044 495-95-55

Дитячий басейн

Заняття плаванням для дітей - від початкового рівня до професійної майстерності

Більшість батьків, які бажають записати дітей на плавання, цікавить віковий критерій: коли почати? Спортивні інструктори і педіатри єдині в думці: чим раніше, тим краще. Водна стихія дитині близька за своєю природою, адже навіть новонароджений у домашній ванні, наповненій теплою водою, відчуває себе впевнено і спокійно.

Чим старшою стає людина, тим помітніше його «віддалення» від водного середовища. І якщо не почати навчання плаванню у віці до 3-х років, пізніше освоєння фізіологічних навичок даватиметься складніше через природній розвиток страху глибини.

Особливості навчання плаванню дітей

Плавання для дітей - не тільки отримання життєво необхідного гаранта безпеки, це також:

 • пропорційний розвиток м’язів тіла;
 • профілактика і лікування сколіозу;
 • стимуляція правильного формування дихальної, серцево-судинної, нервової системи;
 • вироблення позитивних емоцій, необхідних для духовного і творчого розвитку маленької особистості;
 • формування характеру;
 • захоплююче дозвілля і т. ін.

На тренуваннях із плавання в басейні для дітей під наглядом досвідченого інструктора, дитина швидше навчиться впевнено триматися на воді, пірнати й затримувати дихання.

Дитяче плавання в якості допоміжного розвиваючого аспекту вибирають для школярів і підлітків, що займаються професійним спортом:

 • атлетикою;
 • тенісом;
 • гімнастикою;
 • футболом і т.ін.

В елітному фітнес-клубі «5 елемент» діє ціла серія фізкультурних напрямків, сумісних з дитячим плаванням. Вибирайте для свого малюка тільки найкраще!

Як проходить тренування

Діти тренуються індивідуально або їх розподіляють у групи за віком і рівнем фізичної підготовки. Початок занять – у залі сухого плавання, де діти займаються опануванням і постановою технічних елементів для розвитку рук і плечового поясу, м’язів тулуба та ніг. У подальшому заняття відбуваються в басейні.

На першому уроці в дитячому басейні тренер дає нескладні завдання, щоб оцінити можливості дитини, її ставлення до води (є страх або відсутній). У перелік початкових оціночних завдань в басейні для дітей на Оболоні входять:

 • занурення у воду (з опорою, без опори);
 • видих в воду;
 • ковзання на грудях з дошкою

Досвідчений тренер, який працює в басейні з маленькими дітьми, з перших занять бачить, як дитина буде освоювати програму, наскільки сприймає вказівки і команди і наскільки схильна до навчання. Всі малюки різні, і до них треба знайти індивідуальний підхід. Якщо не кожен стає професійним спортсменом, то красиво і правильно плавати ми вчимо всіх дітлахів.

Робота навчання дітей плаванню ведеться від простого до складного, із застосуванням ігрових форм і активних заохочень. Після того, як учні освоять техніку дихання (вдих-видих в воду) ми приступаємо до відпрацювання техніки рухів руками і ногами (на спині, на грудях). Серйозні заняття плаванням починаються після того, як дитина навчиться тримати баланс на воді, правильно дихати, не відчувати страху. Регулярність проведення тренувань має велике значення для успішного навчання плаванню - будь ласка, прийміть це до уваги.

Скільки занять потрібно, щоб навчити дитину плавати

Батьків, які приводять дітей у секцію плавання, хвилює питання: скільки буде потрібно занять, щоб дитина почала вільно і впевнено плавати? Однозначної відповіді немає, але можна з великою впевненістю сказати, що наші вихованці відмінно тримаються на воді без допоміжних снарядів через 10-15 уроків, можуть пропливти 25-50 метрів, не бояться робити видих у воду, занурюватися.

Якщо говорити про професійне навчання плаванню дітей у басейні, то буде потрібно декілька років для того, щоб дитина освоїла всі стилі плавання, повороти зі спини на груди, отримала навички тривалого плавання (дистанції 500-1000 м без зупинки). Усе залежить від поставлених завдань, здібностей і бажання дитини займатися плаванням.

Якість води - за міжнародними стандартами екобезпеки

У нашому клубі створені всі необхідні умови, щоб ваша дитина відчувала себе в басейні безпечно. Якість води в дитячому і басейні для немовлят близька до норм питної.

Ми впроваджуємо багаторівневий процес фільтрації за допомогою обладнання компанії AstralPool (Іспанія). Вода з-під крана проходить:

 • знезалізнення;
 • пом’якшення;
 • механічну очистку на вугільно-піщаному фільтрі.

Обробка води інноваційної хімією (рідкий гіпохлорит натрію компанії Dinotec) дозволяє домогтися якості води в басейні відповідного ГОСТу питної води - 0,3-0,5 мг / дм3. Додатково ми проводимо озонування та обробку води ультрафіолетом.

У ванні для немовлят використовується активний щадний кисень. Рівень pH води (7,2-7,4) і ступінь жорсткості контролюється автоматично. Персонал щогодини проводить заміри хімічних показників, використовуючи спеціальні прилади.

Температура води в дитячому басейні становить 33-34° C, у ванній для немовлят - 35-36° C.

Абонемент у басейн для дітей від 3 до 16 років.

Вас запрошує один із кращих дитячих басейнів у Києві на Оболоні та Подолі! Комплекс славиться не тільки компетентним персоналом, що представляє найбільш актуальні спортивні напрями. Центр «5 елемент» - це кілька басейнів для дітей і дорослих, що функціонують увесь рік поспіль!

Серед переваг фітнес-комплексу:

 • унікальна система очищення води;
 • плавання для немовлят у ванній без хлору;
 • групові та індивідуальні заняття;
 • можливість поєднувати дитяче плавання із дозвіллям для дорослих;
 • зручна система абонементів;
 • високий рівень обслуговування.

Більш детальну інформацію для тих, хто шукає дитячий басейн в Києві на Оболоні, можна отримати за телефоном. Записуйте дитину на плавання - і приходьте за здоровими задоволеннями!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Дитячий басейн

5️⃣ Дитячий басейн — чому в клубі«5 Елемент»

Дитячий басейн в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Дитячий басейн — замовити абонемент

Дитячий басейн — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Дитячий басейн — сервіс на вищому рівні гарантований!

Дитячий басейн — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Дитячий басейн — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.31 (3)
Тетяна
Дуже добрі професіонали працюють у вас. Тренера від Бога. Це велика знахідка для нашої родини. Ми дуже раді, що потрапили до рук професіонала і просто чудового хлопця, якому не страшно довірити свою дитину. Займаємося з 2-х років і результат на лице. Велике дякую хочу висловити Микиті за продуктивні тренування!) Ходімо до Вас із великим задоволенням. Дякую за таку можливість.
5element.ua
Дякуємо за відгук. Нехай малюк росте здоровим
Гала
Привела своего сына в этот клуб научиться плавать. Очень понравилось то что инструктор по плаванию настоящий профессионал. Качество воды соответствует стандартам эко-безопасности, ну и ко всему этому цены адекватные.
5element.ua
Дякуємо за відгук. Записуйте сина на змагання з плавання. Буде чемпіоном!

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки