044 495-95-55
 • ua

 • TRX тренування

  TRX тренування - це ефективна програма для бажаючих схуднути

  Серед розмаїття програм, спрямованих на схуднення, особливою популярністю користуються TRX-тренування. За відгуками, програма актуальна не тільки для новачків фітнес-залів, які прийшли туди за красивою фігурою, але і професіоналів, спортсменів, для яких важливо постійне підтримання ідеальної фізичної форми.

  TRX-тренування: ефективна програма для бажаючих схуднути в фітнес-клубі «5 елемент»

  В основі тренувань TRX - застосування спеціальних підвісних конструкцій - петель, за допомогою яких виконуються вправи на:

  • зміцнення м’язів, суглобів і зв’язок;
  • розвиток кардіо- та дихальної системи;
  • гнучкість і спритність

  Красиве тіло - після тренувань з TRX

  Дослівно TRX (абревіатура від Total Body Resistance Exercises) перекладається як «вправи для формування загального опору організму». На тренуванні йде робота тільки з власною вагою, без використання стаціонарних тренажерів.

  Тренування з TRX з‘явилися на Заході кілька десятиліть тому. Автор програми Ренді Хетрікс - військовий-піхотинець, який, у силу відсутності спортивних тренажерів у похідних умовах, використовував буквально підручні засоби - парашутні петлі.

  Фітнес-індустрія удосконалила розроблену Хетріксом систему. У даного виду тренувань виявилося безліч переваг, наприклад:

  • мобільність і легка вага тренажера;
  • універсальність - для широкого спектра спортивних напрямків;
  • адаптація під широку цільову аудиторію, включаючи дітей, людей похилого віку і клієнтів з надмірною вагою тіла (ожирінням).

  Вправи на TRX - не тільки тренування для схуднення, але і лікувально-профілактична програма для осіб з відхиленнями у здоров’ї, що знаходяться на реабілітації (за рекомендацією фізіотерапевта).

  Переваги організованих тренувань на TRX

  Як підтверджують численні відгуки, тренування TRX абсолютно безпечні і ефективні - результат відчутний буквально з першого заняття. У зв’язку з відсутністю осьового навантаження на відділи хребта, досягти бажаних результатів в «спалюванні» зайвих кілограмів вдається без екстремального впливу на всю опорно-рухову систему.

  Зміна висоти, коригування коефіцієнта стабілізації петель дозволяють впливати на інтенсивність силових вправ, вибудовуючи їх від простих до складних.

  Фахівці рекомендують перед тим, як проводити тренування з TRX-петлями самостійно, відпрацювати вправи з тренером. Як і у кожної фітнес-системи, у даної програми повинна бути систематичність.

  Спробувати все різноманіття тренувань TRX в Києві пропонує своїм клієнтам фітнес-клуб «5 елемент». Заняття проводяться в спеціально обладнаному залі із застосуванням сертифікованого обладнання під керівництвом професійного тренера. Перш ніж записатися на TRX, вам буде запропонована індивідуальна консультація у wellness-консультанта.

  TRX в Києві: чому обирають нас

  Елітний фітнес-клуб «5 елемент» називають академією здоров’я і краси: широкий спектр спортивних і релаксуючих програм, насичене дозвілля для дорослих і дітей, штат дипломованих фахівців, сучасна матеріально-технічна база, зручне географічне розташування поруч з центром столиці - усе це пояснює популярність клубу серед жителів Києва і передмістя.

  TRX-тренування проводяться за графіком або у зручний для вас час, а схему занять і динаміку фізичних навантажень індивідуально визначає ваш тренер.

  Для дітей і підлітків у фітнес-центрі діє широка система дитячого та підліткового дозвілля, включаючи спортивні секції та групи раннього розвитку.

  TRX в Києві - тренування в фітнес-клубі європейського рівня. Приходьте, телефонуйте, дізнавайтеся перелік напрямків і купуйте абонемент. До нас записуються всією сім’єю!

  Отримати консультацію
  • Фото TRX тренування — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото TRX тренування — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото TRX тренування — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про TRX тренування

  5️⃣ TRX тренування — чому в клубі«5 Елемент»

  TRX тренування в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ TRX тренування — замовити абонемент

  TRX тренування — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 TRX тренування — сервіс на вищому рівні гарантований!

  TRX тренування — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 TRX тренування — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.23 (8)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN