044 495-95-55

Центр раннього розвитку

«Дітей вчить те, що їх оточує» - Марія Монтесорі

Центр раннього розвитку - прекрасна можливість організувати всебічне дозвілля дитини молодшого дошкільного віку, не позбавляючи її дидактичного виховання.

Для багатьох малюків дитячий клуб стає хорошою тренувальною базою перед садочком: в ігровій атмосфері вони привчаються до дисципліни, самоорганізації, присутності старшого наставника, а тому в дитсадок приходить маленької зрілою особистістю.

Центр раннього розвитку - це атмосфера взаєморозуміння і дружби, яка важлива для розвитку моральних, особистісних якостей дитини.

Купити клубну карту

Центр розвитку дітей та підлітків при елітному фітнес-клубі «5 елемент»

Центр розвитку дітей - це одночасно і гра, і навчання. Методика раннього навчання, побудована на ігровій платформі (як домінуючому виді діяльності дитини 3-6 років), націлена на формування:

 • математичних;
 • лінгвістичних;
 • творчих навичок, таких необхідних малюкові в школі.

Професійні педагоги, які практикують індивідуальний підхід до кожного учня, розкривають творчі здібності і таланти дітей. «Всі діти геніальні по-своєму», - говорить психологія, і щоб відкрити цю геніальність - достатньо записати дитину в дитячий розвиваючий клуб.

Інтелектуальний та фізичний розвиток: від 6 місяців до 8 років

Дитячий клуб «Пластилін» - один з небагатьох центрів раннього розвитку Києва, де займаються з малюками від 6 місяців. Заняття проходять у груповій та індивідуальній формі.

У цікавій доступній формі педагоги займаються розвитком моторики пальчиків, разом із малюками малюють, співають, ліплять, займаються тими видами дидактичної і творчої діяльності, які рекомендовані методистами.

З дітьми всіх вікових категорій контактують професійні педагоги і тренери, які використовують основи найпопулярніших методик раннього розвитку: Нікітіних, Монтессорі і т.д.

Дитячий клуб «Пластилін» - це:

 • сучасна інтерпретація класичної педагогіки для раннього, дошкільного та віку початкової школи;
 • індивідуальний супровід педагогом дитини від 6 місяців;
 • творча діяльність у класах малювання, ліплення, орігамі, вироби, аплікації;
 • вивчення іноземних мов;
 • корекційні мовні методики (заняття з логопедом);
 • фізичні вправи на профілактику сколіозу і плоскостопості;
 • масаж;
 • фітнес;
 • репетитор із шкільних дисциплін;
 • дозвілля вихідного дня;
 • дні іменинника і дитячі свята.

Клуб для підлітків Vinyl

Якщо вашій дитині більше 8 років - для неї при фітнес-центрі діє захоплюючий клуб для підлітків Vinyl (вікова аудиторія 9-15 років).

У цьому віці діти дуже сприйнятливі, але не менш активні фізично і творчо. Актуалізується питання особистісного росту, виникає необхідність грамотної профорієнтації - з цим також допоможуть фахівці дитячого розвиваючого клубу Vinyl.

Знайти себе діти зможуть у світі тенісу та сквошу, баскетболу та футболу, флорболу та інших новомодних напрямків. Діють також секції:

 • катання на роликах;
 • хореографії і танців;
 • акробатики;
 • бойових мистецтв і т.д.

Рекомендуємо вивчити всі напрямки діяльності нашого Центру - і придбати абонемент без зволікань!

Більш детальна інформація за телефоном Дитячого клубу +38 067 555 1567

Телефон клубу для підлітків +38 067 555 1569

Купити клубну карту

Детальніше

Центр раннього розвитку для дітей до 3 років

Педагогами Дитячого клубу «Пластилін» розроблена програма розвитку дітей від 0 до 3 років.

Ранній розвиток дітей до 3 років - одне з найважливіших у загальній дидактичній концепції.

Розвиток уваги, логічного і образного мислення, виховання естетичних смаків - все це закладається в ранньому дошкільному віці, тому заняття для дітей до 3 років повинні бути максимально цікавими (в ігровій формі) і зрозумілими.

Детальніше Отримати консультацію

Гуртки та секції для дітей від 3 років

Підготуємо до школи, навчимо робити подарунки.

Сучасні гуртки для дітей від 3 років істотно відрізняються від тих, в які ходили ми і наші батьки. Новий світ, який диктує новітні інформаційні технології, впливає на педагогічний процес. Сьогодні секції для дітей від 3 років - це всебічний розвиток інтелектуальної особистості, що має багатий творчий і фізичний потенціал.

Детальніше Отримати консультацію

Дитячий інтелектуальний клуб

Логічні та інтелектуальні настільні ігри

​Логічні та інтелектуальні настільні ігри допоможуть підліткам знайти спільну мову з однолітками. Розвинути свої розумові здібності дітям допоможуть обговорення фільмів, книг і вистовок, а також логічні ігри та головоломки. Виявленню творчих здібностей допомагають заняття з виготовлення поробок, сувенірів та прикрас. Заняття в підлітковому клубі сприяють згуртуванню дітей, розвитку комунікабельності та навичкам працювати в команді.

Отримати консультацію

Дитячий фітнес

Діти вчаться взаємодіяти один з одним і працювати в команді

Дитячий фітнес - відносно новий вид фізично активного дозвілля, що має формат організованих тренувань. Програма передбачає комплекс вправ на поліпшення здоров’я, емоційного і фізичного самопочуття, а також розвиток і зміцнення базових груп м’язів.

Детальніше Отримати консультацію

Дитячий денний табір у Києві

Шановні батьки!

Час шкільних канікул - найвеселіший, адже маленькі «острівці» відпочинку між уроками і домашніми завданнями - справжнє задоволення для тих, хто любить спілкуватися з друзями, грати, займатися колективною творчістю.

Детальніше Отримати консультацію

Дитячий день народження в Києві

Хочете подарувати своїй дитині незабутнє свято?

Для дитини День народження - свято з важливим соціальним значенням. Малюк усвідомлює, що стає дорослішим, а тому кожен додатковий рік показує піднятим пальчиком з особливою гордістю.

Детальніше Отримати консультацію

Дитячі майданчики

Запрошуємо всіх дітей на свіже повітря!

Часто буває так, що дитячий майданчик біля будинку не відповідає правилам безпеки або перетворюється на територію вигулу тварин, знаходиться поруч із жвавою дорогою, припаркованими автомобілями та іншими несумісними з відпочинком дитини речами.

Запрошуємо вас на ідеальні дитячі майданчики Оболонь у клубі здорових задоволень «5 елемент».

Детальніше Отримати консультацію
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Центр раннього розвитку

5️⃣ Центр раннього розвитку — чому в клубі«5 Елемент»

Центр раннього розвитку в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Центр раннього розвитку — замовити абонемент

Центр раннього розвитку — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Центр раннього розвитку — сервіс на вищому рівні гарантований!

Центр раннього розвитку — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Центр раннього розвитку — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.17 (5)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки