044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Волейбол

  Один з найпопулярніших командних видів спорту

  Волейбол - у нас, в клубі, як і в усьому світі, один з найпопулярніших командних видів спорту. Можливо, тому що правила цієї гри зовсім нескладні. Просто, потрібно не дати м’ячу впасти на майданчик. Ще одна особливість - у волейболі грають не на час, а на результат. Можливо, саме завдяки такій спортивній лояльності волейболом захоплюються близько мільярда мешканців нашої планети!

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» створені ідеальні умови для гри у волейбол протягом усього року.

  Тобто, в будь-який час Ви можете грати в класичний волейбол у закритому приміщенні. Для Вашої безпеки один з кортів клубу обладнаний унікальним «плаваючим» паркетом. Цей особливий паркет амортизує компресійне навантаження на хребет і колінні суглоби. Таким чином, Ви захищені від можливого травмування під час гри у волейбол. А, між іншим, швидкість польоту м’яча у волейболі може досягати 130 кілометрів на годину!

  Влітку можна грати в пляжний волейбол на піщаному майданчику біля басейнів. Зверніть увагу, для гри в біч-волей потрібні всього 2 гравці в кожній команді. До того ж, beach volleyball вимагає від гравців більшої витривалості та універсальності.

  Чекаємо Вас на волейбольних майданчиках клубу «5 елемент»!

  Купити клубну карту Турніри
  • Фото Волейбол — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Волейбол — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Волейбол — фітнес-клуб 5 елемент