044 495-95-55
 • ua

 • Фінська сауна

  Сауна благотворно впливає на організм людини

  Активне спортивне тренування виснажило вас? Відвідайте фінську сауну - втому зніме як рукою. Гаряче сухе повітря сауни розслаблює м’язи, активізує роботу дихальних шляхів, покращує і прискорює обмінні процеси, благотворно впливає на шкіру.

  Існує думка, що фінській сауні віддають перевагу чоловіки. Жінки ж повинні знати, що відвідування саме цієї лазні дає чудовий результат. У ній можливо омолодження та оздоровлення шкіри без використання косметичних і медичних засобів!

  Фіни вважають, що для відвідування їх лазні немає протипоказань, і паритися в ній може кожен, хто зміг до сауни дійти. Суха лазня, на їхню думку, - це ще й місце для своєрідної медитації, територія без розбіжностей і конфліктів. Недарма ж фінська приказка стверджує, що від суперечок розсіюється пар.

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» є фінська сауна для чоловіків і для жінок. І, наостанок, порада для гурманів банних процедур. Прогрівшись сухою гарячою парою в нашій сауні, занурюйтесь у бочку-купіль з крижаною водою або пориньте у водоспад холодної води з діжки - і незабутні відчуття Вам забезпечені!

  Отримати консультацію
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фінська сауна — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Фінська сауна

  5️⃣ Фінська сауна — чому в клубі«5 Елемент»

  Фінська сауна в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Фінська сауна — замовити абонемент

  Фінська сауна — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Фінська сауна — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Фінська сауна — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Фінська сауна — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.29 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN