044 495-95-55

Прикладна кінезіологія

У багатьох країнах світу лікування захворювань хребта, суглобів, м’язів, сухожиль без ліків і хірургічного втручання користується високою популярністю. Секрет успіху цього методу в тому, що людині, яка страждає від болю в спині, не потрібно лягати в лікарню, витрачати час і гроші на ліки і оплачувати послуги лікарів. А потім ще й відновлюватися після лікування.

Прикладна кінезіологія пропонує просте рішення описаних вище проблем. Щоб відновити своє здоров’я, виявити приховані недуги й поліпшити життєвий тонус, позбутися стресу і відновити працездатність досить купити абонемент в елітний фітнес-клуб «5 елемент». Тут, під наглядом досвідчених тренерів, ви пройдете курс прикладної кінезіології, яка допоможе вам стати абсолютно новою людиною.

Що таке прикладна кінезіологія

Новий напрямок у діагностиці проблем зі здоров’ям і лікуванні хвороб через вплив на певні групи м’язів створено в середині 1960-х років американським фахівцем у галузі альтернативної медицини Джорджем Гудхартом.

Метод швидко завоював популярність, а сьогодні, завдяки своїй ефективності, він входить до десятки найпоширеніших практик лікування без ліків - прикладна кінезіологія визнана у всьому світі, як один з перспективних напрямків альтернативної медицини.

Дж. Гудхарт створив свою унікальну методику визначення хвороби та її лікування на основі робіт великого фізіолога, нобелівського лауреата Івана Петровича Павлова. Цей вчений вперше висловив думку про залежність між захворюванням і станом певних м’язів. Прикладна кінезіологія довела, що така залежність існує. І на практиці підтвердила, що недуги можна ефективно лікувати, впливаючи на той чи інший м’яз.

Зв’язок між м’язами й органами

Одним з переваг методу, спробувати який запрошує елітний фітнес-клуб «5 елемент», є те, що за кілька сеансів можна встановити точну причину нездужання. Для цього використовується мануальне м’язове тестування (ММТ). Досвідчений фахівець простим натисканням на певний м’яз може визначити, який з органів неправильно працює.

Виглядає це так: прикладний кінезіолог по черзі промацує кожну м’язову групу і м’язи, якщо вони при легкому натисканні реагують (скорочуються), це означає, що в організмі присутня хвороба.

Дослідним шляхом, після проведення великої кількості досліджень, встановлена наступна залежність між м’язами (групами м’язів) і внутрішніми органами людини:

 • Великий грудний м’яз (грудинна порція) відповідає за шлунок;
 • Великий грудний м’яз (ключична порція) відповідає за печінку;
 • Велика сідничний м’яз (грушоподібна) відповідає за органи репродукції;
 • Дельтоподібний м’яз відповідає за шлунок;
 • Підлопатковий м’яз відповідає за серце;
 • Попереково-клубовий м’яз відповідає за нирки.

Зв’язок між органами і м’язовими тканинами здійснюється на рівні нейронів, йде постійний обмін сигналами, які кінезіолог при ММТ відчуває у вигляді скорочень тканин. Досвідченому фахівцеві досить одного-двох сеансів, щоб скласти повну картину захворювання і визначити спосіб лікування.

Трохи холістики

Багато альтернативних методик і хіропрактиків у своїй основі використовують розробки, схожі з тими, які використовуються в прикладній кінезіології. Перевага методу, скористатися яким гості фітнес-клубу «5 елемент» можуть уже зараз, у тому, що прикладна кінезіологія пропонує холістичну систему допомоги людям.

Холістіка (тобто цілісність) передбачає лікування відразу на декількох рівнях:

 • Фізичному;
 • Психічному;
 • Морально-духовному.

  Позитивний результат досягається тим, що кінезіолог в Києві, працює в елітному фітнес-клубі «5 елемент», не тільки визначає хворий орган і лікує його за допомогою спеціальних мануальних методик. Під час сеансу він спілкується з відвідувачем, впливаючи на його психологічний стан методами сучасної психіатрії та духовних практик.

  Психологічні аспекти прикладної кінезіології

  Зв’язок між духовним і фізичним станами людини підтверджена ще античними лікарями. Фраза про здорове тіло і здоровий дух стала розхожою, але суть, закладена в ній більше двох тисяч років тому, залишилася незмінною. Прикладна кінезіологія в Києві проводиться комплексно, що передбачає лікування не тільки фізичне, а й духовне. Багато порушень здоров’я, особливо хронічних, змушують людей впадати в депресію. Позбавлення від болю, повернення свободи рухів перероджує і духовно відроджує людину.

  Цьому сприяє спілкування з фахівцем - практикуючим кінезіологом. Поєднання фізичної і психологічної терапії дає дивовижні результати.

  Практична користь прикладної кінезіології

  Діагноз допомагає визначити сам хворий орган, а подальший вплив на м’язи знімає з нього спазм, відновлює кровообіг, нормалізує внутрішній тиск. Завдяки цьому прикладна кінезіологія допомагає:

  • Стабілізувати тиск, позбутися головного болю, запаморочення;
  • Відновити кровообіг, що позитивно позначається на потенції і репродуктивній системі;
  • Позбутися оніміння, набряків;
  • Позбавити від болю в спині, суглобах;
  • Виправити поставу, повернути рухливість суглобів.

  І це далеко не повний перелік проблем, позбутися яких допоможуть фахівці нашого клубу.

  Прикладна кінезіологія в Україні вже користується популярністю. Скористайтеся унікальним шансом, який дає вам елітний фітнес-клуб «5 елемент», і відновіть своє здоров’я за допомогою цього методу.

  Отримати консультацію
  Докладніше про заняття

  Часті питання про Прикладна кінезіологія

  5️⃣ Прикладна кінезіологія — чому в клубі«5 Елемент»

  Прикладна кінезіологія в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Прикладна кінезіологія — замовити абонемент

  Прикладна кінезіологія — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Прикладна кінезіологія — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Прикладна кінезіологія — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Прикладна кінезіологія — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.18 (7)

  Залишити коментар


  RU UA EN
  Відгуки