044 495-95-55

Ламінування вій

Ламінування вій - це подовження і потовщення природних вій за допомогою спеціальних складів. Дрібні протеїнові частинки під час процедури проникають всередину волосків, заповнюють мікротріщини і пошкоджені ділянки, завдяки чому відбувається зміцнення структури, потовщення і згладжування поверхні кожної вії.

Ефект від ламінування виглядає так, як ніби на вії нанесено один шар туші, що подовжує. Вони стають довшими, темнішими - і при цьому, виглядають абсолютно природньо.

Вії отримують корисні компоненти і мінерали, виглядають довшими і доглянутими. З‘являється ляльковий вигин.

Найбільшою перевагою ламінування вій є користь процедури: глибоке живлення натуральних вій засобами з високим вмістом вітамінів і амінокислот. Волоски візуально подовжуються, стають шовковистими і пишними, набувають акуратної форми. Ця методика забезпечує природну красу виразного погляду. Більш того, після процедури вії можна підфарбовувати тушшю і зміцнювати маслом, відвідувати сауну і басейн, можна спати на животі і навіть терти очі).

Записатися на ламінування вій можна в центрі краси клубу «5 елемент» за телефоном 067 555 1543.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Ламінування вій

5️⃣ Ламінування вій — чому в клубі«5 Елемент»

Ламінування вій в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Ламінування вій — замовити абонемент

Ламінування вій — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Ламінування вій — сервіс на вищому рівні гарантований!

Ламінування вій — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Ламінування вій — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.35 (8)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки