044 495-95-55
 • ua

 • Індивідуальні уроки плавання

  Індивідуальні заняття плаванням з персональним тренером у фітнес-клубі «5 елемент»

  Бажання навчитися плавати пов’язане із закономірним прагненням людини убезпечити себе від різних ризиків, пов’язаних з відкритою водою. Плавання - це також здорове дозвілля, що сприяє підтримці життєвого тонусу.

  Щоб займатися плаванням у своє задоволення, необхідно, як мінімум, уміти триматися на воді. Але питання в тому, як краще цьому вчитися: колективно, відвідуючи групові заняття, або вдавшись до індивідуальних занять плаванням за участю досвідченого тренера?

  Групова методика - досить енерговитратний і трудомісткий процес. Ефективність тренувань залежить не тільки від професіоналізму інструктора, але і кількості людей в групі, рівня їх фізичної підготовки, а також ряду індивідуальних психологічних факторів, пов’язаних з острахом людини відкритого водного простору, сором’язливістю і іншими комплексами.

  На відміну від персонального тренування, групове плавання з інструктором засноване на реалізації загальної для всіх програми. Як правило, колегіальне навчання більш підходить дітям, тоді як дорослі приходять на заняття з певним негативним досвідом у підкоренні води, а нерідко - і фобією. Говорити про якісне навчання в ситуації, коли інструктор буде змушений персонально звертатися до кожного з 10-15 чоловік, не можна.

  Єдино правильне рішення - формування групи не більше 3 осіб або ж заняття з тренером у форматі тет-а-тет.

  Переваги індивідуальних тренувань з плавання

  Заняття з плавання з особистим тренером позбавлені ряду «мінусів», властивих викладанню теорії і практики у великих групах. Серед переваг даної форми навчання:

  • персонально розроблена програма, яка враховує рівень фізичної підготовки учня і планки очікуваних результатів;
  • істотне скорочення часу на курс навчання плаванню;
  • тотальний контроль з боку особистого тренера всіх етапів отримання навичок, можлива коригування навантажень, додаткове опрацювання окремих вправ, закріплення результатів і т.д.

  Як показує досвід, практично кожен професійний плавець може бути інструктором з плавання, але не кожен інструктор може вести індивідуальні тренування з плавання. Знання психології, методичні навички, повне володіння ситуацією, стресостійкість, вміння залишатися авторитетом навіть у найскладніший момент - це характеристика хорошого тренера, до якого ви можете записатися на індивідуальні заняття плаванням у київському клубі «5 елемент».

  Дипломовані майстри з відповідною категорією навчать вас не тільки контакту з водою, але і дадуть необхідний базис умінь, завдяки яким ви зможете вільно плавати і розвиватися далі в обраному спортивному напрямку.

  Що дає плавання з особистим тренером

  Початковий тренувальний процес складається зі словесних, наочних і практичних методик. База підготовчих і спеціальних вправ, індивідуально підібрана вашим особистим тренером, дозволить вже на перших заняттях вільно лежати на воді, а потім - пересуватися, занурюватися під воду і при цьому правильно дихати.

  На наступному етапі в тандемі «тренер і ви» відпрацьовуватимуться різні техніки плавання, а також старти і повороти.

  Завдяки настільки універсальному виду спорту, ви зможете:

  • істотно зміцнити м’язовий корсет спини;
  • покращити поставу;
  • збільшити робочий легеневий обсяг;
  • сформувати рельєфну мускулатуру;
  • стабілізувати артеріальний тиск, крово- і лімфоток;
  • нормалізувати вагу;
  • поліпшити загальний психоемоційний стан.

  Протипоказань до індивідуальних занять плаванням - немає і бути не може, та й більш того, в деяких випадках, це єдиний ефективний метод побороти страх води і освоїти необхідні навички.

  У нашому клубі функціонує кілька басейнів європейського рівня, обладнаних інноваційною системою очищення. У адміністратора ви можете дізнатися, як записатися до одного з кращих тренерів з плавання в Києві і яка ціна абонемента.

  Графік тренувань легко адаптувати під вашу зайнятість. Для отримання більш детальної інформації - зателефонуйте або напишіть нам!

  Отримати консультацію
  • Фото Індивідуальні уроки плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Індивідуальні уроки плавання — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Індивідуальні уроки плавання — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Індивідуальні уроки плавання

  5️⃣ Індивідуальні уроки плавання — чому в клубі«5 Елемент»

  Індивідуальні уроки плавання в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Індивідуальні уроки плавання — замовити абонемент

  Індивідуальні уроки плавання — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Індивідуальні уроки плавання — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Індивідуальні уроки плавання — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Індивідуальні уроки плавання — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.44 (4)

  Залишити коментар


  RU UA EN