044 495-95-55

Плавання малюкiв

Ваш малюк буде здоровий

На досвіді й наукою доведено, що регулярні заняття плаванням благотворно впливають на фізичний стан і нервову систему людини, незалежно від віку - від народження і до глибокої старості. А раннє навчання плаванню сприяє не тільки зміцненню здоров’я, але й розвитку надзвичайно корисних навичок впевненого перебування у воді.

У нашому кліматі й за відсутності достатньо чистих і безпечних природних водойм, кращий вибір місця для навчання плаванню - басейн для немовлят клубу «5 елемент» (Київ).

Плавання для немовлят: розвиваємо і загартовуємо з перших місяців життя

Майже дев’ять місяців малюк перебував у водному середовищі в материнській утробі, тому перебування в басейні для немовлят - цілком природний процес і величезне задоволення. У нього ще присутні основні «водні» рефлекси: активне ворушіння руками і ногами, а також автоматична затримка дихання при зануренні. Тому малюки так швидко освоюються в басейні і впевнено плавають, ще не навчившись ходити.

За час існування клубу в наших тренерів накопичено багатий досвід і матеріал про позитивний вплив плавання на організм і розвиток дитини. Педіатри і батьки-ентузіасти стверджують, що раннє плавання:

 • підвищує імунітет і допомагає загартовуванню;
 • стимулює обмінні процеси в організмі дитини, покращує апетит і робить сон більш міцним; зміцнює серцево-судинну і дихальну системи;
 • позитивно впливає на опорно-руховий апарат, формування правильної координації і постави;
 • розвиває моторику і просторове сприйняття.

Згодом діти, які займалися плаванням, краще розвиваються фізично, менше і легше хворіють, набагато спокійніші і більш врівноважені за своїх однолітків.

Як проходить тренування

Тренування складається з трьох етапів: масаж, підготовча гімнастика й плавання в басейні для немовлят.

Масаж включає легкі погладжування (від стоп до передпліччя) і розминаючі рухи. Після розігріву м’язів виконується цикл вправ на 20-25 хвилин:

 • тренер піднімає і опускає ніжки малюка, імітуючи рухи у воді (виконується при положенні дитини на животі і на спині);
 • ніжки розводять у сторони і з’єднують у випрямленому положенні, як під час плавання брасом;
 • Тренер ритмічно піднімає ручки дитини, імітуючи рухи у воді.

Далі, переходимо до занять у басейні.

Види плавання

З перших занять у басейні тренер вчить немовлят триматися на воді, плавати на спині й на животі. Для малюків до трьох місяців передбачена обов’язкова підтримка голови та шийного відділу. Вправи повинні приносити задоволення і позитивні емоції, тому стан малюка важливо контролювати. Не можна переходити до наступного етапу, якщо дитина плаче або відчуває страх.

У тренувальний комплекс для немовлят входять такі вправи, як «плескання» по воді, «повороти і поштовхи» (відштовхування від бортика ніжками з переворотом на живіт або на спинку), плавання по прямій лінії, «годинник» (обертання на 180 градусів).

У міру зростання і розвитку малюка й освоєння програми плавання для немовлят тренер зменшує рівень підтримки. Переходити або не переходити до пірнання - вирішують батьки спільно з інструктором. Тривалість тренувань поступово зростає - від 10 хвилин на початковому етапі до 45-55 хвилин через 2-3 місяці.

Що потрібно взяти з собою

Батьки повинні взяти мінімум необхідних речей у басейн для немовлят: пару пелюшок, гігієнічні серветки, комплект одягу по сезону, памперс, термометр, улюблені гумові іграшки. Перед заняттям у басейні не можна використовувати креми, масла, присипки й інші види дитячої косметики.

Протипоказання

Протипоказаннями до заняття в басейні є всі види невилікуваних інфекційних захворювань, а також:

 • вроджені патології суглобів із обмеженням рухливості;
 • вивих тазостегнового суглоба;
 • порок серця;
 • захворювання нирок;
 • відхилення у розвитку;
 • судоми;
 • підвищена температура.

Рішення про можливість займатися з дитиною в нашому басейні для малюків у Києві приймає педіатр.

Плавання для немовлят у Києві

Плавання немовлят у басейні варто починати вже з другого-третього тижня життя, за умови, що повністю зажила пупкова ранка і заняття схвалені педіатром.

Як правило, батьки бояться впустити або відпустити дитину і до того ж не знають основних правил і прийомів, щоб взяти навчання на себе. У басейні клубу заняття з малюком проведе фахівець - інструктор із плавання для немовлят, який має профільну освіту і навички в цій області. А батькам краще знаходитися поруч як для спокою (власного і дитини), так і щоб освоїти базові рухи і прийоми тренера: правильно підтримувати, піднімати/ опускати, пірнати й інше. Отримані до року на регулярних заняттях у басейні для новонароджених навички плавання, як правило, зберігаються на все життя.

Можливі побоювання батьків

1. Чи достатньо чиста вода в басейні?

Вода в басейні для немовлят у нашому клубі проходить п’ять ступенів очищення: пом’якшення, знезалізнення, механічне сорбентно-кварцове фільтрування та остаточну підготовку за допомогою спеціального обладнання для очищення виробництва іспанської фірми AstralPool.

2. Не замерзне дитина?

Температура води в басейні для малюків автоматично підтримується на рівні 36-37 градусів за Цельсієм і може змінюватися в залежності від індивідуальних побажань.

3. Чи гарантується захист від травм і вірусних інфекцій?

Басейн для немовлят дуже просторий (має обсяг в півтори тисячі літрів) і розташований в окремому приміщенні зі своїм мікрокліматом, щоб максимально уникнути контактів малюка зі сторонніми (і дорослими, і дітьми).

Запишіться на тренування з плавання для немовлят сьогодні 044 495-95-55

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Плавання малюкiв

5️⃣ Плавання малюкiв — чому в клубі«5 Елемент»

Плавання малюкiв в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Плавання малюкiв — замовити абонемент

Плавання малюкiв — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Плавання малюкiв — сервіс на вищому рівні гарантований!

Плавання малюкiв — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Плавання малюкiв — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.11 (13)
Надія
Всі батькі хочуть загартувати своїх дітей, щоб вони мали міцний імунітет про те не всі можуть наважитись бо бояться, що щось може нашкодити. В Києві існує гарний оздоровчий клуб " 5 елемент" який займається з немовлятами від перших місяців життя. Ми звернулись пів року тому в цей заклад і не пожалкували. Дуже гарні тренери займаються з дітьми з такою наснагою та любов'ю, відразу відчувається терапевтичний ефект. Зараз дитині пів року ми бачимо, що водні процедури пішли дитині тільки на користь. Будемо і далі відвідувати цей оздоровчий заклад.
5element.ua
Дякуємо за ваш відгук. Даруємо здоров'я із задоволенням. Легкої води
Катя
В бассейн с ребенком ходим уже пол года, начинали с трех месяцев, очень довольны и я и сыночек. Здесь гигиенично чисто и аккуратно, достаточно тепло (температура в бассейне поддерживается автоматически), вода проходит пять ступеней очистки. Занимается с ребенком специально обученный инструктор. Мы очень довольны занятиями в бассейне, ребенок растет здоровым, крепким.
5element.ua
Дякуємо за ваш коментар. Міцного здоров'я вам і малюку

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки