044 495-95-55
 • ua
 • Тренування Procedos

  У нашому клубі з’явилися нові класи з використанням спеціальних платформ Procedos.

  Що таке Procedos?

  Ця платформа являє собою тривимірну карту рухів. Орієнтуючись на спеціальні позначки на платформі, людина змінює положення тіла - рук, ніг, грудної клітини, таза. У підсумку виходить величезна кількість рухів, звичних для повсякденного життя.

  Хто придумав Procedos?

  Платформу розробили експерти з функціонального тренінгу Gray Institute. Вона з‘явилася завдяки дослідженням, в яких поєднали знання лікарів, мануальних терапевтів і фітнес-тренерів.

  Під час тренування задіяні всі суглоби, навантаження розподіляється рівномірно між усіма групами м’язів й у підсумку кожен рух виходить максимально ефективним.

  Навіщо потрібні різноманітні рухи?

  Різноманітні рухи допомагають пропрацювати всі м’язи, суглоби, зв’язки і домогтися гнучкості і еластичності тіла. Саме це називають функціональними тренуваннями, які надають комплексний позитивний ефект.

  Як проходять тренування Procedos?

  Для занять використовуються спеціальні платформи, описані вище, і дрібний фітнес інвентар (гантелі, медболи тощо). Акцент зроблений на розвиток гнучкості, мобільності і сили.

  Може здатися, що рухи досить складні, але це зовсім не так. У тренуванні використовуються рухи з повсякденного життя - нахили, обороти, скручування. Усе це люди роблять щодня.

  Кому рекомендовані тренування Basic 3D?

  Тренування Basic 3D підходять абсолютно всім. Це простий, але ефективний вид активності. Після тренувань відчувається легкість у всьому тілі і гнучкість. Ви витрачаєте менше сил на звичні рухи, до того ж змінюється візуальний ефект - з‘являється приємний рельєф.

  4.46 (4)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN
  Відгуки