044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Бадмінтон

  Весело і цікаво

  Ви знаєте, що, за світовою статистикою, грою в бадмінтон захоплюється кожна 50-а людина планети?! А ще бадмінтон входить до програми підготовки космонавтів! Бадмінтон, до того ж, і найшвидший ракеточний вид спорту. Швидкість польоту волана в грі може досягати 400 км/год! Темп обміну ударами в грі майстрів високого класу досягає 0,7 ударів в секунду.

  Це тільки на перший погляд, бадмінтон - дитяча гра, точніше, майже кожен знайомився з нею в дитинстві. Насправді, бадмінтон входить до трійки найбільш інтенсивних за фізичним навантаженням ігрових видів спорту.

  Наприклад, середній тенісний матч за часом триває довше, але гравець в бадмінтоні пробігає удвічі більшу відстань (понад 10 кілометрів) і робить в два рази більше ударів, ніж тенісист. Максимальна кількість ударів, зафіксована в одному з матчів - 19725! Додайте до цього красу гри, яка «шліфувалася» тисячоліття.

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» на 4 майданчиках з покриттям Taraflex проводяться персональні та групові тренування з бадмінтону, як для дорослих, так і для дітей. Чекаємо на Вас!

  Купити клубну карту Турніри
  • Фото Бадмінтон — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Бадмінтон — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Бадмінтон — фітнес-клуб 5 елемент