044 495-95-55

Кардіозал

Розвиваємо витривалість, зміцнюємо серцево-судинну систему, спалюємо зайві кілограми

Кардіозал - місце тренувань для тих, хто прагне позбутися зайвої ваги, підвищити поріг витривалості, привести м’язи в тонус і зміцнити серцево-судинну систему. У залі представлені системи наступних брендів:

  • Technogym;
  • LifeFitness;
  • Panatta Sport;
  • Trek.

Саме тут проводяться заняття на кардіотренажерах за індивідуальними програмами. Головна мета тренування - поліпшення стану серця і судин з поступовим зниженням ваги до нормальних показників. Заняття складаються з урахуванням рівня фізичної підготовки, загального стану здоров’я, віку, ваги.

Кардіофітнес - комплексна система оздоровлення, заснована на поступовому зростанні аеробних навантажень.

Високотехнологічне спортивне обладнання дозволяє контролювати хід тренування, отримувати інформацію про спалені калорії, подолану відстань, кількість кроків, швидкість, частоту пульсу.

Дані кардіотренування відображаються на моніторах тренажерів.

Великі сенсорні екрани, Bluetooth, можливість підключення до смартфону, соціальних мереж, тренування на віртуальному ландшафті та багато інших технологій забезпечують максимальну зручність та комфорт тренувального процесу.

У сучасних тренажерних комплексах закладені готові програми тренування серцево-судинної системи різного рівня складності.

Основні навантаження - розминка, ходьба, біг, підйом у гору. Ви можете самостійно виконувати комплекс кардіотренувань у залі, не допускаючи перевищення граничних показників заданих навантажень. Під грамотним керівництвом досвідченого фахівця ви поліпшите здоров’я і без шкоди для організму позбудетеся від зайвих кілограмів.

Специфіка занять на різних тренажерах

Універсальний тренажер Vario об‘єднує в собі функції бігової доріжки і степера. Під час кардіозанять створюються такі ж навантаження на групи м’язів, як при бігу або при підйомі сходами. Одне продуктивне тренування забезпечує збалансовану роботу всіх м’язів тіла.

Один з найпопулярніших тренажерів, на якому проводяться кардіотренування в тренажерному залі, ─ бігова доріжка. На нових тренажерах задаються режими швидкості бігу і ходьби, змінюється кут нахилу.

Якщо ж ви плануєте зміцнити м’язи рук і спини, пройдіть курс тренувань на гребному тренажері Concept2, визнаному кращим у своєму класі. На даному обладнанні відтворюються рухи весляра на воді, а це, як відомо, найефективніші заняття для всього тіла. Тренажер ідеальний для тренувань спрямованих на схуднення, а також безпечний для осіб з великою надмірною вагою.

Мрієте про стрункі та красиві ноги? Пройдіть курс занять на степері, де створені такі ж навантаження, як при підйомі сходами. Ви швидко зміцните сідничні і литкові м’язи, а форма ніг кардинально зміниться - підуть зайві кілограми зі стегон і колін.

RealRyder - спортивні велосипеди для тих, кому подобаються заняття на велотренажері. На відміну від класичного сайкла, цей тренажер дає можливість рухатися в трьох площинах. При таких навантаженнях працюють м’язи всього тіла, а не тільки ніг і преса. Регулярні тренування на тренажері системи RealRyder зроблять тіло більш координованим, вдосконалять фігуру, без ризику отримати травму.

Якщо у вас є проблеми з хребтом (функціональні захворювання або травми) кращим рішенням стануть заняття на горизонтальному велотренажері. Ми створили максимально зручні умови для занять в кардіозалі, встановивши спинки під правильним кутом. Крім того, анатомічна форма спинки тренажера дає можливість виконувати вправи в зручному положенні і комфортному режимі.

Повноцінне опрацювання ваших м’язів в кардіозалі забезпечить сходовий тренажер, що імітує ходьбу по нескінченних сходах або ескалатору.

Тренажери та сучасні технології

Як бачите, ми вибрали для вас кращі з кращих тренажерів від LifeFitness і Technogym. Грамотно чергуючи тренування на різних тренажерах, ви за невеликий проміжок часу досягнете високого рівня фізичної підготовки, зробите своє тіло більш досконалим координованим і слухняним.

Слід додати, що приємним бонусом до наших тренажерів є програма MyZone. Ця програма допоможе вибрати оптимальні для організму навантаження відповідно до вашої мети (схуднути, підвищити витривалість). Разом з тренером буде легко підберете алгоритм тренувань.

Незважаючи на безпрецедентні можливості сучасних тренувальних програм, ми все-таки рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованого персонального тренера, який розробить грамотну, ефективну і безпечну для здоров’я систему тренувань, допоможе виробити правильну техніку виконання вправ, а також контролюватиме кожен етап занять в залі.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Кардіозал

5️⃣ Кардіозал — чому в клубі«5 Елемент»

Кардіозал в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Кардіозал — замовити абонемент

Кардіозал — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Кардіозал — сервіс на вищому рівні гарантований!

Кардіозал — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Кардіозал — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.32 (3)
Thx
Вы любите спорт? А тренажерные залы? Лично я - нет. Так, как я неуклюжий человек, то боюсь что-то сломать, если не в технике, то в своем теле, да и надо знать, какие упражнения делать, чтобы это было эффективно для тела и здоровья. В этом всем мне помог тренер, который допомог подобрать эффективный комплекс упражнений и в тренировке направлял и корректировал движения для лучшего результата.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки