044 495-95-55

Спаринг-тренування

Спаринг-тренування в клубі «5 елемент»: специфіка проведення, ефективність

Успіх виступу спортсмена на змаганнях залежить від якості його підготовки. Тренувати необхідно не тільки фізичні якості, але і психологічні навички, щоб передбачати дії противника і бути готовим на них реагувати. Одним з ефективних видів тренувального процесу, що ідеально підходять для силових видів спорту, є спаринг (в перекладі з англійської - «сутичка»).

Навчально-тренувальні бої в різних видах єдиноборств іменуються по-різному: роллінг - в бразильському джиу-джитсу, куміте - в карате, але значення спарингу завжди однакове: комплексна підготовка моделюванням наближеного до поєдинку стану.

Спаринг з боксу переслідує кілька цілей, пов’язаних з удосконаленням фізичних, стратегічних і психічних навичок поведінки в бою. Завдяки спарингу, спортсмени вчаться:

 • правильно вести бій;
 • використовувати найбільш ефективні техніки і прийоми;
 • враховувати часовий відрізок поєдинку, щоб своєчасно захищатися, атакувати або виробляти контратаку.

В боксі спаринг дуже допомагає новачкам, які часто відчувають психологічну неготовність до поєдинку. Емоційна розхитаність, нервозність, невпевненість в собі викликають затримку дихання, сприяють почастішання серцебиття, а значить, і швидкої стомлюваності, тому партнерські бої є важливим етапом тренувального процесу для тих, хто тільки почав займатися боксом. Спаринг для досвідчених спортсменів дозволяє актуалізувати вже наявні навички, щоб підтримувати себе у формі.

Важливим аспектом практичної підготовки единоборца є ​​відпрацювання нових прийомів - досягти результатів в цьому процесі можна тільки за участю спаринг-партнера.

Переваги тренувань з боксу зі спаринг-партнером

Бокс - це організована різновид кулачних боїв, що саме по собі має на увазі присутність опонента, тобто, супротивника. Суть поєдинку - в отриманні переваги над тим, хто стоїть навпроти. Для цього слід змінювати техніку ударів, вдаючись до їх комбінування, уникати зустрічних атак, буквально передбачати наступний рух опонента.

Боксер працює не стільки тілом, скільки головою, тому йому важливі такі якості, як постійна концентрація, швидкість реакцій, увагу, вміння миттєво приймати рішення, адже результат бою може вирішити частка секунди. Досягти цього можна лише в ході спарингів. Тому слід зазначити переваги тренувальних боїв за участю партнера:

 • повноконтактний поєдинок;
 • поєднання фізичного та емоційного навантаження;
 • моральне відчуття присутності противника;
 • виконання вправ певної тактичної спрямованості;
 • можливість відпрацьовувати контратаки і захист від ударів;
 • дотримання індивідуальних правил (лайт-контакт не передбачає травмування голови і обличчя).

Як проходять спаринг-тренування з боксу

Тренування в парах передбачає відпрацювання тактичних ударів і захисту безпосередньо в контакті зі спаринг-партнером. Робота - за завданням, визначеним тренером. Боксери в спарингу розбиваються на порядкові номери (перший-другий) і чітко виконують зазначені завдання.

Боксерський спаринг вводиться в тренувальну програму спортсмена вже на другому місяці його активних занять силовим видом спорту. До цього - робота з грушею і бої з тінню.

Практикують три варіанти боксерських спарингів:

 • виконання завдання тренера;
 • бій за домовленістю учасників (партнерів);
 • довільне завдання (максимальна адаптація до бою).

Спаринг за завданням інструктора підходить новачкам; поєдинки за домовленістю і довільні бої - для досвідчених боксерів, які вже не один раз виходили на ринг і знають тактику бою не з чуток.

Спаринг-тренування в фітнес-клубі «5 елемент»

В київському клубі «5 елемент» вас чекають ефективні спаринг-тренування з боксу та інших видів єдиноборств, організовані на професійному рівні. Провести тренувальний поєдинок можуть не тільки чоловіки, але і жінки, оскільки силові види спорту і навички самозахисту неймовірно популярні серед представниць прекрасної статі.

Записатися в клуб здорових задоволень для проведення партнерських спарингів можна по телефону. У нас ви швидко освоїте базові прийоми:

 • класичного і тайського боксу,
 • кікбоксингу;
 • самбо;
 • таеквондо;
 • дзюдо;
 • карате;
 • дзю-дзюцу;
 • рукопашного бою;
 • вільної боротьби.

Заняття проводяться як для дорослих, так і дітей. Студія боксу оснащена професійним рингом з екіпіровкою всесвітньо відомого бренду Everlast. Крім спарингів, ми пропонуємо індивідуальну відпрацювання навичок на боксерських і пневматичних грушах, мішках, з використанням м’ячів, гантелей, скакалок.

Отримати консультацію
Команда клубу
Докладніше про заняття

Часті питання про Спаринг-тренування

5️⃣ Спаринг-тренування — чому в клубі«5 Елемент»

Спаринг-тренування в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Спаринг-тренування — замовити абонемент

Спаринг-тренування — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Спаринг-тренування — сервіс на вищому рівні гарантований!

Спаринг-тренування — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Спаринг-тренування — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.41 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки