групові заняття Queenax — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.25 (4)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN