044 495-95-55

Індивідуальні уроки плавання

Індивідуальні заняття плаванням з персональним тренером у фітнес-клубі «5 елемент»

Бажання навчитися плавати пов’язане із закономірним прагненням людини убезпечити себе від різних ризиків, пов’язаних з відкритою водою. Плавання - це також здорове дозвілля, що сприяє підтримці життєвого тонусу.

Щоб займатися плаванням у своє задоволення, необхідно, як мінімум, уміти триматися на воді. Але питання в тому, як краще цьому вчитися: колективно, відвідуючи групові заняття, або вдавшись до індивідуальних занять плаванням за участю досвідченого тренера?

Групова методика - досить енерговитратний і трудомісткий процес. Ефективність тренувань залежить не тільки від професіоналізму інструктора, але і кількості людей в групі, рівня їх фізичної підготовки, а також ряду індивідуальних психологічних факторів, пов’язаних з острахом людини відкритого водного простору, сором’язливістю і іншими комплексами.

На відміну від персонального тренування, групове плавання з інструктором засноване на реалізації загальної для всіх програми. Як правило, колегіальне навчання більш підходить дітям, тоді як дорослі приходять на заняття з певним негативним досвідом у підкоренні води, а нерідко - і фобією. Говорити про якісне навчання в ситуації, коли інструктор буде змушений персонально звертатися до кожного з 10-15 чоловік, не можна.

Єдино правильне рішення - формування групи не більше 3 осіб або ж заняття з тренером у форматі тет-а-тет.

Переваги індивідуальних тренувань з плавання

Заняття з плавання з особистим тренером позбавлені ряду «мінусів», властивих викладанню теорії і практики у великих групах. Серед переваг даної форми навчання:

  • персонально розроблена програма, яка враховує рівень фізичної підготовки учня і планки очікуваних результатів;
  • істотне скорочення часу на курс навчання плаванню;
  • тотальний контроль з боку особистого тренера всіх етапів отримання навичок, можлива коригування навантажень, додаткове опрацювання окремих вправ, закріплення результатів і т.д.

Як показує досвід, практично кожен професійний плавець може бути інструктором з плавання, але не кожен інструктор може вести індивідуальні тренування з плавання. Знання психології, методичні навички, повне володіння ситуацією, стресостійкість, вміння залишатися авторитетом навіть у найскладніший момент - це характеристика хорошого тренера, до якого ви можете записатися на індивідуальні заняття плаванням у київському клубі «5 елемент».

Дипломовані майстри з відповідною категорією навчать вас не тільки контакту з водою, але і дадуть необхідний базис умінь, завдяки яким ви зможете вільно плавати і розвиватися далі в обраному спортивному напрямку.

Що дає плавання з особистим тренером

Початковий тренувальний процес складається зі словесних, наочних і практичних методик. База підготовчих і спеціальних вправ, індивідуально підібрана вашим особистим тренером, дозволить вже на перших заняттях вільно лежати на воді, а потім - пересуватися, занурюватися під воду і при цьому правильно дихати.

На наступному етапі в тандемі «тренер і ви» відпрацьовуватимуться різні техніки плавання, а також старти і повороти.

Завдяки настільки універсальному виду спорту, ви зможете:

  • істотно зміцнити м’язовий корсет спини;
  • покращити поставу;
  • збільшити робочий легеневий обсяг;
  • сформувати рельєфну мускулатуру;
  • стабілізувати артеріальний тиск, крово- і лімфоток;
  • нормалізувати вагу;
  • поліпшити загальний психоемоційний стан.

Протипоказань до індивідуальних занять плаванням - немає і бути не може, та й більш того, в деяких випадках, це єдиний ефективний метод побороти страх води і освоїти необхідні навички.

У нашому клубі функціонує кілька басейнів європейського рівня, обладнаних інноваційною системою очищення. У адміністратора ви можете дізнатися, як записатися до одного з кращих тренерів з плавання в Києві і яка ціна абонемента.

Графік тренувань легко адаптувати під вашу зайнятість. Для отримання більш детальної інформації - зателефонуйте або напишіть нам!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Індивідуальні уроки плавання

5️⃣ Індивідуальні уроки плавання — чому в клубі«5 Елемент»

Індивідуальні уроки плавання в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Індивідуальні уроки плавання — замовити абонемент

Індивідуальні уроки плавання — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Індивідуальні уроки плавання — сервіс на вищому рівні гарантований!

Індивідуальні уроки плавання — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Індивідуальні уроки плавання — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.44 (4)
Zaur Shukhevych
Відмінний клуб як для занять спортом, так і для відпочинку просто неба! За два роки відвідувань жодного разу не зіткнувся із незручностями. Найкращі басейни, ходжу на них для індивідуальних уроків плавання. Хочу зазначити професіоналізм інструкторів. Вже скоро буду "виступати за збірну по плаванню" ))) Для себе вирішив, що продовжуватиму заняття в Клубі і надалі
5element.ua
Дякуємо, що знайшли час на відгук. Легкої води й перемог!
Роман
Шукаємо індивідуальні заняття з плавання
Потрібна детальна інфо про співпрацю з вами

Зв’язок по Вайберу
5element.ua
Романе, вам необхідно придбати річний абонемент в басейн. На жаль ви не залишили свій телефон. Зателефонуйте 044 495-95-99 і менеджер надасть усю необхідну інформацію
Юля
Добрий день, скільки коштує навчитись плавати дорослому? + дитина 7 років. Дякую
5element.ua
Наші тренери обіцяють, що за 10 занять ви освоїте один із стилів плавання й зможете вільно себе почувати у воді. Для відвідування басейну необхідно придбати річний абонемент
Анна
Добрый день!
Хотим записаться к тренеру по плаванию Ольге.
Мальчик 4 года.
5element.ua
Добрий день. Вам потрібно придбати річний абонемент і погодити з тренером час занять.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки