044 495-95-55
 • ua

 • Великий теніс для дітей у Києві

  6 тенісних кортів працюють цілий рік

  Щорічно армія шанувальників мистецтва «ракетки і м’яча» збільшується, що підкреслює актуальність тенісу для дітей і дорослих. На відміну від професійного спорту, дитячий великий теніс доступніший: заняття в формі гри захоплюють дитину так само, як і справжнє - «доросле», - екіпірування.

  Великий спорт для маленьких: вас запрошує секція дитячого тенісу в фітнес-клубі «5 елемент»

  Опановувати ракеткою і м’ячем малюки вчаться з перших тренувань. Швидкість реакції, уважність, міцні м’язи, спритність і швидкість руху - з цим не народжуються, це набувається в школі тенісу для дітей.

  Зробити «перші кроки» на корті можуть і маленькі жителі столиці. Великий теніс для дітей в Києві пропонує елітний фітнес-клуб «5 елемент».

  Займатися красивим і граціозним видом спорту педіатри дозволяють з дошкільного віку, тоді як багато силових дисциплін доступні лише в початкових, середніх класах і рекомендовані не всім.

  Якщо ви давно шукали ідеальну формулу організації дозвілля сина або дочки - ласкаво просимо в «5 елемент»!

  Вибираємо секцію дитині: що дає дитячий великий теніс?

  • За відгуками батьків, великий теніс для дітей - це позитивна динаміка загального розвитку дитини (як фізичного, так і особистісного).
  • Опорно-руховий апарат, серцево-судинна, дихальна системи у дошкільняти, що активно займається тенісом з великою ракеткою, формуються відповідно до норми. Кістково-м’язова тканина не схильна до деформації так, як у малюків, які ведуть сидячий, малоактивний спосіб життя. Відсоток розвитку сколіозу у маленьких тенісистів гранично низький і частіше пов’язаний з індивідуальними особливостями дитини.
  • Силові навички гармоніюють з естетикою руху. Дитячий теніс - це вміння правильно висловлювати свої емоції, красиво пересуватися по корту, тримати поставу і відповідати формі тенісиста!
  • Дитячий великий теніс - це «доросла» відповідальність перед тренером, батьками і самим собою. Дитина стає організованим, дисциплінованим, вчиться відстоювати свою позицію. Багато перших справжніх друзів заводять саме в секції дитячого тенісу.

  Великий теніс в Києві для дітей від 5 років

  У Києві теніс для дітей пропонують багато спортивних шкіл, але часто батьки, випробувавши кілька варіантів спортивно-дидактичної програм на базі інших ДЮСШ, приходять у наш клуб. Чому?

  Дитячий теніс у фітнес-центрі «5 елемент» - це:

  • Справжня тенісна академія, заснована на високому рівні професійної підготовки та досвіду провідних тренерів, які реалізують канони класичного великого тенісу;
  • Кілька видів покриттів: корти з покриттям Taraflex паркет та штучна трава, а також два грунтових;
  • Можливість займатися у віковій групі цілий рік, поетапно виконуючи всі програмні завдання;
  • Практика з першого заняття - захоплюючі тренування у вигляді активної веселої гри під чуйним керівництвом наставника;
  • Перші кроки до справжнього - «дорослого», - спорту: багато випускників секції тенісу для дітей з успіхом реалізують себе на професійних кортах;
  • Зручний графік занять.

  Великий теніс для дітей і кращі тренери столиці вже чекають вас!

  Отримати консультацію
  • Фото Великий теніс для дітей у Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Великий теніс для дітей у Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Великий теніс для дітей у Києві — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Великий теніс для дітей у Києві

  5️⃣ Великий теніс для дітей у Києві — чому в клубі«5 Елемент»

  Великий теніс для дітей у Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Великий теніс для дітей у Києві — замовити абонемент

  Великий теніс для дітей у Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Великий теніс для дітей у Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Великий теніс для дітей у Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Великий теніс для дітей у Києві — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.49 (5)

  Залишити коментар


  RU UA EN