044 495-95-55
 • ua

 • Зумба

  Зумба в Києві: студія танцювальної аеробіки у фітнес-клубі «5 елемент»

  Захоплює запальна музика? Полюбляєте танцювати? Перебуваєте у пошуку цікавого фітнес-напрямку для душі і тіла? Один з кращих фітнес-клубів Києва запрошує вас у студію Zumba!

  Захоплюючі заняття під керівництвом досвідченого інструктора із зумби допоможуть вам гармонізувати емоційний фон, стати пластичніше, стрункіше і привабливіше!

  Як і годиться танцювальній аеробіці, зумба невіддільна від ритмічної, запальної музики. Комплекс вправ поєднує елементи:

  • латиноамериканських танців;
  • хіп-хопу;
  • класичного балету;
  • джаз-модерн.

  Пріоритетні завдання тренувань із zumba - поетапна боротьба із зайвою вагою, розвиток ритміки, пластики, формування естетичного смаку та підвищення самооцінки.

  Зумба: заняття для моделювання настрою і тіла

  На кубинському діалекті іспанської мови “zumba” означає “веселий тілорух”, що цілком передає непідробну атмосферу тренувань.

  Як один із найпопулярніших напрямків сучасного фітнесу, зумба зародилася в Колумбії. ЇЇ «батьком» став відомий хореограф Альберто Перес, який присвятив латинським танцям практично все своє творче життя.

  Спочатку в комплекс вправ входили тільки основні танцювальні рухи, але з розвитком інтересу публіки до енергійного ноу-хау, перелік розширився. Сьогодні зумба - основа тренувань таких «зірок» світового рівня, як Шакіра, Брітні Спірс, Бейонсе. Серед переваг професійної зумби:

  • доступність в освоєнні, легкі і зрозумілі рухи;
  • ефективне скидання зайвих кілограмів (через кілька тижнів інтенсивних тренувань, тіло стає граціозніше і пластичніше);
  • немає необхідності спеціальної фізичної підготовки, а також відсутні вікові, гендерні та соціальні обмеження;
  • кожне заняття - це маса позитивних емоцій!

  Zumba: тренування з результатом!

  Заняття із зумби в київському фітнес-клубі «5 елемент» на Оболоні повністю відповідають методиці напрямку: тренування нагадує веселу вечірку, на якій група однодумців з тренером на чолі виконує нескладні і досить ефективні танцювальні па. Вправи - комплексні або свідомо спрямовані на підтяжку м’язів конкретної зони тіла (живота, ніг, спини, стегон, грудей і т.д.).

  Секрет успіху - в динаміці занять, а також підтримці заданого ритму, в якому немає місця ліні та відпочинку.

  Зумба в Києві вельми популярна, адже цей фітнес-напрямок підходить і новачкам, які не мають навіть найменшого уявлення про аеробні танці. Зумба є різновидом легких кардіотренувань - цей комплекс вправ «шліфує» рельєф м’язів, сприяє стабілізації дихання, координації, спритності і т.д.

  Щоб відчути на собі всі принади захоплюючої зумби необхідно записатися на тренування. Гості та жителі Києва можуть приїхати в наш центр, а також зателефонувати або зв’язатися з менеджером. Придбання абонемента дозволить вам не думати про організаційні та фінансові питання, а просто насолоджуватися творчим процесом!

  Отримати консультацію
  • Фото Зумба — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Зумба — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Зумба — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Зумба

  5️⃣ Зумба — чому в клубі«5 Елемент»

  Зумба в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Зумба — замовити абонемент

  Зумба — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Зумба — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Зумба — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Зумба — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.31 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN