044 495-95-55

Пілатес

Секція пілатесу в Києві на базі фітнес-клубу «5 елемент»

Популярність пілатесу помітно зростає - унікальною системою вправ займається вже понад 10 млн людей у всьому світі.

Фітнес-комплекс був розроблений на початку XX століття, але заслужив визнання лише в наш час. Пілатес передбачає вправи на розвиток усіх груп м’язів, при цьому формування красивого тіла відбувається невідривно від інтелектуального і духовного становлення.

Багато хто називає пілатес взаємодією тіла і розуму - і абсолютно праві: концентруючись на ритмі дихання, людина стежить за правильністю виконання тієї чи іншої вправи, тобто, контролює силову енергію і її вплив на групу м’язів.

Як різновид фітнесу, пілатес доступний практично всім, незалежно від віку, статі та фізичного стану тіла.

Комплекс вправ, розроблених Джозефом Пілатесом, використовується не тільки моделями та зірками шоу-бізнесу - такі тренування вибирають для себе всі, хто прагне підтримувати струнку фігуру без шкоди для здоров’я і з користю для настрою.

Засновник пілатесу назвав свою методику «контрологією стану м’язів зусиллям думки»: людина, що підкорює свій розум, підпорядковує і тіло, - так трактується сенс системи.

Фітнес для всіх: особливості та переваги пілатесу

В основі методики пілатес - 34 основних вправи і понад 500 варіацій. Найбільш ефективні групові заняття пілатесом в фітнес-залі.

На базі елітного клубу «5 елемент» створені всі необхідні умови для якісних тренувань під контролем професійного інструктора.

Клієнти, які вже записалися на pilates в Києві, відзначають у собі помітні зміни. За відгуками, система дозволяє:

 • розвивати силові якості;
 • формувати витривалість, спритність і гнучкість;
 • коригувати і контролювати поставу.

Стимуляція роботи внутрішніх органів сприяє активації обмінних процесів в організмі. Пілатес рекомендований навіть у період вагітності, оскільки містить спеціальні вправи на розслаблення і зняття загальної напруги.

Фітнес-система пілатес використовується як базовий засіб відновлення м’язів і як допоміжна навантаження в професійному спорті.

Технічно пілатес - це мікс лікувальної гімнастики і йоги.

Комплекс підходить для людей, які страждають захворюваннями або фізіологічною недостатністю органів дихання. Саме дихальні вправи відрізняють пілатес від інших різновидів фізкультури.

Елементи пілатесу практикуються і в реабілітаційній програмі в ході відновлення організму після травми або перенесеного захворювання.

Рухи в пілатес - плавні і послідовні, тому багато хто знаходить подібність системи з китайським бойовим мистецтвом тайцзицюань, в якому практикують розтяжку і зміцнення глибоких м’язів і дихання в різних позах.

Дихання - основа пілатесу

Щоб досягти грації, рухи необхідно виконувати в комплексі, «відштовхуючись» від, так званої, зони головного джерела енергії: м’язів живота. Адже в пілатес живіт - це центр, що підтримує хребет, від якого залежить функціональність усіх життєво важливих систем і органів. Тренування м’язів живота сприяє не тільки схудненню, але і усунення таких проблем:

 • болю в спині;
 • набряклість кінцівок;

У тих, хто відвідує заняття з пілатесу, відновлюється психоемоційний фон, а поганий апетит, неспокійний сон, хронічна втома залишаються в минулому.

Ефективність від занять пілатесом можлива лише при систематичних заняттях.

Купівля абонементу в фітнес-клуб «5 елемент» гарантує вам персональне місце в групі. Записатися можна одному або разом з друзями.

Якщо однодумців для красивого і здорового дозвілля у вас поки немає - зневірятися не варто, адже групові заняття з пілатесу сприяють розширенню соціальних зв’язків. Не виключено, що друзів ви знайдете саме тут!

Тренування з пілатесу з використанням студійного обладнання

У пілатесі використовують реформери Алегро - спеціальне студійне обладнання, створене автором унікальної методики.

Реалізацію методики неможливо уявити без застосування даних елементів, які є доповненням один одного.

Коректор хребта і “кадилак” розроблені для опори тіла і сприяють виконанню рухів. Устаткування використовується для відштовхування, на ньому зручно лежати і висіти.

“Стілець” і “реформер” буквально “змушують” м’язи працювати: тіло чинить опір пружинам, намагається балансувати на опорах, а тому тягнеться, штовхається і намагається всіма силами виконати вправу.

Завдання пілатесу із застосуванням обладнання - навчити правильному виконанню вправ без допоміжних елементів.

Тільки правильно розвинене, збалансоване і здорове тіло здатне до ефективних, життєво важливих фізичних дій.

Реформер, який використовують у студії для пілатесу в фітнес-клубі “5 елемент”, повністю відповідає стандарту. Візуально апарат схожий на низьке вузьке ліжко, у якому дно - рухома каретка.

Реформер передбачає кілька пристосувань, за допомогою яких апарат легко адаптувати під людину конкретної комплекції.

Конструкція геніальна у своїй простоті й ефективності. Використовуючи реформер у пілатес, легко досягти навички здорових фізичних рухів, що підтримують функціональність тіла.

Популярне студійне обладнання застосовується в ході індивідуальної або групової програми з пілатесу в рамках тренувань і реабілітації.

За допомогою реформера легко привести в тонус м’язи і скинути зайву вагу, а тому апарат актуальний для професійних спортсменів і любителів фітнесу.

Серед переваг реформеру:

 • варіативність вправ на опір, що сприяють комплексному розвитку і зміцненню м’язової тканини;
 • можливість індивідуалізації практики;
 • безпека, контрольованість фізичних навантажень;
 • вікова універсальність.

Студія пілатесу на Оболоні

Щоб записатися в секцію з пілатесу - достатньо зателефонувати або написати нам і придбати абонемент.

Будь-яку професійну консультацію ви зможете отримати в стінах нашого фітнес-клубу. Фахівці медичного спрямування видадуть аргументовані рекомендації щодо індивідуального вибору фітнес-програми.

Ви вибираєте зручний для вас час занять у групі з пілатесу. Поки дорослі будуть захоплені своїми завданнями, дошкільнята і підлітки зможуть провести дозвілля з користю в дитячих вікових секціях, тому приходьте в клуб усією родиною!

До групи з пілатесу на Оболоні записуються жителі всіх мікрорайонів Києва. Сучасна матеріально-технічна база фітнес-центру «5 елемент» має безліч переваг, завдяки яким ваше захоплення фітнесом буде повноцінним і безпечним.

Крім секції з пілатесу у нас також діють групи:

 • йоги;
 • стретчинг;
 • танцювального фітнесу;
 • силової аеробіки;
 • сайкл;
 • TRX-тренувань;
 • Kangoo-jumps;
 • Sky-jumping і т.д.

Купуйте клубну картку вже зараз, вибирайте напрямок до душі, поєднуйте свої бажання з можливостями і ви досягнете нових особистих перемог у побудові красивого і здорового тіла!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Пілатес

5️⃣ Пілатес — чому в клубі«5 Елемент»

Пілатес в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Пілатес — замовити абонемент

Пілатес — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Пілатес — сервіс на вищому рівні гарантований!

Пілатес — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Пілатес — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.33 (3)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки