044 495-95-55

Зумба

Зумба в Києві: студія танцювальної аеробіки у фітнес-клубі «5 елемент»

Захоплює запальна музика? Полюбляєте танцювати? Перебуваєте у пошуку цікавого фітнес-напрямку для душі і тіла? Один з кращих фітнес-клубів Києва запрошує вас у студію Zumba!

Захоплюючі заняття під керівництвом досвідченого інструктора із зумби допоможуть вам гармонізувати емоційний фон, стати пластичніше, стрункіше і привабливіше!

Як і годиться танцювальній аеробіці, зумба невіддільна від ритмічної, запальної музики. Комплекс вправ поєднує елементи:

  • латиноамериканських танців;
  • хіп-хопу;
  • класичного балету;
  • джаз-модерн.

Пріоритетні завдання тренувань із zumba - поетапна боротьба із зайвою вагою, розвиток ритміки, пластики, формування естетичного смаку та підвищення самооцінки.

Зумба: заняття для моделювання настрою і тіла

На кубинському діалекті іспанської мови “zumba” означає “веселий тілорух”, що цілком передає непідробну атмосферу тренувань.

Як один із найпопулярніших напрямків сучасного фітнесу, зумба зародилася в Колумбії. ЇЇ «батьком» став відомий хореограф Альберто Перес, який присвятив латинським танцям практично все своє творче життя.

Спочатку в комплекс вправ входили тільки основні танцювальні рухи, але з розвитком інтересу публіки до енергійного ноу-хау, перелік розширився. Сьогодні зумба - основа тренувань таких «зірок» світового рівня, як Шакіра, Брітні Спірс, Бейонсе. Серед переваг професійної зумби:

  • доступність в освоєнні, легкі і зрозумілі рухи;
  • ефективне скидання зайвих кілограмів (через кілька тижнів інтенсивних тренувань, тіло стає граціозніше і пластичніше);
  • немає необхідності спеціальної фізичної підготовки, а також відсутні вікові, гендерні та соціальні обмеження;
  • кожне заняття - це маса позитивних емоцій!

Zumba: тренування з результатом!

Заняття із зумби в київському фітнес-клубі «5 елемент» на Оболоні повністю відповідають методиці напрямку: тренування нагадує веселу вечірку, на якій група однодумців з тренером на чолі виконує нескладні і досить ефективні танцювальні па. Вправи - комплексні або свідомо спрямовані на підтяжку м’язів конкретної зони тіла (живота, ніг, спини, стегон, грудей і т.д.).

Секрет успіху - в динаміці занять, а також підтримці заданого ритму, в якому немає місця ліні та відпочинку.

Зумба в Києві вельми популярна, адже цей фітнес-напрямок підходить і новачкам, які не мають навіть найменшого уявлення про аеробні танці. Зумба є різновидом легких кардіотренувань - цей комплекс вправ «шліфує» рельєф м’язів, сприяє стабілізації дихання, координації, спритності і т.д.

Щоб відчути на собі всі принади захоплюючої зумби необхідно записатися на тренування. Гості та жителі Києва можуть приїхати в наш центр, а також зателефонувати або зв’язатися з менеджером. Придбання абонемента дозволить вам не думати про організаційні та фінансові питання, а просто насолоджуватися творчим процесом!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Зумба

5️⃣ Зумба — чому в клубі«5 Елемент»

Зумба в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Зумба — замовити абонемент

Зумба — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Зумба — сервіс на вищому рівні гарантований!

Зумба — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Зумба — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.31 (3)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки