044 495-95-55
 • ua

 • Реабілітаційне плавання

  Допомагаємо відновитися

  Плавання - відмінний спосіб зміцнення і реабілітації після хвороб серцево-судинної, опорно-рухової і нервової системи людини. Крім того, саме плавання є одним з найбільш ефективних методів боротьби із зайвою вагою, оскільки задіює практично всі групи м’язів, а також прискорює обмін речовин. При цьому заняття в басейні дозволяють зняти навантаження з попереку і тазостегнових суглобів за рахунок ефекту підтримки води.

  Заняття плаванням допомагають прийти в себе після важких травм, а також прискорити одужання. Особливо це стосується опорно-рухової системи організму, яка день у день переносить великі навантаження. Саме плавання дозволяє зміцнити, розслабити і оздоровити спинний ділянку хребта, вирівняти хребці, впоратися зі сколіозом і поліпшити стан при наявності міжхребцевої грижі. Регулярні заняття в басейні допоможуть знизити больові відчуття і прискорити відновні процеси організму. Але не варто забувати, для того, щоб заняття принесли Вам користь і задоволення, вони повинні проходити під чуйним керівництвом фахівця-реабілітолога, який буде контролювати виконання всіх вправ і рухів. Що стосується реабілітаційних практик, то ми рекомендуємо вдаватися до них в міжсезоння. Як правило, саме навесні і восени загострюється більшість хронічних захворювань, які потребують особливої ​​уваги. Особливістю наших реабілітаційних програм є той факт, що вони розробляються персонально для кожного клієнта з урахуванням його потреб і можливостей. Пройшовши повний курс, Ви отримаєте відчуття повного розслаблення і забудете про дискомфорт на довгий час або навіть назавжди. Присвятіть час вдосконалення себе - це найцінніша інвестиція.

  Отримати консультацію
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційне плавання — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Реабілітаційне плавання

  5️⃣ Реабілітаційне плавання — чому в клубі«5 Елемент»

  Реабілітаційне плавання в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Реабілітаційне плавання — замовити абонемент

  Реабілітаційне плавання — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Реабілітаційне плавання — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Реабілітаційне плавання — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Реабілітаційне плавання — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.23 (8)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар