044 495-95-55

Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація

Допомагаємо відновитися

Важко уявити дитину з обвислим животом або з колінами, які не згинаються. Це і зрозуміло: звідки такі проблеми візьмуться в малюка, який завжди в русі? Але з віком усе змінюється, і в цьому найчастіше винні ми самі: сидяча робота, неправильне харчування, проведення дозвілля перед екраном телевізора або за монітором формують недуги, з якими не впоратися лише за допомогою лікарських препаратів. На допомогу приходить лікувальна гімнастика. Використовують її і в комплексі з медикаментозним лікуванням, і як самостійний терапевтичний метод. Часто лікувальний фітнес беруть на озброєння бажаючі просто підтримувати форму, домогтися гарної фігури або збільшити тривалість здорового та активного життя, справедливо не погоджуючись з раннім старінням.

Більш серйозне відновлення фізичної форми забезпечує реабілітація. Після травм, хірургічних операцій і важких захворювань вона сприяє поверненню людини до активного життя і, зокрема, до професійної діяльності. Таким чином, наприклад, ЛФК при травмах допомагає повернути соціальні зв’язки і матеріальну незалежність, впевненість у своєму майбутньому і радість життя. Адже, в будь-якому випадку, людина, щоб повноцінно жити, повинна справлятися з фізичними навантаженнями.

Купити клубну карту

ЛФК в Києві

Спеціально підібраний комплекс вправ у поєднанні з правильним - черевним - диханням - це і є лікувальна гімнастика. У Києві цю послугу надає елітний фітнес-клуб «5 елемент». Тут працюють кваліфіковані тренери-реабілітологи, wellness-коучі, лікарі відновлювальної медицини і функціональної діагности, які за допомогою спеціальних методик і новітньої апаратури проводять комплексне обстеження людини. Курси фізичної реабілітації розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного відвідувача фітнес-клубу: його віку і стану здоров’я. Залежно від медичних показників, вони визначають ступінь можливих навантажень і їх спрямованість. Наприклад, вправи можуть бути:

 • з метою зміцнення м’язів всього тіла;
 • для певних груп м’язів.

Крім того, їх можна виконувати:

 • Самостійно;
 • Під контролем або за допомогою інструктора;
 • Використовуючи або не використовуючи тренажери;
 • Реабілітаційні (після важких хвороб, зокрема, інсульту) або спортивні (силові).

Реабілітація в Києві передбачає і застосування методів оздоровлення: наприклад, SPA, масаж, дієту, кінезітерапію, заняття в басейні, тренажери. Відновлення передбачає як коригування порушень, викликаних хворобою або травмою, так і профілактику патологічних змін.

Реабілітація опорно-рухового апарату. І не тільки

У клубі здорових задоволень «5 елемент» можна пройти відновлення:

 • Нервової системи;
 • Серцево-судинної (з метою поліпшення харчування серцевого м’яза);
 • Порушеннях обміну речовин;
 • Патології суглобів і хребта;
 • З метою уникнути ускладнень після операцій.

Реабілітація після переломів і травм - один з основних напрямків клубу, оснащеного сучасним обладнанням. Елітний сімейний фітнес-центр «5 елемент» запрошує придбати абонемент на ЛФК.

Купити клубну карту

Детальніше

Заняття на дошці Євмінова

Профілактор Євмінова - ваш розумний реабілітолог хребта!

Проблеми зі спиною є практично у всіх людей, незалежно від віку і роду занять. Звичайні спортивні тренування - зарядка, пробіжки, силові навантаження - не завжди дають належний реабілітаційний ефект, особливо в запущених випадках.

Сьогодні одним із кращих способів профілактики і відновлення функцій хребетного стовпа є заняття на дошці Євмінова. Це максимально простий у використанні ортопедичний тренажер, для якого розроблені спеціальні комплекси вправ. Метод створений і запатентований вітчизняним фахівцем, а також схвалений Міністерством охорони здоров’я України. Заняття абсолютно безпечні і дуже ефективні, що відзначають як медики і фахівці-реабілітологи, так і самі користувачі.

Детальніше Отримати консультацію

Тренер-реабілітолог

Усім знайомий фітнес, але мало хто знає, що таке реабілітаційний фітнес і чим він відрізняється від більшості методик лікувальної гімнастики та інших видів відновлювальних вправ, які пропонують різні спортивні студії.

Відповідь на це питання ви знайдете звернувшись в елітний фітнес-клуб «5 елемент», де наш сертифікований тренер-реабілітолог проконсультує вас і допоможе підібрати оптимальну програму для успішного повернення активності вашому тілу.

Детальніше Отримати консультацію

Кінезіотейпування

Лікування забитих місць, розтягнень, інших травм м’язів і сухожиль вимагає спокою, але як же бути у випадках, коли виконати цю вимогу не вдається? На допомогу приходить тейпування, яке з успіхом використовується в елітному фітнес-клубі «5 елемент» і приносить нашим гостям максимально позитивний ефект з 2010 року!

Детальніше Отримати консультацію

Соматика Ханни

Протягом життя людський організм отримує величезну кількість стресів, наслідки яких виявляються згодом у вигляді хронічної втоми, безсоння, м’язових болів. Позбутися неприємних відчуттів, навчитися розслаблятися і знімати зайву напругу, слухати і чути власне тіло допоможе інноваційний метод реабілітації, відомий, як соматика Ханни.

Детальніше Отримати консультацію

Прикладна кінезіологія

У багатьох країнах світу лікування захворювань хребта, суглобів, м’язів, сухожиль без ліків і хірургічного втручання користується високою популярністю. Секрет успіху цього методу в тому, що людині, яка страждає від болю в спині, не потрібно лягати в лікарню, витрачати час і гроші на ліки і оплачувати послуги лікарів. А потім ще й відновлюватися після лікування.

Прикладна кінезіологія пропонує просте рішення описаних вище проблем. Щоб відновити своє здоров’я, виявити приховані недуги й поліпшити життєвий тонус, позбутися стресу і відновити працездатність досить купити абонемент в елітний фітнес-клуб «5 елемент». Тут, під наглядом досвідчених тренерів, ви пройдете курс прикладної кінезіології, яка допоможе вам стати абсолютно новою людиною.

Детальніше Отримати консультацію

Кінезітерапія

Людям, яким необхідно відновити свою рухову активність або пройти реабілітацію після травм опорно-рухової системи, фітнес-центр «5 елемент» пропонує використовувати унікальну методику, розроблену спеціально для таких випадків. З її допомогою можна позбутися хвороб хребта, суглобів, повернути собі рухливість і забути про ломоту в попереку і болях в колінах.

Детальніше Отримати консультацію

Терапія-ШРОТ

З самого дитинства ми чуємо від батьків: «випрями спину» і «сядь прямо!». Те ж саме говоримо і своїм дітям. Однак кількість діагнозів “сколіоз” в поліклініці НЕ зменшується. Викривлення хребта НЕ зникає саме по собі, а супроводжує протягом усього життя, додаючи масу негативних наслідків. Сколіоз вкрай широко поширений, і часом здається, що увійшов в розряд норми. Але це зовсім не так.

Детальніше Отримати консультацію

Лікар-остеопат

Остеопатія виключає медикаментозні препарати і будь-які інвазивні заходи. Працюючи руками, досвідчений лікар-остеопат здатний розпізнати хворобу на ранніх стадіях розвитку, коли больові або інші прояви недуги поки відсутні.

Остеопатія - діагностика і лікування захворювань за допомогою рук

Лікування за допомогою остеопатічних прийомів проводиться за трьома напрямками, обумовленими зоною впливу на організм.

Детальніше Отримати консультацію

Часті питання про Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація

5️⃣ Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — чому в клубі«5 Елемент»

Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — замовити абонемент

Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — сервіс на вищому рівні гарантований!

Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Лікувальна гімнастика і фізична реабілітація — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.3 (8)
Владислав
Здравствуйте, нашел интересную статью о пользе физкультуры для детей https://save24.me/article/65-fizkul-tura-dlya-zdorov-ya-ditey
Ребенок( 9 лет) недавно поломал ногу, как думаете стоит ли его после снятия гипса записать на восстановительную физкультуру?
5element.ua
Обов'язково. фізичні вправи потрібні для відновлення сили м'язів травмованої кінцівки, рухливості суглобів, еластичності зв'язок. Зняття психологічних страхів. Тобто реабілітація показана. Крім фізкультури можна додати плавання. У воді зі спеціальним обладнанням швидко відновимо рухову активність, повернемо амплітуду рухів. Забуде про все, буде як новенький!
Ира Ира
Три месяца назад сломала ногу ( малоберцовую). Врач сказал 3 недели назад где-то, что нужна восстановительная физкультура. Обратилась в этот фитнес клуб. Здесь очень хорошие тренера, приятная обстановка и хорошее отношение. Спасибо вам за помощь!
5element.ua
Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогти
Александр Кот
После сложного перелома тазобедренного сустава проходил здесь курс реабилитации. Очень понравилось заниматься в паре с опытным тренером-реабилитологом, да и тренажеры для разработки суставов у них отличный.
5element.ua
Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки