044 495-95-55
 • ua

 • Фінська сауна

  Сауна благотворно впливає на організм людини

  Активне спортивне тренування виснажило Вас? Відвідайте фінську сауну -втому зніме як рукою. Гаряче сухе повітря сауни розслаблює м’язи, активізує роботу дихальних шляхів, покращує і прискорює обмінні процеси, благотворно впливає на шкіру.

  Існує думка, що фінській сауні віддають перевагу чоловіки. Жінки ж повинні знати, що відвідування саме цієї лазні дає чудовий результат. У ній можливо омолодження та оздоровлення шкіри без використання косметичних і медичних засобів!

  Фіни вважають, що для відвідування їх лазні немає протипоказань, і паритися в ній може кожен, хто зміг до сауни дійти. Суха лазня, на їхню думку, - це ще й місце для своєрідної медитації, територія без розбіжностей і конфліктів. Недарма ж фінська приказка стверджує, що від суперечок розсіюється пар.

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» є фінська сауна для чоловіків і для жінок. І, наостанок, порада для гурманів банних процедур. Прогрівшись сухою гарячою парою в нашій сауні, зануртеся в бочку-купіль з крижаною водою або вилийте на себе відро холодної води - і незабутні відчуття Вам забезпечені!

  Купити клубну карту
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар