044 495-95-55

Wellness-консультант

Wellness-консультація включена в абонемент кожного члена нашого клубу

Навіщо потрібна зустріч із Wellness-консультантом:

- визначити найближчі й довгострокові цілі, а також шляхи їх досягнення у фітнесі;

- оцінити стан здоров’я;

- підібрати тренування і види фізичних навантажень;

- розробити індивідуальну програму харчування;

- підібрати програми і процедури в Центрі краси в Центрі здорової естетологіі клубу;

- оцінити прогрес у тренуваннях;

- вирішити проблему плато.

А ще, наприклад, щоб дізнатися скільки часу треба бігати на біговій доріжці і чи треба. Навіщо тренажер постійно визначає пульс. Який пульсовий режим необхідний для корекції ваги, а який для тренування витривалості. Відповіді на ці питання знає wellness-консультант. Він ознайомить вас з тонкощами тренувального процесу, підкаже і допоможе в досягненні ваших цілей. Wellness-консультант порекомендує вам групові та персональні тренування і допоможе визначитися з вибором тренера, виходячи з ваших побажань і психотипу.

Якщо ви проходили фітнес-тестування в іншому фітнес клубі або з останнього тестування пройшло кілька місяців, його потрібно повторити, так як вага і пульс могли за цей час змінитися. Зробити це необхідно до початку тренувань, щоб вибрати адекватне навантаження виходячи зі стану Вашого здоров’я і тренувального досвіду. Починаючи вести здоровий спосіб життя дуже важливо стежити за динамікою тренувань і змінами у складі тіла, співвідношенням жирової і м’язової маси. Тільки знаючи склад тіла можна приступати до корекції фігури: схудненню або набирання м’язової маси.

Наприклад, вага може не мінятися деякий час після початку занять. Немає результату - немає і бажання продовжувати. Але якщо тренування проходять правильно, відбувається заміщення жирової тканини м’язовою, яка при одному і тому ж обсязі важча. Вага залишається без змін, іноді навіть збільшується, але якість складу тіла змінюється кардинально. Визначивши склад тіла на початку занять і повторно через кілька місяців, можна отримати об‘єктивну картину і, за необхідності, скоригувати тренувальний план.

Це дивно, але головна складова успіху в фітнесі - це харчування. Wellness-консультант складе для Вас індивідуальну програму. Не дієту, а саме правильну, збалансовану програму повноцінного харчування.

Кількість послуг у Центрі краси та Центрі здорової естетологіі клубу величезна. Розібратися в них, доповнити тренування апаратними процедурами для ефективного зменшення обсягів або ваги теж допоможе фахівець зі здорового способу життя.

Запишіться до wellness-консультанта, який стане вашим навігатором у світі здорових задоволень і допоможе досягти поставлених цілей у найкоротші терміни.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Wellness-консультант

5️⃣ Wellness-консультант — чому в клубі«5 Елемент»

Wellness-консультант в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Wellness-консультант — замовити абонемент

Wellness-консультант — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Wellness-консультант — сервіс на вищому рівні гарантований!

Wellness-консультант — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Wellness-консультант — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.45 (5)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки