044 495-95-55
 • ua
  • Поділитися
 • Як вибрати тренера

  Найефективніший спосіб оцінити тренера - сходити до нього на пробне заняття

  ​Імідж - все

  Ні грама зайвого жиру, рівний загар, білозуба посмішка, впевнений у власних силах, в міру нахабний, в міру чемний. Чи дійсно грамотний тренер зобов’язаний виглядати як записної красень з обкладинки глянцевого журналу?

  Людина, яка на собі відчув усі схеми занять і домігся чудової фігури, вселяє повагу. Але це ще нічого не значить. Зовнішній вигляд не повинен бути основним чинником при виборі тренера. Зрештою, тренуєтеся ви, а не він.

  Тест-драйв

  Найефективніший спосіб оцінити тренера - сходити до нього на пробне заняття. У кожного члена клубу є по одній безкоштовній персональної тренуванні в кожному напрямку. Професійний інструктор завжди привітний і ніколи не вкажіть свого поганого настрою.

  Протягом всього тренування він зосереджений виключно на клієнті: підказує, як вірно виконати вправу, підбадьорює. Таке ставлення особливо важливо на початку тренувального процесу, коли будь-яке незручне рух може привести до травми.

  Якщо через місяці тренувань ніяких позитивних змін не видно, тренера треба міняти.

  Бачу ціль - не бачу перешкод

  «Якщо хочете виходити із заняття на напівзігнутих ногах і з почуттям глибокого задоволення, то вибирайте в наставники майстра спорту міжнародного класу. Якщо страждаєте заниженою самооцінкою, шукайте “глянцевого” ​​фахівця, який буде хвалити за кожне повторення. Головне - не бійтеся процесу пошуку, все це окупиться сторицею, коли ви будете бігти на тренування з радістю ».

  Навести довідки

  Дізнатися, як зацікавив вас тренер поводиться з підопічними, неважко. Досить завести про нього розмова в роздягальні клубу і дізнатися враження інших від занять з тренером!

  Клуб «5 eлемент» радить