044 495-95-55

Футбол

Футбол - це здорові та сильні емоції

Футзал або мініфутбол - це гра, яка розвиває швидкість реакції, точність рухів і зміцнює загальний фізичний стан. Є ще один цікавий факт. Відомий шахіст, Ашот Наданян, колись сказав: «Футбол - це шахи, де фігурам не потрібен шахіст». Так що гра в футбол - вже давно не просто «ноги і м’яч».

Якщо Ви футболіст, який бажає розкрити свої здібності і привести команду друзів до перемоги, або завзятий уболівальник - не пропустіть тренування з футзалу мініфутболу, які проходять у нашому клубі!

Зверніть увагу! Зал для мініфутболу в клубі здорових задоволень «5 елемент» оснащений професійним «плаваючим» паркетом, який забезпечує амортизацію навантаження на хребет і коліна. Це зводить можливість травм під час гри в мініфутбол практично до нуля.

Інше поле для гри в футзал - штучна трава від італійського виробника Limonta (він єдиний виробник штучної трави, що отримав сертифікат FIFA). Покриття ідеально розвантажує суглоби і не поступається натуральній траві ні в тактильному, ні в технічному, ні в візуальному сприйнятті. Корт повністю опалювальний, а значить у найлютіші морози грати тут буде комфортно. Варто відзначити, що конструкція корту дуже функціональна. У літній сезон ми з легкістю піднімемо бічні стінки корту, і природна вентиляція дозволить насолоджуватися улюбленою грою. При цьому дощ і спекотні промені сонця гравцям також не страшні.

Отримати консультацію Турніри
Докладніше про заняття

Часті питання про Футбол

5️⃣ Футбол — чому в клубі«5 Елемент»

Футбол в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Футбол — замовити абонемент

Футбол — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Футбол — сервіс на вищому рівні гарантований!

Футбол — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Футбол — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.24 (4)
Женя
Здравствуйте, очень сильно люблю, я всё своё детстве им занимался, но у родителей не было возможности меня продвинуть дальше. Есть очень большое желания играть и учиться в футбол!!
5element.ua
Дякуємо за ваш коментар. Завжди вас раді бачити на тренуваннях
Миронюк Дмитро
Привіт я Дмитро , дуже люблю футбол , але в дитинстві не мав змоги багато грати сімейні обставини , є велике бажання грати в футбол та навчатися
5element.ua
Дмитре, запрошуємо на тренування в клубі

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки