044 495-95-55

Функціональний тренінг

Сучасний підхід до фітнес-тренувань

Функціональний тренінг - збалансований комплекс тренувальних навантажень, спрямованих на вдосконалення фігури і розвиток необхідних людині в повсякденному житті якостей, до яких відносяться витривалість, координація рухів, швидкість реакції, м’язова сила.

Регулярні тренування, доступні за рівнем складності навіть новачкам, дають вражаючі результати: по-перше, кардинально підвищується рівень фізичної підготовки, по-друге, знижується вага, по-третє, нормалізується стан нервової системи. До цього списку можна додати виправлення постави, поліпшення координації рухів, відновлення доброго самопочуття

Програми функціонального тренінгу в тренажерному залі клубу «5 елемент» спрямовані на зміцнення поверхневих і глибоких м’язів, вироблення правильної техніки дихання при різних рівнях фізичного навантаження. Після циклу регулярних занять людина починає «відчувати тіло», рухи стають легкими і красивими, з’являється впевненість у собі.

Тренажерні комплекси для функціонального тренінгу

Програми функціонального тренінгу в елітному фітнес-залі розробляються для різних за рівнем підготовки відвідувачів, у тому числі для представників певних спортивних дисциплін. Окремі комплекси вправ, спрямовані на вдосконалення реакції, спритності, швидкості рухів, суглобової гнучкості призначені для лижників, тенісистів, волейболістів. Спеціальні схеми занять передбачені для важкоатлетів, скейтбордистів, гімнастів, плавців.

У залі функціонального тренінгу використовується безліч снарядів:

  • балансувальні платформи (bosu), диски, подушки і кор-дошки;
  • медболи (м’ячі різної ваги), мішки;
  • TRX (система ременів і петель);
  • ланцюги, ремені, гирі і булави;
  • гумові амортизатори;
  • функціональні тренажери Vipr;
  • платформи Flovin.

TRX-система: робота з власною вагою

Система підвісних конструкцій TRX (Total Body Resistance Exercises) - золотий стандарт тренувальних занять для всіх, хто прагне зберегти відмінну фізичну форму на довгі роки. Фіксуючи на різних ділянках тіла ремінні петлі, людина опрацьовує певну групу м’язів, підвищуючи їх силу і гнучкість. Регулювання рівня навантаження (від 5 до 100% ваги свого тіла) й інтенсивності виконання вправ - базова основа поліпшення спортивної форми

Відносно занять по системі TRX, де не передбачається навантаження на хребет, не існує протипоказань - тренуватися можуть діти, дорослі, у тому числі особи з обмеженими фізичними можливостями.

Петлі регулюються по висоті, змінюється коефіцієнт стабілізації, що дозволяє ускладнювати або, навпаки, спрощувати виконання тренувальних вправ. Функціональний тренінг поєднується з іншими програмами: пілатесом, спортивними танцями, кардіотренуваннями.

Система тренувань на платформі з ковзаючою поверхнею Flovin

Комплекс вправ, що виконуються на платформі Flowin, розроблений для вирішення трьох завдань: зміцнення м’язів тіла, спалювання калорій, поліпшення координації рухів. Використовуючи різні точки опори під час ковзання похилою площиною, людина регулює навантаження у відповідності зі своїми можливостями.

У міру ускладнення задач включаються резервні можливості організму, що і визначає неухильний прогрес в області фізичної підготовки. Програма Flowin Fitness, що включає в роботу м’язи-стабілізатори, які не задіяні при стандартних навантаженнях, дозволяє швидко скинути зайву вагу, зміцнити м’язи проблемних зон (руки, живіт, сідниці), придбати спортивну підтягнутість.

ViPR - новий ступінь еволюції вільної ваги

Функціональний тренажер ViPR був розроблений професійним хокеїстом і тренером, канадським професором Мішолом Данкуртом для тренування практично всіх груп м’язів. ViPR виготовлений зі спеціальної гуми і дозволяє виконувати величезну кількість вправ. Його можна перекочувати, обертати, кидати.

Балансувальні платформи (bosu), диски

Босу, напевно, найпопулярніший снаряд для функціонального тренінгу. Усі вправи, які ви виконуєте з використанням Bosu, ускладнюються - включаються м’язи стабілізатори тіла. Платформу можна розгорнути вгору гумовою півсферою або плоскою опорою для зміни виду навантаження. Тренування на балансувальних платформах зміцнюють м’язи і покращують баланс, координацію і поставу.

З урахуванням поставлених завдань і особистих переваг, досвідчені інструктори нашого клубу розроблять схему занять. Запишіться на функціональний тренінг для схуднення, поліпшення координації або просто для збереження фізичної форми. Ви переконаєтеся, що відновити здоров’я і поліпшити зовнішність - не настільки складне завдання, якщо вам допомагають справжні професіонали!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Функціональний тренінг

5️⃣ Функціональний тренінг — чому в клубі«5 Елемент»

Функціональний тренінг в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Функціональний тренінг — замовити абонемент

Функціональний тренінг — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Функціональний тренінг — сервіс на вищому рівні гарантований!

Функціональний тренінг — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Функціональний тренінг — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.47 (5)
Svetlana
Функциональный тренинг - одна из самых эффективных тренировок, которые я когда-либо посещала. Не в каждом клубе ее найдешь. Много разнообразного инвентаря и упражнений - скучно на тренировке точно не будет) TRX - это просто бомба!) В общем, 5 элемент меня порадовал)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки