044 495-95-55

Гідрорайдер

Зміцнюємо м'язи ніг, преса і знижуємо вагу

Гідрорайдер - унікальний винахід нового покоління. Він являє собою велотренажер, встановлений на дно басейну. Спеціально розроблена для нього група вправ є самим високоинтенсивним методом тренування в воді. При цьому, на відміну від звичайних аеробних тренувань, заняття на гідрорайдере набагато позитивніше відображаються на серцево-судинної і дихальної системах, не викликають ускладнень, при цьому завантаження на м’язи виростає в кілька разів порівняно з заняттям на звичайному велотренажері. Причина тому - опір води, яке Вам доводиться долати, виконуючи вправи у воді.

Гідрорайдер - вірний помічник у корекції фігури. Завдяки навантаженні на основні групи м’язів, вони приходять в тонус. Займаючись на цьому тренажері, Ви назавжди позбавитеся від варикозу і целюліту завдяки гідромасажу. А за рахунок того, що заняття проходять у воді, організм витрачає додаткові калорії для зігрівання тіла.Гідрорайдер також є фаворитом в процесі реабілітації після травм опорно-рухового апарату. Завдяки його особливостям, навантаження з хребта і суглобів практично знімається. А вправи на цьому тренажері зміцнюють м’язи спину, ніг, преса, рук. Дуже часто до нього вдаються після травм колінного суглоба, оскільки він фіксує і підтримує їх у правильному положенні.

Окремо варто відзначити користь гідрорайдера для занять з крепатура тіла після інтенсивних навантажень. Завдяки своїм особливостям він максимально швидко і правильно знімає напругу, дозволяючи максимально комфортно повернутися в форму. До речі, заняття на ньому приносять нові цікаві враження. Так, наприклад, піднімати ногу на ньому куди складніше, ніж тиснути на педаль. Ну і, як Ви вже здогадалися, для заняття на гідрорайдере зовсім не обов’язково вміти плавати - ви завжди будете відчувати під собою міцну і надійну опору. Випробуйте на собі незабутні емоції від гідрорайдера вже сьогодні!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Гідрорайдер

5️⃣ Гідрорайдер — чому в клубі«5 Елемент»

Гідрорайдер в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Гідрорайдер — замовити абонемент

Гідрорайдер — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Гідрорайдер — сервіс на вищому рівні гарантований!

Гідрорайдер — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Гідрорайдер — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.01 (8)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки