044 495-95-55
 • ua

 • Центр раннього розвитку для дітей до 3 років

  Педагогами Дитячого клубу «Пластилін» розроблена програма розвитку дітей від 0 до 3 років.

  Ранній розвиток дітей до 3 років - одне з найважливіших у загальній дидактичній концепції.

  Розвиток уваги, логічного і образного мислення, виховання естетичних смаків - все це закладається в ранньому дошкільному віці, тому заняття для дітей до 3 років повинні бути максимально цікавими (в ігровій формі) і зрозумілими.

  Гуртки для дітей до 3 років: інтелектуальний і фізичний розвиток дітей у клубі «Пластилін» на базі фітнес-центру «5 елемент»

  Ранній розвиток дітей до 3 років - одне з найважливіших у загальній дидактичній концепції. У перші роки життя малюка важливо закласти базу для його інтелектуального, фізичного становлення в дитсадку та школі, тобто, сформувати початкові навички:

  • математики;
  • письма;
  • творчості і т.д.

  Розвиток уваги, логічного і образного мислення, виховання естетичних смаків - все це закладається в ранньому дошкільному віці, тому заняття для дітей до 3 років повинні бути максимально цікавими (в ігровій формі) і зрозумілими.

  Організувати і зацікавити настільки юну аудиторію учнів здатні тільки природжені педагоги - досвідчені тренери та вихователі.

  Хочете, щоб ваш малюк ріс повноцінною здоровою особистістю? Рекомендуємо різноманітні студії та гуртки для дітей до 3 років у клубі раннього розвитку «Пластилін»!

  Особливості занять для дітей до 3 років

  Школа раннього розвитку дітей до 3 років при елітному фітнес-центрі «5 елемент» - це поєднання класичної педагогіки і новаторських методик. Програма, що включає спортивний, творчий та інтелектуальний компонент, побудована з урахуванням вікових та анатомічних особливостей малюків.

  Захоплюючі уроки в клубі здорових задоволень - це дозвілля в групах за інтересами. Поки мама або тато на заняттях у фітнес-центрі, дитина проведе час на одному з тематичних класів. Що ж являє собою ранній розвиток дітей до 3 років у клубі «Пластилін»?

  • «Знайка» - класи для діток від півроку до 3. Комплексний розвиток умінь і навичок, включаючи дрібну моторику, сенсорику, мовний апарат, логічне мислення, фантазію і т.д. На допомогу приходять дидактичні іграшки.
  • FitBaby - клас для мами і дитини: форма взаємодії у віці до року дуже важлива у формуванні фізичних та інтелектуальних навичок малюка. Інтегровані заняття - ноу-хау сучасної педагогіки. Поки мама займається фітнесом, малюк не втрачає з нею психоемоційний контакт, а виховує силу волі, самовпевненість.
  • «Мурзилка» - клас пальчикового малювання для дітей від 6 місяців: заняття націлені на розвиток вербальних, розумових, фізіологічних і творчих навичок. Малюючи, формуємося!
  • «Ладушки» - клас для дітей 1,5-3 років: назва говорить про те, що малюки будуть займатися ручною творчою діяльністю, тобто, розвивати моторику.
  • «Домісолька» - музичний клас для малюків від 1,5 до 8 років, що бажають навчитися співати, слухати музику, відбивати ритм, складати мелодії, імпровізувати на тему казок і фантастичних сюжетів.
  • «Умка» - клас для дітей 3-5 років: комплексні розвиваючі заняття на логіку, образне мислення, виховання вольових і моральних якостей.
  • «Агуша» і «Говоруша» - класи для тих, хто вчиться говорити. Крім основних розвиваючих вправ практикуються корекційні вербальні методики.

  Записатися в дитячий клуб «Пластилін» можна вже зараз. Про вікові групі, графік занять та процедуру придбання абонемента дізнайтеся у менеджера клубу. Вибирайте для свого малюка найкращий ранній розвиток!

  Отримати консультацію
  • Фото Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Центр раннього розвитку для дітей до 3 років

  5️⃣ Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — чому в клубі«5 Елемент»

  Центр раннього розвитку для дітей до 3 років в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — замовити абонемент

  Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Центр раннього розвитку для дітей до 3 років — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.61 (6)
  Sonia Plushkina
  В фитнес клубе понравился центр раннего развития детей. Приводила малышку, когда ей было уже 2.3. Какой же тут подход к деткам... Занятия интересные, то лепка, то развивающие игры. Ребенок не хотел уходить с центра, педагоги умеют заинтересовать и увлечь!
  Ліля Сунік
  Вожу свою двухлетнюю дочку в клуб «5 элемент» в центр раннего развития. Малышке занятия нравятся с удовольствием общаемся и играем с другими детками. Просторные помещения. Очень хорошие учителя. Видно, что они любят детей и свою работу.

  Залишити коментар


  RU UA EN