044 495-95-55
 • ua

 • Біг і ходьба в тренажерному залі

  Заняття на бігових доріжках

  Біг у фітнес-залі ─ повноцінне атлетичне тренування, а також заміна пробіжки по стадіону. На сучасних тренажерах задані програми, що містять комплекс занять і для новачків, і для людей із середнім і високим рівнем підготовки.

  Сучасні бігові доріжки з вбудованими iFit-технологіями дозволяють проводити тренування з різних напрямків з метою зниження ваги, підтримки фізичної форми, поліпшення спортивних результатів, участі у віртуальних легкоатлетичних змаганнях.

  Наявність у клубі «5 елемент» різних модифікацій бігових доріжок - електричних і інерційних - від лідерів Technogym і LifeFitness дозволяє відвідувачам вибрати найкращий і прийнятний формат проведення занять.

  Високоінтенсивні тренування на інерційних доріжках останньої лінійки Technogym Skillmill дуже ефективні. Вони дозволяють збільшити витривалість, спритність і швидко спалювати зайвий жир.

  Степери використовують у поєднанні з заняттями на біговій доріжці для прокачування стегон, плечового поясу, зміцнення преса.

  Еліптичні тренажери (орбітреки) лідирують у переліку обладнання, що використовується в програмах схуднення. Цей снаряд використовують як альтернативу біговій доріжці для осіб, які перенесли травми кінцівок, або мають проблеми із суглобами.

  Універсальний кростренажер Vario поєднує функціональні можливості степера і бігової доріжки. Спортивне устаткування дозволяє проводити тренування з ходьби і бігу, відпрацьовувати техніку кросу для спортсменів, здійснювати еліптичні рухи. Під час тренувань навантаження на корпус і нижню частину тіла рівномірно розподіляється і синхронізується.

  Ми відбирали для залу спортивне обладнання останнього покоління, що створює безпрецедентні за ефективністю і комфортом умови для проведення тренувань

  Організація персональних тренувань

  Біг у тренажерному залі може бути як самостійною дисципліною, так і входити в комплексну програму, розроблену інструктором. Вбудовані таймери контролюють частоту пульсу і показники артеріального тиску, що дозволяє попередити передчасне збільшення навантаження.

  Програми корекції ваги і атлетичних тренувань повинен розробляти професіонал, оскільки досвідчений тренер враховує вік, вагу, стан здоров’я, особливості статури, ряд інших важливих чинників (наявність травм, функціональних захворювань, перенесених операцій і т.д.). При складанні схеми бігу в залі інструктор задає ключові параметри:

  • швидкість руху;
  • інтервали між змінами темпу;
  • траєкторію (повороти, підйоми, прямий рельєф);
  • техніку руху (ходьба, біг підтюпцем, професійні атлетичні техніки).

  Різноманітність тренувальних програм і наявність розважальних опцій (музичний супровід, перегляд соцмереж, віртуальний краєвид на великих моніторах) роблять аматорські тренування приємними і цікавими.

  Ходьба на біговій доріжці - один з видів кардіотренувань. У доріжок змінюється кут нахилу робочого полотна, що дозволяє відпрацьовувати техніку підйому в гору і спуску. У міру ускладнення завдання збільшується ступінь нахилу, збільшується швидкість руху. Підйом в гору вважається однією з найефективніших технік для схуднення, а також зміцнення стегнових м’язів і сідниць.

  Особливості тренувальних програм

  Інтенсивні тренінги з невеликими інтервалами, розраховані на короткий проміжок часу, спалюють зайві кілограми, а також уповільнюють процес накопичення жиру. Найбільш ефективними є заняття, де чергуються різні техніки бігу з ходьбою.

  У будь-яких програмах передбачається поступове наростання складності й рівня навантаження. При правильно організованій системі тренувань людина відчуває приємну втому після циклу вправ. Інтенсивні заняття повинні проводитися не менше трьох разів на тиждень.

  Для тих, хто займається давно і серйозно, важливо підібрати оптимальний варіант занять для підтримки фізичної форми. Тренер періодично оновлює програми тренувань з метою попередження звикання організму до однотипних навантажень.

  Переваги занять на біговій доріжці

  Заняття на тренажерах останнього покоління у фітнес залі клубу «5 елемент» мають ряд важливих переваг:

  • оптимальне навантаження на суглоби;
  • немає необхідності використовувати великий простір;
  • травмобезпечність;
  • комфортний мікроклімат.

  Бігові доріжки - ефективний, зручний тренажер, заняття на якому не вимагають спеціальної підготовки. За умови правильного підбору програми, досягаються заплановані результати по зниженню ваги і придбання відмінної фізичної форми.

  Запрошуємо на бігове заняття Tracking - групове тренування на бігових доріжках, де чергуються біг і ходьба для будь-якого рівня підготовки. Це ефективне заняття для розвитку витривалості і спалювання жиру.

  У тренажерному залі клубу «5 елемент» створені всі умови для реалізації тренувальних програм усіх рівнів. Заняття на тренажерах преміального класу і допомога досвідчених інструкторів - основа швидкого досягнення цілей!

  Отримати консультацію
  • Фото Біг і ходьба в тренажерному залі — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Біг і ходьба в тренажерному залі — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Біг і ходьба в тренажерному залі — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Біг і ходьба в тренажерному залі

  5️⃣ Біг і ходьба в тренажерному залі — чому в клубі«5 Елемент»

  Біг і ходьба в тренажерному залі в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Біг і ходьба в тренажерному залі — замовити абонемент

  Біг і ходьба в тренажерному залі — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Біг і ходьба в тренажерному залі — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Біг і ходьба в тренажерному залі — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Біг і ходьба в тренажерному залі — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.5 (5)

  Залишити коментар


  RU UA EN