044 495-95-55

Фітобар

Корисна чайна церемонія

На просторій, залитій світлом і повітрям території фітобару розташувалися витончені столики зі зручними плетеними кріслами. У Wellness-зоні клубу за скляною стіною круглий рік вирує джакузі під відкритим небом. Далі видно елегантний внутрішній дворик.

Територія Wellness-зони клубу здорових задоволень «5 елемент» - це своєрідний «ресторан в халатах». Тут приємно посидіти з чашкою ароматного чаю, кави, фрешу або соку між тренуванням і масажем, або відвідуванням аромагроту і сауни. А якщо ви зголодніли, втамувати голод можна, замовивши їжу з меню ресторану клубу.

У Wellness-зоні зручно годувати малюків за спеціальними дитячими столиками. Зголоднілі після відвідування басейну або тренування діти можуть насолодитися тут різноманітними, корисними і дуже красивими стравами з дитячого меню.

Різноманітність чайної карти вражає. Особливої уваги заслуговують вишукані фірмові натуральні чаї. Вони зачаровують і закохують в себе з першої хвилини вашої зустрічі. Подаються у прозорому чайничку, на свічці, що підтримує комфортну і правильну для чаю температуру. Таке дивовижне творіння фітомистецтва завжди раді запропонувати вам у фітобарі клубу здорових задоволень «5 елемент».

Рістретто і латте, еспресо і капучіно, кава по-ірландськи і макіато, фраппе і аффогато - далеко не повний перелік кавової карти фітобару клубу «5 елемент».

Овочеві та фруктові соки, фреш-коктейлі - приємні та корисні засоби очищення й оздоровлення організму. В будь-який сезон, за будь-якої погоди, в фітобарі клубу здорових задоволень, - все залежить тільки від Ваших смаків і бажань.

Кисневий коктейль - прекрасний засіб для нормалізації сну та усунення синдрому хронічної втоми. У фітобарі клубу «5 елемент» вам запропонують кисневий коктейль із вишневим соком або кисневі муси з різними фруктовими наповнювачами. Будьте здорові!

Приємного Вам фіто#проведення часу!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Фітобар

5️⃣ Фітобар — чому в клубі«5 Елемент»

Фітобар в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Фітобар — замовити абонемент

Фітобар — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Фітобар — сервіс на вищому рівні гарантований!

Фітобар — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Фітобар — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.22 (2)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки