044 495-95-55

Вік у задоволення

«Старіти - всього лише погана звичка, на яку у зайнятих людей немає часу».

Андре Моруа

Вам ніколи не буде 60, а лише 4 рази по 15.

Якщо ви хочете почувати себе здоровішими, сильнішими і життєрадіснішими, долучайтеся до тренувань у клубі «5 елемент».

Заняття для людей похилого віку розроблені кращими фахівцями зі здорового способу життя.

Методика заснована на наукових дослідженнях тренувань, що сприяють збільшенню сили м’язів, збереженню міцності кісток, а також поліпшують рівновагу, координацію рухів і рухливість. Крім того, програма допомагає зменшити ознаки і симптоми багатьох хронічних захворювань.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

Розминка + суглобова гімнастика дозволяють запобігти травмам, прискорює ваш метаболізм, підвищує еластичність м’язів і зв’язок.

Розминка викликає викид адреналіну, який допомагає тренуватися інтенсивніше, збільшує частоту пульсу і розширює капіляри. У зв’язку з цим, поліпшується кровообіг м’язів, а значить і доставка кисню з поживними речовинами.

Силові вправи – сприятливо діють на багато ділянок тіла.

Збільшивши м’язи, ви скоротите жирові відкладення, знизите кров’яний тиск. За допомогою правильно підібраних силових вправ, ви значно поліпшите травлення, обмін речовин і навіть зміцните кістки.

Функціональні вправи допоможуть повернути вам силу, рівновагу і координацію, а рухам - гнучкість. Відомо, що тіло асиметричне. З роками асиметрія збільшується, адже м’язи розвиваються неоднаково. В результаті виникають болі в м’язах, починається викривлення постави і потовщення жирового прошарку в організмі.

Уникнути таких неприємних змін у тілі можна за допомогою функціонального тренінгу. Він покращує баланс, поставу, якість вашої ходьби і зменшує ризик падіння.

ПІЛАТЕС + СТРЕТЧИНГ

Пілатес - ідеально підходить для жінок і чоловіків похилого віку, тому що вправи відбуваються плавно, а не ривками.

Пілатес відновлює опорно-руховий апарат, зміцнює ваші суглоби, налагоджує правильне дихання, регулює обмін речовин, повертає впевненість рухів, протистоїть втраті координації.

Комплекс вправ запобігає характерним для даної вікової групи травм. Багато хто стикається з венозним розширення на ногах.

Заняття пілатесом попереджають і не допускають виникнення подібних проблем, відмінно тренуючи вени і покращуючи кровообіг тіла.

Стретчинг - сприяє підвищенню рухової активності сприяючи профілактиці передчасного старіння суглобів і крихкості кісток. Однак, найголовніший ефект стретчинга - це психологічний. Заняття призводять до поліпшення вашого настрою, підвищують самооцінку, створюють спокій і відчуття психологічного комфорту.

ТРЕНУВАННЯ В БАСЕЙНІ

Аквааеробіка - корисна і безпечна. Вода надає масажний ефект на систему кровообігу, полегшує роботу серця, знімає напругу в м’язах. Ви почнете дихати особливим чином. Опір води впливає на опорно-рухову систему, знижується навантаження на суглоби.

Реабілітаційне плавання ідеально підходить для людей з надмірною вагою, обмеженою руховою активністю або в період відновлення після травм. Завдяки такому плаванню, м’язи знаходяться у тонусі, легені працюють активно, обмінні процеси прискорені, навантаження на поперек і тазостегнові суглоби відсутнє.

ЧОМУ В КЛУБІ ЗДОРОВИХ ЗАДОВОЛЕНЬ “5 ЕЛЕМЕНТ”

Фахівці зі здорового способу життя перед початком занять проведуть консультацію, скорегують харчування і складуть програму тренувань з урахуванням ваших індивідуальних і вікових особливостей. Перед кожним заняттям досвідчений персонал клубу вимірює пульс і тиск.

Ставши членом клубу, ви отримуєте можливість відвідувати не тільки тренування, які входять у програму, але і користуватися всіма послугами клубу. У вашому розпорядженні тренажерний зал, різноманітні групові заняття, фінська і римська сауни, російська лазня, аромагроти. Соляна кімната, джакузі, басейни, салон краси, масажні кабінети, ресторан і різні додаткові послуги.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ ТРЕНУВАННЯ

Заняття допоможуть знизити на 40% серцеві напади і на 56% - інфаркту міокарда;

Темп обміну речовин підвищиться, а це допоможе спалити більше калорій і позбавитися від зайвої ваги.

