044 495-95-55
 • ua

 • Тренування в міні-групах

  Персональний тренінг — це індивідуальна робота інструктора з клієнтом, що гарантує високу ефективність тренувального процесу і досягнення поставлених результатів в найкоротші терміни. Організація занять в міні-групах має на увазі персональні тренування з наставником. Як форма тренувального процесу, індивідуальні заняття можливі і за окремим графіком поза групових форм.

  Інструктор становить персональну програму занять з урахуванням усіх побажань клієнта. До завдань наставника також входять:

  • допомогу в плануванні режиму дня підопічного;
  • складання графіка прийому їжі;
  • корекція раціону, в якому неодмінно повинні бути присутніми вітаміни і мінерали.

  Перевага індивідуального тренінгу в тому, що займатися можна в будь-який зручний для клієнта час, а при необхідності - змінювати графік занять, не порушуючи планів інших учасників тренувального процесу.

  Заняття в міні-групах , як і суто індивідуальні тренування, ідеально підходять для зайнятих клієнтів, чий робочий день розписаний буквально по хвилинах.

  Заняття в міні-групах з персональним тренером зручні для новачків, які хочуть швидше освоїти практичні навички обраного спортивного спрямування, щоб потім приєднатися до колективної форми роботи.

  Особливості тренувань в міні-групах в фітнес-клубі «5 елемент»

  Міні-група складається з кількох людей, що знаходяться під постійною увагою персонального інструктора (2-3 учасника). На відміну від індивідуального заняття, тренування в міні-групі має на увазі колегіальність, присутність однодумців, почуття ліктя, що є додатковим психологічним і емоційним бонусом. Індивідуально, але не на самоті, а в колі друзів!

  Початок тренування в міні-групі однаково для всіх. Час вибирають з урахуванням побажань кожного з учасників колективу і його можна коригувати за обопільною згодою.

  Тренування в міні-групах гарантують отримання клієнтом повного пакету індивідуальних послуг: кваліфікованої допомоги інструктора, безпеки та ефективності кожного заняття.

  В фітнес-клубі «5 елемент» проводяться тренування в міні-групах за наступними напрямками:

  • аква (підготовка до марафонського плавання, водне поло, спаринги);
  • фітнес (йога, стретчинг, танцювальні напрямки, сучасна і класична хореографія, сальса, бальні танці, акробатика, pole dance і ін.);
  • функціональні, аеробні, силові тренування, заняття на стійці Квінакс;
  • sky jumping (новий напрямок у фітнесі, що допомагає зняти напругу в активному темпі під час стрибків);
  • ролики.

  За перелічених напрямів пропонуються також спліт-тренування, розраховані для двох учасників тренувального процесу. Формуванням міні- і парних груп займаються самі тренери.

  Отримати консультацію
  • Фото Тренування в міні-групах — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Тренування в міні-групах — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Тренування в міні-групах — фітнес-клуб 5 елемент
  Команда клубу
  Докладніше про заняття

  Часті питання про Тренування в міні-групах

  5️⃣ Тренування в міні-групах — чому в клубі«5 Елемент»

  Тренування в міні-групах в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Тренування в міні-групах — замовити абонемент

  Тренування в міні-групах — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Тренування в міні-групах — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Тренування в міні-групах — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Тренування в міні-групах — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.47 (5)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN