044 495-95-55

Зал силових тренажерів

Інноваційні технології для роботи над своїм тілом

Тренажерний зал клубу «5 елемент» - ідеальне місце для вдосконалення своєї фігури. Тут зібрані кращі тренажери, останні інноваційні новинки преміум-класу як для новачків, такі для тих, хто давно і грунтовно займається собою.

Професійні блокові тренажери від провідних виробників галузі - Panatta, Technogym, LifeFitness і FreeMotion - дозволяють планомірно і правильно розвивати одні й ті ж м’язи по-різному, що не дає організму звикнути до навантажень.

Особливою популярністю серед наших гостей користуються флагманські представники серії Insignia від Life Fitness. Їх особливістю є досконала біомеханіка. Спеціально розроблена технологія незалежних рухів для правої і лівої сторони тіла. Розробникам вдалося створити максимально ефективні і безпечні тренажери, які максимально корисні для людей з будь-яким рівнем підготовки.

Нова лінійка Insignia від LF, представлена у нас в залі, дозволила забути про проблему, коли під час виконання вправ, спинка тренажера зміщується і виконувати підхід стає незручно. Тепер змінювати висоту сидінь стало набагато простіше і комфортніше, а ноги розташовуються максимально зручно для правильної стабілізації корпусу. Ще одне важливе нововведення - усі тренажери оснащені моніторами, які відображають кількість правильно виконаних рухів. Так що вам вдасться бачити реальну картину своєї роботи і виконувати вправи достатню кількість разів. Крім того, виробники цієї техніки розробили мобільний додаток, який підбере для Вас оптимальну програму тренувань у залежності від ваших параметрів і цілей.

Для тих, хто займається вже не перший день і прагне досконалості, будуть цікаві тренажери Hammer, лавки для жиму, стійки для присідань і вільної ваги зі штангами і гантелями FOREMAN вагою від 1 до 60 кг. Вони дозволять довго і планомірно розвиватися, досягаючи нових висот. Ми подбали про те, щоб навіть у вечірній час, коли в залі багато людей, біля тренажерів не було черг і дискомфорту - багато схожих тренажерів дублюють навантаження на одні й ті ж групи м’язів, але працюють по-різному, надаючи свободу вибору нашим гостям.

Якщо ж ви є прихильником функціонального фітнесу, нам є, чим Вас приємно здивувати: велика стійка SYNERGY від LifeFitness дозволяє тренувати все тіло, тренажер DNP з подвійною регульованою тягою від LifeFitness пропонує супер-сет більш ніж з 225 вправ. Ну і, звичайно, для ефективних занять з вагою власного тіла у нас є зона TRX. Для того, щоб урізноманітнити тренування також є кор-дошки (Core), босу (Bosu), гумові амортизатори, aбмати (Abmat), фітболи (Fitball), медбол (MedicinBall), канати, гирі та інше обладнання для підвищення ефективності ваших тренувань.

Займаєтеся важкою атлетикою або пауерліфтингом? Поміст від Eleiko допоможе виконувати вправи легше і комфортніше, а гумове покриття пом’якшить енергію удару. Тут знайдуть для себе місце і ті, хто потребує реабілітації після травм різної складності - інверсійний стіл і дошки Євмінова у їх розпорядженні. Вони допоможуть відновити гнучкість і зміцнити хребет, а також позбавлять від неприємних відчуттів у спині. Досвідчені інструктори, які працюють в залі, завжди підкажуть і допоможуть вибрати оптимальний варіант тренування для кожної групи м’язів, а потужна система вентиляції і кондиціонування створить максимально комфортні умови для занять.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Зал силових тренажерів

5️⃣ Зал силових тренажерів — чому в клубі«5 Елемент»

Зал силових тренажерів в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Зал силових тренажерів — замовити абонемент

Зал силових тренажерів — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Зал силових тренажерів — сервіс на вищому рівні гарантований!

Зал силових тренажерів — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Зал силових тренажерів — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.65 (9)
Василий
Был наслышан про клуб, все не хватало времени посетить. Компетентный тренер показывает в каком положении правильно выполнять упражнение. Изобилие разнообразных тренажеров на все группы мышц. Располагающая атмосфера для занятий. После двух часовой тренировки еле выполз из зала, но приду еще обязательно.
dmitriy
Посетил здесь пару тренировок и немного "присел" от многообразия функционала предоставленных для занятий тренажеров, потребовалась отдельная консультация фитнес-тренера для составления программы тренировок в отведенные 2 часа.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки