044 495-95-55
 • ua

 • Масаж Ватсу

  Унікальна оздоровча процедура

  Елітний клуб здорових задоволень «5 елемент» пропонує своїм гостям унікальну оздоровчу процедуру - водний масаж Шиацу Ватса. Це синтез мануальних технік, що використовуються з давніх часів на Сході, і сучасних досягнень в області гідротерапії. Методика є зареєстрованим міжнародним брендом, який представляє World Aquatic Bodywork Association (Всесвітня Асоціація Водного масажу, WABA).

  Що таке Ватсу

  Методика створена Гарольдом Далі, сміливим експериментатором. Він поєднав у Ватсу (або Вацу) масаж традиційної японської техніки Шиацу і релаксуючий вплив теплої води. Уже перші сеанси точкового впливу на різні ділянки тіла при стабільній температурі + 33 С показали дивовижні результати: клієнти досягали глибокого м’язового розслаблення, неможливого в інших умовах.

  Свій метод Г. Даллі назвав Watsu: від англійського water (вода) і японського atsu (шиацу). Починаючи з 1980 року, масаж Ватсу є одним з найбільш популярних видів мануальної терапії у світі.

  Суть методу полягає в наступному: тіло пацієнта, підтримуване сертифікованим фахівцем Ватсу, занурюється в теплу воду. Водний терапевт, м’яко натискаючи на різні ділянки, розтягує долонями м’язи і викручує суглоби, щоб людина максимально розслабилася. Фіксована температура навколишнього середовища посилює отриманий ефект, а стабільний тиск води робить
  процес релаксації максимально комфортним.

  Додатковим плюсом процедури є тривалий ефект від масажу, який створюється теплою водою.

  Кому корисний масаж у воді

  Багаторічні спостереження показали, що Ватсу ефективний при:

  ·

  • психоемоційних розладах;
  • застарілих хворобах хребта;
  • проблемах суглобів і м’язів;
  • відновленні організму після травм.

  Він є важливою складовою в процесі лікування багатьох хронічних хвороб.

  Перебуваючи у воді, традиційно ворожому для людини середовищі, у руках чужої людини, людина вчиться долати свій страх і недовіру.

  Це, в свою чергу, допомагає гостям елітного фітнес-центру «5 елемент» швидше позбутися від неврозів, хронічної втоми й інших емоційних розладів.

  Переваги процедури Ватса

  На відміну від традиційних технік, масаж у воді Ватсу дозволяє отримати сильніший ефект за рахунок використання фізичних властивостей теплої води. Тіло парить, немов у невагомості, на нього не впливають звичні фізичні константи (сила тяжіння). Втративши зв’язок із звичними відчуттями, тіло швидше звільняється від м’язових блокувань.

  Як акватерапія, Ватсу дозволяє отримати одразу кілька результатів:

  • повністю розслабитися за короткий час;
  • позбутися від стресу, пригніченості, негативних
  • емоцій.
  • відновити енергетику організму.

  Уже після перших сеансів Шиацу в воді, наш гість відчує покращення сну, травлення, у нього зникнуть хронічні болі, а також знизиться збудливість і підвищиться імунітет. Розпочнеться поступове самовідновлення всього організму.

  Такий вплив надає тільки масаж Вацу. Завдяки цьому, унікальне водне Шиацу завоювало високу популярність у всьому світі. І тепер фахівці нашого елітного клубу здорових задоволень «5 елемент» запрошують вас пройти цей чудовий оздоровчий курс, записатися на який можна за телефоном 0675551241

  Отримати консультацію
  • Фото Масаж Ватсу — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Масаж Ватсу — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Масаж Ватсу — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Масаж Ватсу

  5️⃣ Масаж Ватсу — чому в клубі«5 Елемент»

  Масаж Ватсу в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Масаж Ватсу — замовити абонемент

  Масаж Ватсу — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Масаж Ватсу — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Масаж Ватсу — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Масаж Ватсу — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.17 (5)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN