044 495-95-55
 • ua

 • Руська лазня

  Руська лазня

  Головний герой популярного серіалу одного разу сказав: «Якщо хочеш з кимось відверто поговорити, поклич його в баню. Адже, як відомо, пропарена людина стає добрішою, відвертішою». А ще пропарена людина стає більш міцною і витривалою.

  Руська лазня - це здорове, майже стерильне середовище.

  У ній під впливом невисокої вологості (40 - 50%) і достатньо високої температури (70 - 100 градусів) з Вами відбуваються дивні зміни. Один з відомих лікарів минулого так і казав: «Дайте мені підвищити температуру тіла - і я вилікую будь-яку хворобу”.

  У процесі купання поліпшується кровообіг, запускається процес очищення й омолодження. Починається активізація окислювальних процесів і оновлення клітин. Відбувається ефективна гімнастика для судин. Після лазні знімається м’язове напруження, зникають стреси, депресії й переживання. Відвідування російської лазні дарує енергію, бадьорість і гарний настрій.

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» російська лазня Київ облицьована сосновою деревиною. Коли вона нагрівається, Ви отримуєте ще й своєрідну ароматерапію. У банному комплексі також знаходиться бочка-купіль. У неї рекомендують занурюватися після пропарення для контрастного, дуже корисного для судин, ефекту.

  Банщик клубу «5 елемент» забезпечить Вам парення за всіма правилами банного мистецтва. З легкою парою!

  Отримати консультацію
  • Фото Руська лазня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Руська лазня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Руська лазня — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Руська лазня

  5️⃣ Руська лазня — чому в клубі«5 Елемент»

  Руська лазня в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Руська лазня — замовити абонемент

  Руська лазня — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Руська лазня — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Руська лазня — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Руська лазня — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.2 (7)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN