044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Центр здорової естетології

  косметологічна клініка

  Центр здорової естетологіі® - це медична косметологічна клініка, розташована поруч з клубом здорових задоволень «5 елемент». Центр практикує правильні - сучасні, хірургічні методи омолодження обличчя і корекції тіла, а також реабілітацію.

  Добре зарекомендували себе в Європі та Америці високотехнологічні методи омолодження дозволяють, не лягаючи під скальпель хірурга, залишатися молодим і красивим довгі роки.

  Центр пропонує послуги з омолоджування, профілактиці старіння і реабілітації після спортивних травм без оперативного втручання. Сучасне обладнання фахівці високого класу, а також співпраця з Клубом здорових задоволень «5 елемент» - гарантія здорового тіла, красивої фігури і доглянутого обличчя.

  Чому клуб «5 елемент» рекомендує Центр здорової естетологіі:

  - Доктора центру - вузькоспеціалізовані фахівці в галузі дерматокосметології з великим досвідом роботи

  - Тут працюють сертифіковані фахівці міжнародного рівня всесвітньо відомих компаній-виробників інноваційних косметологічних засобів та фармпрепаратів

  - Тут дають об’єктивну оцінку стану шкіри

  - Тут використовують революційні досягнення світової косметології ХХI століття

  - Досвідчені лікарі-реабілітологи проводячи діагностику та лікування на новітньому обладнанні, допоможуть звільнитися від наслідків травм, порушень постави і багато чого іншого.

  Дізнатися більше про Центр здорової естетологіі можна за тел. 044351 77 55 або на сайті esthetology.ua.

  Купити клубну карту

  Клуб «5 eлемент» радить
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар