044 495-95-55
 • ua

 • Реабілітаційне плавання

  Лікувальне та оздоровче плавання допомагає відновитися

  Плаванням займаються не тільки для задоволення або досягнення спортивних результатів. Лікувальне плавання - ефективний спосіб профілактики патологій опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної, нервової систем, Це можливість відновити і зміцнити організм після перенесених захворювань.

  Оздоровче плавання входить у програму реабілітації дорослих і дітей. Даний вид фізичної активності - ефективний метод боротьби із зайвими кілограмами, оскільки у плавців задіюються практично усі групи м’язів і прискорюється метаболізм (процес обміну речовин).

  Ефект підтримки води має лікувальні властивості. Під час занять у басейні в людини повністю розслабляється хребет, у результаті чого знімається навантаження з поперекового, грудного, шийного відділу і тазостегнових суглобів.

  Записатися на реабілітаційне плавання запрошує київський фітнес-клуб «5 елемент». Серед переваг центру:

  • оздоровче плавання для дітей і дорослих за участю висококваліфікованого інструктора;
  • розробка індивідуальної програми з урахуванням показань лікаря;
  • реабілітація на воді в одному з професійних басейнів на вибір;
  • можливість займатися оздоровчим плаванням цілий рік за зручним графіком.

  Чим корисне плавання

  На відміну від плавання в задоволення, реабілітація на воді має оздоровчо-профілактичний характер. Тренер спеціально підбирає комплекс вправ, спрямованих на зміцнення (відновлення) певних функцій організму.

  Розрізняють оздоровче плавання для спини, для нижніх кінцівок, для поліпшення роботи легенів і ін. Грань між завданнями досить умовна, оскільки особливість плавання - у комплексній дії. Результат, за деякими показниками, стає відчутним уже після першого заняття в басейні. В якості додаткових заходів до лікувального плавання підходять фітнес, ЛФК, масаж, дієти і ін.

  Користь оздоровчого плавання:

  • швидке зниження ваги з фіксацією досягнутого результату;
  • поліпшення постави за рахунок зміцнення основної бази м’язів, профілактика сколіозу, лікування міжхребцевих гриж;
  • зняття навантаження з хребта, усунення болів у спині, що важливо для людей, які працюють у офісі;
  • поліпшення роботи легенів. Плавання призначають для оздоровлення пацієнтів з астмою, а також тих, хто переніс ЛОР-захворювання, включаючи COVID;
  • стабілізація роботи серця, поліпшення показників артеріального тиску;
  • профілактика патологій суглобів - вода буквально робить їх гнучкими. Займатися в басейні можна навіть у період загострення болю для зняття неприємних відчуттів;
  • збагачення крові киснем і поліпшення її якості, збільшується загальна кількість еритроцитів, підвищується рівень гемоглобіну;
  • відновлення функцій нервової системи, профілактика і боротьба зі стресовими станами, поліпшення сну.

  Оздоровче плавання – чудова альтернатива тренажерному залу, що важливо для людей, яким протипоказані інтенсивні фізичні навантаження з обладнанням.

  Показання, протипоказання, умови відвідування басейну

  Лікувально-оздоровчим плаванням можна займатися практично всім, включаючи вагітних і людей із серйозними порушеннями функцій опорно-рухової системи. Даний вид профілактичної терапії не має гендерних, вікових обмежень. Займатися можна як індивідуально, так і в групі.

  Особливо реабілітаційне плавання корисно при:

  • сколіозі;
  • артриті;
  • радикуліті;
  • ожирінні;
  • порушеннях гормонального фону;
  • патологіях імунної системи;
  • нервових розладах і ін.

  Протипоказання і обмеження носять, в основному, тимчасовий характер. Займатися реабілітацією у воді не дозволяється під час загострення низки хронічних захворювань, в період гострих інфекцій і ін.

  Можливість відвідувати басейн визначає реабілітолог або фахівець суміжного профілю, він же рекомендує кількість тренувань, найбільш ефективне для вирішення конкретної медичної проблеми.

  Допуском у басейн для занять плаванням є довідка від вашого лікаря або лікаря клубу. Із собою необхідно мати гігієнічні приналежності для того, щоб приймати душ до входу в басейн і після закінчення тренування.

  Обов’язковою є наявність спеціального одягу (плавок, купальника) і взуття (гумових капців для пересування по території і відвідування душової).

  Переваги лікувальних басейнів клубу «5 елемент»

  Фітнес-центр пропонує кілька басейнів для лікувального плавання дорослих і дітей, включаючи відкритий басейн на території клубу. Інфраструктура відповідає високим стандартам екологічної безпеки.

  Вода в басейнах проходить багаторівневу фільтрацію завдяки сучасному обладнанню іспанської компанії AstralPool, тому займатися реабілітаційним плаванням у нашому клубі можуть також люди, схильні до алергічних реакція.

  Заняття з оздоровчого плавання для дітей проводяться в дитячому басейні з повним дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Немовлята плавають у ванній без хлору.

  Отримати консультацію
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Реабілітаційне плавання

  5️⃣ Реабілітаційне плавання — чому в клубі«5 Елемент»

  Реабілітаційне плавання в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Реабілітаційне плавання — замовити абонемент

  Реабілітаційне плавання — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Реабілітаційне плавання — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Реабілітаційне плавання — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Реабілітаційне плавання — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.38 (10)
  Татьяна
  Врач прописал кроме массажа плавание при сколиозе. А так как я плавать вообще не умела было страшно записываться и начинать учиться. Приехала проконсультироваться с тренером. Он рассказала как будут проходить занятия, что нужно брать с собой. Персонал очень внимательный, вежливый. И главное спустя месяц я начала плавать. да, может для кого то это и долго. Но для меня это была маленькая победа. Плюсом уменьшились боли в спине и немного выровнялась осанка.
  5element.ua
  Дякуємо за коментар. Легкої води на заняттях

  Залишити коментар


  RU UA EN