Півторагодинне тренування підвищить обмін речовин на 10%. Прискорений темп обміну речовин організм зберігатиме ще протягом 5 годин після завершення останньої вправи.

Покращиться баланс, постава, якість вашої ходьби, швидкість реакції і навіть слуху.

Зменшиться ризик серцево-судинних захворювань, атеросклерозу і гіпертонії.

Дослідження показали, що за 3 місяці занять рівень корисного холестерину зростає на 13%, а небезпечного – падає на 5%. Це зайвий раз доводить позитивний вплив регулярної фізичної активності на здоров’я. Підвищиться стресостійкість, витривалість, мобільність, гнучкість, координація.

Набуті навички допоможуть:

- збільшити швидкість при переході дороги;

- попередити падіння, якщо ви оступитеся або втратите баланс;

- прибрати квартиру,

- піти за продуктами;

- зав’язати шнурки черевиків,

- вимити волосся або подивитися назад під час водіння.

Покращиться пам’ять, сповільниться розвиток різних мозкових порушень, знизиться ризик хвороби Альцгеймера.

30-ти хвилинного тренування на день достатньо, щоб вночі швидко заснути і добре виспатися. Покращиться якість сну.

Вам гарантовані гарний настрій і впевненість в собі.

І це тільки деякі приклади того, що ви зможете робити з легкістю.

«За допомогою фізичних вправ і стриманості в їжі, велика частина людей може обійтися без медицини».

Джозеф Аддісон - публіцист, драматург, естетик, політик і поет.

Покращиться пам’ять, сповільниться розвиток різних мозкових порушень, знизиться ризик хвороби Альцгеймера.

Покращиться якість сну. 30-ти хвилинного тренування в день достатньо, щоб вночі швидко заснути і добре виспатися.

Вам гарантовані гарний настрій і впевненість в собі.

Після силових тренувань, кістки й суглоби значно зміцняться, знизиться ризик захворювань остеопорозом і артритом.

Дослідження показали, що за 3 місяці фізичних вправ вміст кальцію в кістках у чоловіків підвищився, в середньому, на 2-3,8%, а у жінок - 4%.

Коло ваших друзів значно розшириться, а від смутку та апатії не залишиться й сліду.

«Я вважав тоді, та й тепер вважаю, що незалежно від того, скільки роботи у людини, він повинен знайти час для фізичних вправ, як він знаходить його для їжі».

Ахатма Ганді

Ви будете готові до осягнення нових висот, отримання незабутнього досвіду: поїздка на екзотичні острови, підкорення гірської вершини або участь в конкурсі краси серед однолітків – тепер вам все під силу!

Мікеланджело приступив до роботи над відомим «Страшним судом», коли йому був 61 рік.

Не вводьте себе в оману, думаючи, що займатися спортом вже пізно. Почніть тренування і переконайтеся, що ніколи не пізно займатися своїм здоров’ям.

Приходьте в клуб здорових задоволень «5 елемент» - після тренувань ви зміните своє життя! Зробіть себе молодим не тільки душею, а й тілом!

ГОЛОВНІ МІФИ

«Навіщо займатися, якщо я все одно старію?»

Силовий тренінг дозволяє виглядати і відчувати себе молодше, залишатися активним довше.

Регулярні заняття зменшують ризик розвитку таких захворювань, як хвороби серця, Альцгеймера, діабет, рак прямої кишки, підвищеного артеріального тиску і ожиріння.

«Люди у віці не повинні займатися. Вони повинні берегти і відпочивати»

Дослідження доводять, що малорухливий спосіб життя шкідливий! Малорухливість часто проводить до втрати здатності виконувати широкий спектр побутових дій самостійно і може привести до госпіталізації, відвідинам лікаря і прийому великої кількості ліків.

«Вправи можуть привести до травм»

Регулярні заняття, покращуючи силу м’язів і координацію, попереджають втрату кісткової маси і покращують баланс, таким чином, власне, зменшуючи ризик падінь і травм.

«Занадто пізно. Я старий, щоб почати займатися»

Ви ніколи не будете занадто старі для занять! Якщо ви раніше ніколи не займалися або займалися недовго, почніть з ходьби або інших легких занять під керівництвом досвідченого тренера!

4.3 (7)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки