044 495-95-55
 • ua

 • Плавання малюкiв

  Ваш малюк буде здоровий

  На досвіді і науково доведено, що регулярні заняття плаванням благотворно впливають на фізичний стан і нервову систему людини, незалежно від віку - від народження і до глибокої старості. А раннє навчання плаванню сприяє не тільки зміцненню здоров’я, але і розвитку надзвичайно корисних навичок впевненого перебування у воді.

  У нашому кліматі і при відсутності достатньо чистих і безпечних природних водойм, кращий вибір місця для навчання плаванню - басейн для немовлят клубу «5 елемент» (Київ).

  Плавання для немовлят: розвиваємо і загартовуэмо з перших місяців життя

  Майже дев’ять місяців малюк перебував у водному середовищі в материнській утробі, тому перебування в басейні для немовляти - цілком природний процес і величезне задоволення. У нього ще присутні основні «водні» рефлекси: активне ворушіння руками та ногами і автоматична затримка дихання при зануренні. Тому малюки так швидко освоюються в басейні і впевнено плавають, ще не навчившись ходити.

  За час існування клубу в наших тренерів з плавання накопичено багатий досвід і матеріал про його позитивний вплив на організм і розвиток дитини. Педіатри і батьки-ентузіасти стверджують, що раннє плавання:

  • підвищує імунітет і допомагає загартовуванню;
  • стимулює обмінні процеси в організмі дитини, покращує апетит і робить сон більш міцним;
  • зміцнює серцево-судинну і дихальну системи;
  • позитивно впливає на опорно-руховий апарат, формування правильної координації і постави;
  • розвиває моторику і просторове сприйняття.

  Згодом діти, які займалися плаванням з раннього дитинства, краще розвиваються фізично, менше і легше хворіють, набагато спокійніші і урівноважені, ніж їхні однолітки.

  Плавання для немовлят у Києві

  Плавання немовлят в басейні можна починати вже з другого-третього тижня життя, за умови, що повністю зажила пупкова ранка і заняття схвалені педіатром.

  Як правило, батьки бояться впустити або відпустити дитину і до того ж не знають основних правил і прийомів, щоб взяти навчання на себе. У басейні клубу заняття з малюком проведе фахівець - інструктор з плавання для немовлят, який має профільну освіту і навички в цій області. А татові чи мамі найкраще знаходитися поруч як для спокою (власного і дитини), так і щоб освоїти базові рухи і прийоми тренера: правильно підтримувати, піднімати / опускати, пірнати і інше.

  Перші тренування в воді тривають ~ 10-20 хвилин, але швидко подовжуються до повноцінної сорокахвилинного або годинного тренування. Перед зануренням у басейн малюкові рекомендується легкий масаж і гімнастика.

  Придбані до року на регулярних заняттях в басейні навички плавання, як правило, зберігаються на все життя.

  Можливі побоювання батьків

  1. Чи достатньо чиста вода в басейні?

  Вода для басейну для немовлят у нашому клубі проходить п’ять ступенів очищення: пом’якшення, знезалізнення, механічне сорбентно-кварцове фільтрування та остаточну підготовку за допомогою спеціального обладнання для очищення виробництва іспанської фірми AstralPool.

  2. Чи не замерзне дитина?

  Температура води в басейні автоматично підтримується на рівні 36-37 градусів за Цельсієм і може змінюватися в залежності від індивідуальних побажань.

  3. Чи забезпечений захист від травм і вірусних інфекцій?

  асейн для немовлят дуже просторий (має обсяг у півтори тисячі літрів) і розташований в окремому приміщенні зі своїм мікрокліматом, щоб максимально уникнути контактів малюка зі сторонніми (і дорослими, і дітьми).

  Запишіться на тренування по плавання сьогодні 4959555

  Отримати консультацію
  • Фото Плавання малюкiв — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Плавання малюкiв — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Плавання малюкiв — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Плавання малюкiв

  5️⃣ Плавання малюкiв — чому в клубі«5 Елемент»

  Плавання малюкiв в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Плавання малюкiв — замовити абонемент

  Плавання малюкiв — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Плавання малюкiв — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Плавання малюкiв — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Плавання малюкiв — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.19 (8)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар