044 495-95-55

Кікбоксинг для дітей

До поширених і найбільш популярних контактних єдиноборств відноситься кікбоксинг. Він являє собою особливий стиль бойових мистецтв, що поєднує техніки кулачного бою або боксу з ударами ногами. Заняття цим видом спорту сприяють вихованню характеру, підтримці хорошої фізичної форми і здоров’я. Вони дають людині ефективний засіб для самооборони. Новинкою у фітнес-програмі нашого клубу «5 елемент» в Києві є кікбоксинг для дітей. Починати займатися кікбоксингом діти можуть вже з 5-річного віку, незалежно від статі, адже вміння захистити себе в однаковій мірі може стати в нагоді і хлопчикові, і дівчинці.

Дитячий кікбоксинг: користь для дитини

Кікбоксинг для дітей є не тільки різновидом єдиноборств, а й ефективним інструментом для формування всебічно розвиненої особистості. Заняття кікбоксингом сприяють поліпшенню здоров’я дитини, його гармонійному фізичному, психічному і духовному розвитку. Вони допомагають:

  • виробити силу м’язів і гнучкість всього тіла, спритність і витривалість, хорошу реакцію і координацію рухів;
  • сформувати красиву, підтягнуту фігуру, завдяки поєднанню одночасної роботи рук і ніг, а також залученню у тренувальний процес всіх груп м’язів;
  • виховати самодисципліну, наполегливість і завзятість у досягненні мети, вольові якості, сміливість і впевненість в собі;
  • поліпшити обмін речовин в організмі, стан кровоносної, дихальної та серцево-судинної систем;
  • розвинути структурне мислення і вміння миттєво приймати рішення;
  • освоїти ефективні прийоми самооборони і навички поведінки в стресових ситуаціях.

Тренування з кікбоксингу для дітей сприяють правильній соціалізації дитини в суспільстві, учать його вибирати допустимі й уникати неприпустимих форм спілкування, постійно шукати шляхи для самовдосконалення.

Кікбоксинг для дітей у фітнес-клубі «5 елемент»

У нашому клубі заняття кікбоксингом для дітей передбачають навчання хлопчиків і дівчаток у віці 5-8 років. Тренування проводяться в ігровій формі, щоб зацікавити дитину, але з повноцінною розминкою і фізичними вправами. Програма тренувань маленьких бійців включає:

  • загальну фізичну підготовку із застосуванням різного спортивного інвентарю: килимків, скакалок і гантелей, степ-платформ і канатів, м’ячів і боксерських груш;
  • розучування елементів стійки, техніки пересування по рингу і нанесення основних ударів;
  • розвиток витривалості, уваги і концентрації;
  • інтерактивні розвиваючі ігри.

Діти займаються в спеціальній захисній амуніції, яку на перших заняттях надає клуб, однак у подальшому, для серйозних регулярних тренувань і в цілях гігієни, варто придбати особисті рукавички, шолом і інший захист. Купіть клубну картку - і приводите свою дитину на заняття з кікбоксингу для дітей в наш клуб здорових задоволень!

4.39 (8)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки