044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Косметологія тіла

  Дозвольте собі бути красивою

  ​Тіло вимагає трепетного догляду та уваги, адже є показником загального стану здоров’я. Розкішні догляди подарують Вам легкість, а шкірі - пружність. Ви відчуєте прилив сил і бадьорості в тілі.

  КАПСУЛА DERMA-LIFE SPA JET OKEANA

  Ефективний спосіб детоксикації та оздоровлення, запобігання небажаного набору ваги, поліпшення гормонального фону.

  Процедура Dermalife SPA-JET Oceanа має чудовий ефект і значно підвищує ефективність інших засобів по догляду за шкірою обличчя та тіла.

  Результат: струнке тіло і здоровий організм.

  ГІДРОМАСАЖ

  Процедура сприяє підтяжці тіла, надає антицелюлітний ефект, оздоровлює організм. Поєднання процедури зі SPA-догляд (PHYTOMER, BABOR) покращує ефект гідромасажу. Додавання водоростей - стимулює обмін речовин і тонізує шкіру. Морська сіль - сприяє виведенню шлаків, відновленню мінерального балансу і зволоженню шкіри.

  Обгортання глиною - прекрасно очищає і омолоджує тіло, покращує кровообіг і тонізує шкіру.

  Результат: підтягнуте і здорове тіло.

  ДУШ ШАРКО

  Душ Шарко зміцнює серцево-судинну систему, а також сприяє загартовуванню організму, зміцненню імунітету. Він надає стимулюючу дію на головний і спинний мозок, кровоносну і лімфатичну систему, врівноважує нервову систему. Ваші м’язи стануть могутніші і сильніші, а при відвідуванні серії процедур Ви позбудетеся целюліту. Не забувайте - це самий перевірений метод, щоб сказати нерівностях шкіри «до побачення»!

  Результат: підтягнуте і здорове тіло.

  ДОГЛЯД ВІД BABOR

  Програма для виведення шлаків і корекції лінії силуету «-9 сантиметрів» - це унікальне бандажне обгортання з водоростями, яке моделює ліфтинг-ефект і трав’яний пілінг тіла.

  Результат: зменшення обсягів, виведення токсинів.

  ДОГЛЯД ВІД ERICSON LABORATOIRE

  Комплексний догляд Lipo Drainage 3D дозволяє одночасно впливати на три основних фактори надмірної ваги і судинної недостатності: видалення токсинів з жирових тканин, їх виведення і перешкоду їх накопичення.

  Результат: зменшення обсягів, усунення целюліту.

  SLIM & LIFT

  Проблема целюліту і зайвих жирових відкладень вирішується новим оригінальним методом. Він заснований на ефекті «адіпореврс» - перепрограмування жирових клітин (адіпоцідів) з виробництва жирів на виробництво колагену, який дозволяє зміцнити й підтягти шкіру тіла. За допомогою діяльності однієї і тієї ж клітини досягаються 2 цілі: схуднення і ліфтинг.

  Результат: пружність шкіри, зменшення обсягів.

  ТРАВ’ЯНИЙ ПИЛИНГ

  Апофеоз програми – це релакс-пілінг з однією з SPA-трав BABOR: розмарином, шавлією або мелісою.

  Результат: очищення шкіри

  Купити клубну карту
  • Фото Косметологія тіла — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Косметологія тіла — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Косметологія тіла — фітнес-клуб 5 елемент