044 495-95-55
 • ua
 • Як обрати тренера

  Найефективніший спосіб оцінити тренера - сходити до нього на пробне заняття

  ​Імідж - все

  Ні грама зайвого жиру, рівний загар, білозуба посмішка, впевнений у власних силах, в міру нахабний, в міру чемний. Чи дійсно грамотний тренер зобов’язаний виглядати як записної красень з обкладинки глянцевого журналу?

  Людина, яка на собі відчув усі схеми занять і домігся чудової фігури, вселяє повагу. Але це ще нічого не значить. Зовнішній вигляд не повинен бути основним чинником при виборі тренера. Зрештою, тренуєтеся ви, а не він.

  Тест-драйв

  Найефективніший спосіб оцінити тренера - сходити до нього на пробне заняття. У кожного члена клубу є по одній безкоштовній персональної тренуванні в кожному напрямку. Професійний інструктор завжди привітний і ніколи не вкажіть свого поганого настрою.

  Протягом всього тренування він зосереджений виключно на клієнті: підказує, як вірно виконати вправу, підбадьорює. Таке ставлення особливо важливо на початку тренувального процесу, коли будь-яке незручне рух може привести до травми.

  Якщо через місяці тренувань ніяких позитивних змін не видно, тренера треба міняти.

  Бачу ціль - не бачу перешкод

  «Якщо хочете виходити із заняття на напівзігнутих ногах і з почуттям глибокого задоволення, то вибирайте в наставники майстра спорту міжнародного класу. Якщо страждаєте заниженою самооцінкою, шукайте “глянцевого” ​​фахівця, який буде хвалити за кожне повторення. Головне - не бійтеся процесу пошуку, все це окупиться сторицею, коли ви будете бігти на тренування з радістю ».

  Навести довідки

  Дізнатися, як зацікавив вас тренер поводиться з підопічними, неважко. Досить завести про нього розмова в роздягальні клубу і дізнатися враження інших від занять з тренером!

  Клуб «5 eлемент» радить

  Часті питання про Як обрати тренера

  5️⃣ Як обрати тренера — чому в клубі«5 Елемент»

  Як обрати тренера в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Як обрати тренера — замовити абонемент

  Як обрати тренера — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Як обрати тренера — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Як обрати тренера — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Як обрати тренера — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.25 (3)
  Виктор Дрозд
  В 35 лет я тоже занялся спортом и начал вести здоровый образ жизни. Повзрослел, так сказать. Но в спорте я ничего не умел. Поэтому мне был нужен человек, который поможет во всем разобраться, все покажет как правильно делать. Я посмотрел несколько человек, сходил к ним на тренировки и подобрал под себя. Мои требования - данный тренер должен сам все пройти и понимать что к чему, а уже потом он сможет научить других. Еще один важный момент, он должен уметь передать свои навыки людям, должен быть разговорчив и приятен.

  Залишити коментар