044 495-95-55

Самооборона для жінок

Клас самооборона для жінок: зміцнення здоров’я і вміння постояти за себе!

Щорічно тисячі жінок в україні зазнають фізичних нападів: на вулиці, у під’їзді, ліфті. Причини цього різні: від хуліганських витівок до спроб зґвалтування і пограбування. Втім, називати сучасну дівчину слабкою статтю було б несправедливо, адже існує чимало прикладів того, як потенційна жертва змогла захистити себе в критичній ситуації і дати зловмисникові потужний силовий відсіч. У чому секрет?

Курси самооборони для дівчат - це не просто секція, а справжня школа життя, випускниці якої прекрасно володіють психологією нападника і, вражаючи його своєю крихкістю, демонструють неймовірну фізичну силу.

Незважаючи на масу корисних теоретичних порад в інтернеті на тему: «як поводитися, якщо на вас напали ...», справжню підготовку по самообороні для жінок дадуть тільки практичні заняття.

Професійні тренери, що володіють кваліфікацією з бойових мистецтв, готові передати вам життєво необхідний курс рукопашних прийомів на базі елітного спортивного клубу «5 елемент» у києві.

Записатися на уроки самооборони для жінок можна за телефоном, як і отримати будь-яку уточнюючу інформацію про даний напрямок.

Як показує досвід, володіння навичками самооборони для жінки надає їй впевненості у власних силах та істотно піднімає самооцінку. За статистикою, жертв вуличного нападу серед дівчат, які досконально володіють навичками фізичного самозахисту, практично немає. Їх сила криється в самовладанні і умінні перемоделювати критичну ситуацію на свою користь.

Професійні курси самооборона для дівчат - життєва необхідність

Що являє собою секція жіночої самооборони? Це серія занять теоретичного і практичного циклу, що дає випускницям базові навички різних єдиноборств: рукопашного бою, боксу, самбо.

Програму навчання складають професійні інструктори-експерти в сфері самозахисту, представники силових структур та майстри спорту. Заняття проводяться в груповому форматі під керівництвом тренера. Прийоми відпрацьовуються в спарингу, що дозволяє в повній мірі реалізувати завчені прийоми і на ділі відчути їх дієвість.

Завдання курсів самооборони для дівчат, що проводяться в києві в фітнес-клубі «5 елемент», - навчити їх нескладним, але ефективним прийомам фізичної протидії, які дозволять відбити атаку нападника і забезпечити особисту безпеку.

Упевненість у власних силах робить жінку спокійнішою і позбавляє страху. На думку психологів, зловмисник, який планує напад на потенційну жертву, підсвідомо вибирає слабку, перелякану особистість, не здатну до опору.

Причини записатися в клас самооборона для жінок

Чоловіки вже звикли до того, що сучасна леді - самодостатня, добре заробляє, управляє автомобілем і успішно керує людьми, при цьому їй вдається залишатися ніжною, доброю і привабливою. Тобто, бути сильною, демонструючи природну слабкість.

Що дає жіноча самооборона, крім володіння практичними прийомами, і чи потрібні жителькам в києві такі курси?

Навички силового самозахисту - обов’язкова норма для більшості представниць слабкої статі на заході, тому статистика нападів на жінок, наприклад, в єс не настільки лякає, як в україні.

Уроки самооборони для жінок, що проводяться в сучасному спортклубі на оболоні, - це можливість в майбутньому захистити не тільки себе, але і своїх близьких, дітей, продемонструвавши їм хороший приклад для наслідування.

Додамо, що обрана вами секція - прекрасний варіант корисного проведення часу, коли необхідно:

  • Підтягнути фізичну форму;
  • Опрацювати ряд психологічних комплексів;
  • Завести хороших друзів.

Заінтриговані пропозицією? Запрошуємо приєднатися до групи однодумців. Бути сильною і сміливою, не дивлячись на вік і комплекцію - модно!

4.28 (5)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки