044 495-95-55

Бадмінтон

Весело і цікаво

Ви знаєте, що, за світовою статистикою, грою в бадмінтон захоплюється кожна 50-а людина планети?! А ще бадмінтон входить до програми підготовки космонавтів! Бадмінтон, до того ж, і найшвидший ракеточний вид спорту. Швидкість польоту волана в грі може досягати 400 км/год! Темп обміну ударами в грі майстрів високого класу досягає 0,7 ударів в секунду.

Це тільки на перший погляд, бадмінтон - дитяча гра, точніше, майже кожен знайомився з нею в дитинстві. Насправді, бадмінтон входить до трійки найбільш інтенсивних за фізичним навантаженням ігрових видів спорту.

Наприклад, середній тенісний матч за часом триває довше, але гравець в бадмінтоні пробігає удвічі більшу відстань (понад 10 кілометрів) і робить в два рази більше ударів, ніж тенісист. Максимальна кількість ударів, зафіксована в одному з матчів - 19725! Додайте до цього красу гри, яка «шліфувалася» тисячоліття.

У клубі здорових задоволень «5 елемент» на 4 майданчиках з покриттям Taraflex проводяться персональні та групові тренування з бадмінтону, як для дорослих, так і для дітей. Чекаємо на Вас!

Отримати консультацію Турніри
Докладніше про заняття

Часті питання про Бадмінтон

5️⃣ Бадмінтон — чому в клубі«5 Елемент»

Бадмінтон в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Бадмінтон — замовити абонемент

Бадмінтон — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Бадмінтон — сервіс на вищому рівні гарантований!

Бадмінтон — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Бадмінтон — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.35 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки