044 495-95-55

Види тренувань

Всі види тренувань у фітнес-клубі «5 елемент»

Ефективність і результативність тренувального процесу багато в чому залежать від правильно підібраного графіка і формату занять. У київському клубі «5 елемент» проводяться різні види спортивних тренувань , які підходять як для досвідчених спортсменів, так і новачків.

Вибір різновиди тренування залежить від сукупності декількох чинників, а саме:
У кожної різновиди тренувального процесу є свої особливості і переваги. Формат занять часто змінюється, чергується, що дозволяє індивідуально відпрацювати певні навички і досягти певних результатів.

  • виду спортивної діяльності і можливості проводити заняття в обраному форматі (фітнес, бокс, легка атлетика, футбол, плавання);
  • фізичної підготовки, професійного рівня спортсмена;
  • поставлених цілей і завдань;
  • індивідуальних рекомендацій тренера;
  • побажань підопічного.

Купити клубну карту

Вибір типу тренування

  • Персональні тренування - заняття, що проводяться тет-а-тет з вашим тренером. Даний вид тренування підходить для новачків і тих, хто бажає досягти певних спортивних результатів за індивідуальною програмою, складеною персональним інструктором. Ефективність процесу в тому, що тренер підбере оптимальне навантаження з урахуванням особливостей організму підопічного, визначить правильний режим дня, складе раціон збалансованого харчування та ін. Графік занять при персональних тренуваннях залежить від вільного часу клієнта і може коригуватися за взаємної згоди. Даний вид тренувань підходить для фітнесу, плавання, бодібілдингу, ЛФК та ​​ін.
  • Групові тренування - найбільш поширений формат активної діяльності, який підходить як для колегіальних, так і індивідуальних видів спорту. Заняття проводяться в групах під керівництвом досвідченого інструктора. Група підібрана по фізичним, віковим, гендерним принципам і заснована на досягненні індивідуальної мети в команді. Цей різновид тренувань актуальна для абсолютно різних спортивних напрямків - від простого пілатесу до кроссфіта.
  • Тренування в міні-групах - найпоширеніший вид занять у фітнес-індустрії. Концепція програми будується на проведенні тренувань в малих групах до 5-6 чоловік із застосуванням різного спортивного обладнання. Перебуваючи в команді, кожен учасник виконує індивідуальну задачу, позначену інструктором. Вправи підбираються для тренується на підставі його рівня фізичної підготовки і з урахуванням поставлених цілей. Заняття в малих групах включають елементи силового навантаження, функціональний тренінг, вправи на силу, витривалість, кардіонагрузку. Це усереднений варіант між груповим та персональним видом тренувань . Серед «плюсів»: особистий контакт з наставником і командна робота, як важливий аспект мотивації.
  • Спаринг-тренування - різновид занять для тандемних видів спорту. Це може бути робота з спаринг-партнером або інструктором, який виконує функції опонента. Класичним прикладом даного типу тренувань є бокс. Робота в парі передбачає відпрацювання ударів, виконання захисних дій при безпосередньому контакті зі спаринг-партнером.

Купити клубну карту

Детальніше

Персональні тренування

Персональні тренування в фітнес-клубі «5 елемент»: заняття за індивідуальною програмою

Персональні тренування — досить популярний вид занять в сучасному фітнесі, який передбачає контакт інструктора і клієнта. Це заняття, яке проводиться для однієї людини з урахуванням його статі, віку, фізичної форми, особливостей організму, побажань і завдань, які необхідно досягти.

Детальніше Отримати консультацію

Групові тренування

Групові заняття у фітнес-клубі «5 елемент»

Тим, хто не любить займатися спортом в поодинці і вважає за краще колегіальні заняття в тренажерному чи фітнес-залі, рекомендуємо групові тренування!

Детальніше Отримати консультацію

Тренування в міні-групах

Персональний тренінг — це індивідуальна робота інструктора з клієнтом, що гарантує високу ефективність тренувального процесу і досягнення поставлених результатів в найкоротші терміни. Організація занять в міні-групах має на увазі персональні тренування з наставником. Як форма тренувального процесу, індивідуальні заняття можливі і за окремим графіком поза групових форм.

Детальніше Отримати консультацію

Спаринг-тренування

Спаринг-тренування в клубі «5 елемент»: специфіка проведення, ефективність

Успіх виступу спортсмена на змаганнях залежить від якості його підготовки. Тренувати необхідно не тільки фізичні якості, але і психологічні навички, щоб передбачати дії противника і бути готовим на них реагувати. Одним з ефективних видів тренувального процесу, що ідеально підходять для силових видів спорту, є спаринг (в перекладі з англійської - «сутичка»).

Детальніше Отримати консультацію
Команда клубу
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Види тренувань

5️⃣ Види тренувань — чому в клубі«5 Елемент»

Види тренувань в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Види тренувань — замовити абонемент

Види тренувань — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Види тренувань — сервіс на вищому рівні гарантований!

Види тренувань — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Види тренувань — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.22 (2)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки