044 495-95-55

Дитячі майданчики

Запрошуємо всіх дітей на свіже повітря!

Часто буває так, що дитячий майданчик біля будинку не відповідає правилам безпеки або перетворюється на територію вигулу тварин, знаходиться поруч із жвавою дорогою, припаркованими автомобілями та іншими несумісними з відпочинком дитини речами.

Запрошуємо вас на ідеальні дитячі майданчики Оболонь у клубі здорових задоволень «5 елемент».

Запрошуємо всіх дітей на свіже повітря!

Часто буває так, що дитячий майданчик біля будинку не відповідає правилам безпеки або перетворюється на територію вигулу тварин, знаходиться поруч із жвавою дорогою, припаркованими автомобілями та іншими несумісними з відпочинком дитини речами.

Запрошуємо вас на ідеальні дитячі майданчики Оболонь у клубі здорових задоволень «5 елемент». Корисність і цінність прогулянок на свіжому повітрі складно переоцінити.

У дитини:

- підвищується апетит;

- поліпшується обмін речовин;

- відбувається природне очищення організму;

- краще функціонують верхні дихальні шляхи;

- поліпшується сон;

- підвищується фізична активність і імунітет.

Дитячі комплекси, встановлені на території дворика нашого клубу, функціональні, надійні, практичні і екологічні. Їх виробництвом займається всесвітньо відома компанія Lappset. Фінський бренд виготовляє дитячі майданчики понад пів століття, використовуючи виключно натуральні і якісні

матеріали. За концепцією мінімалізму стоїть найвища фінська якість, зручність і функціональність кожної деталі. Скандинавський дизайн підкорює своєю стриманістю, лаконічністю і широким спектром можливостей для фізичного розвитку

та активного відпочинку непосидючої малечі. Ваші діти будуть у повній безпеці проводити дозвілля на сучасних ігрових майданчиках, створених для будь-якого віку і відповідають найвищим запитам. Атравматичне покриття, ергономічні деталі - максимум комфорту

для вашої дитини.

У клубі обладнані відразу 2 дитячі майданчики на свіжому повітрі - для найменших і дітей старшого віку. Ви можете бути спокійні за безпеку своєї дитини. Ігровий комплекс для малюків від 2 до 8 років, - це прихований від сторонніх очей, потопає в м’якій траві і розташований у тіні дерев.

Від побаченого на майданчику розбігаються очі:

- гірки, з яких так жваво спускається дітвора;

- сходи для лазіння наввипередки;

- гойдалки, на яких можна розгойдуватися годинами;

- карусель-балансир зі стійким і міцним механізмом, розрахованим на чотирьох дітей;

- рамка для скелелазіння з безліччю різних кілець;

- сітки для лазіння, змагань у силі та спритності;

- капітанські містки для веселих рольових ігор.

Для малюків, які віддають перевагу більш спокійним іграм на свіжому повітрі - велика пісочниця з чистим піском. Беріть улюблену лопатку, відерце і вирушайте будувати піщані замки. Ігровий комплекс для активного відпочинку дітей від 6 років і підлітків знаходиться на літньому майданчику за тенісним кортом. Акценти зроблені на рух і індивідуальний підхід у подоланні перешкод, виходячи з можливостей і потреб дитини:

- хиткий місток - ідеально підходить для відпрацювання

гімнастичних вправ і розвитку почуття рівноваги. Цей навик дозволяє уникнути

травм, запобігти невдалі падіння;

- гойдалки «Човник» - для розгойдування, закручувань і катань по колу. На таких гойдалках добре тренується вестибулярний апарат;

- підвісні поручні для підтягувань і перекидань;

- канатна сітка для вису і розгойдування головою вниз.

Поки діти розважаються і тренують фізичні навички, батьки можуть відпочити і почитати книгу в тіні дерев на зручних лавках, насолоджуючись ароматом ялівцю. Ігри на свіжому повітрі поліпшують апетит. Зголодніли? Ласкаво просимо до ресторану клубу. Страви можна вибрати в дитячому або основному меню. Особливою популярністю користуються у малюків і підлітків суп «Зоряна галактика» і міні чізбургер із картоплею фрі. Замовити педагога супроводу можна за телефоном 0675551567.

Відправляйтесь на прогулянку з малюками і дихайте свіжим повітрям на зеленому, просторому дворику клубу «5 елемент».

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Дитячі майданчики

5️⃣ Дитячі майданчики — чому в клубі«5 Елемент»

Дитячі майданчики в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Дитячі майданчики — замовити абонемент

Дитячі майданчики — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Дитячі майданчики — сервіс на вищому рівні гарантований!

Дитячі майданчики — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Дитячі майданчики — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.47 (5)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки