044 495-95-55

Здоровий спосіб життя успішної людини в сучасному світі

Успішних людей насправді багато що об‘єднує. Психологи проводили дослідження, у ході яких опитували успішних людей на предмет їх способу життя і звичок.

В опитуванні про здоровий спосіб життя успішної людини брали участь як жінки, так і чоловіки найрізноманітніших професій і вікових груп, але всіх їх об‘єднувало одне - незаперечний успіх. У результаті опитування вдалося виділити кілька правил, які формують здоровий спосіб життя в сучасному світі.

Ранній підйом

Успішні люди довго не сплять, і не тому, що не можуть собі цього дозволити, а тому що ранній підйом має кілька переваг. По-перше, той, хто починає день раніше за інших, більше встигає. Як говориться, хто рано встає ... По-друге, так у вас буде час зібратися з думками, приділити трохи часу собі й підготуватися до початку робочого дня. Крім того, вам не доведеться поспішати і нервувати.

Самоконтроль

Якщо щось іде не за планом, успішні люди не будуть панікувати. Вони завжди до всього готові, і зі спокоєм і тверезістю вирішують питання, що виникають, не втрачаючи при цьому самоконтролю. Вони тверезо оцінюють власні сили і ступінь впливу на навколишній світ. Успішна людина розуміє, що деякі події знаходяться поза зоною її впливу, а тому і переживати на їх рахунок не має ніякого сенсу.

Чи не відкладати на потім

Багато хто починає робочий день з дрібних завдань, які виконують, грубо кажучи, «з закритими очима» - розсилання електронних листів, відповіді на повідомлення і так далі. Насправді, здоровий спосіб життя успішної людини побудований інакше: краще починати зі складних завдань, тому що саме вранці наш мозок на пікові працездатності.

Щоб правильно розподіляти робочий час, розплануйте графік на наступний день з вечора. Тоді ви спокійно зможете ранок почати з важливого, а дрібниці вирішувати протягом дня.

Спільна праця

Колективна робота - шлях до успіху. Саме таким чином створювалися лідируючі в сучасному світі компанії - Apple, Google, Paypal. «Успішність» - не синонім «незалежності», здоровий спосіб життя успішної людини має на увазі комунікативні якості й уміння працювати в команді.

Важливо вміти працювати з іншими людьми в команді, знаходити компроміси і розподіляти обов’язки. Приказка «хочеш щось зробити добре - зроби сам» не завжди працює, в успішних людей своя крилата фраза - «хочеш щось зробити добре - добре все розплануй і розподіли обов’язки».

Серйозний настрій

Ті, хто домігся успіху у своїй професійній або творчої діяльності, ніколи не сумніваються в тому, що роблять. У кінці кожного тижня важливо підводити підсумок, думати про свою мету або мрію, й аналізувати те, наскільки ви до них наблизилися за цей час. Якщо ви стоїте на місці, значить, давно пора щось змінювати. Вірте в себе і тоді ваша праця не буде марною.

Відпочинку - час

Умійте перемикатися. Добре вміти виконувати додаткову роботу у вільний час, але відпочивати теж важливо. Якщо ви будете думати про проблеми на роботі в той час, коли повинні відпочивати, то не заробите нічого, крім стресу. Здоров’я і спосіб життя сучасної людини тісно пов’язані з відпочинком, вчіться переключатися між будинком і роботою. Якісний відпочинок - запорука успіху.

Тіло моє - храм мій

Успішна людина не харчується фастфудом, тому що це шкідливо. Вона відвідує спортзал, басейн, танці або займається іншими видами спорту, тому що здоров’я і спосіб життя сучасної людини вона формує сама, піклуючись про своє тіло всіма можливими способами.

Слідкуйте за тим, що ви їсте, і знайдіть для себе той вид активності, який принесе задоволення. У здоровому тілі здоровий дух!

4.74 (8)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки