044 495-95-55

Дитячий футбол для дітей від 3 до 5 років

Футбол вважається найпопулярнішим видом спорту в Україні та інших країнах світу. Багато батьків прагнуть з малих років віддати свою дитину в секцію футболу, щоб хлопчик виріс здоровим і фізично розвиненою людиною, а якщо пощастить - професійним футболістом, що є сьогодні добре оплачуваною роботою. Таку можливість надає жителям Києва фітнес-клуб «5 елемент». У переліку спортивних програм нашого клубу тепер з’явився і дитячий футбол (з 3-5 років). Приїжджайте до нас зі своїми дітьми! І поки ви будете займатися на тренажерах, плавати або грати в теніс, ваша дитина може весело провести час, освоюючи ази футболу і граючи зі своїми однолітками!

Які навички дає футбольна школа для дітей 3-5 років

Дитячий футбол 3-5 років - це не тільки заняття, які привчають малюків до спорту, рухомого і здорового способу життя, а й чудова можливість для дитини навчитися взаємодіяти в колективі. Адже футбол є командною грою, тому діти молодшого дошкільного віку, займаючись ним, проходять етап соціалізації.

Тренування для самих маленьких у дитячій футбольній школі у віковій групі 3-5 років проводяться в ігровій формі, де малюків вчать всім навичкам цієї гри: від азів до складних технічних прийомів. Заняття в секції футболу проводяться в невеликих групах по 6-10 чоловік, де під керівництвом досвідченого тренера діти:

 • відпрацьовують техніку володіння м’ячем, включаючи його зупинку ногою, тренування сили і точності удару, роботу з рухомим футбольним снарядом;
 • розвивають свою фізичну форму не тільки за допомогою ігор в квача, що весело для дітей такого віку і корисно для юних футболістів, а й за допомогою виконання вправ на розтяжку;
 • вивчають різні футбольні амплуа, їх обов’язки та значення для командної гри;
 • розбирають способи і методи ведення гри і поведінку гравців на полі при обраній тренером тактиці.

Користь заняття у дитячій футбольній школі для малюків 3-5 років

Навчання футболу дітей 3-5 років позитивно впливає на їхнє здоров’я і загальний розвиток: фізичний, психічний і розумовий. Заняття цим популярним ігровим видом спорту:

 • зміцнює серцево-судинну систему;
 • розвиває витривалість, спритність і фізичну силу, формує м’язи ніг;
 • підвищує швидкість реакції, гнучкість тіла, координацію і точність рухів;
 • покращує обмін речовин, позбавляючи від зайвої ваги, і постачає органи великою кількістю кисню;
 • підвищує імунітет;
 • розвиває аналітичні здібності та вміння швидко мислити, приймаючи рішення в складній ситуації, коли немає часу на роздуми;
 • дисциплінує дитину, прищеплює їй звичку завжди діяти за правилами;
 • розвиває врівноваженість, наполегливість і силу волі;
 • вчить працювати в команді, спрямовуючи свої дії на досягнення загального результату в тісній співпраці з партнерами;
 • сприяє розвитку адекватної самооцінки своїх сил і вміння правильно сприймати свою поразку, поважаючи при цьому чужу перемогу.

Все це ваша дитина може отримати в елітному сімейному фітнес-клубі «5 елемент» в Києві, де працює наша футбольна школа для дітей 3-5 років. Тренування для самих маленьких футболістів проводять досвідчені дитячі тренери на критих опалювальних майданчиках, з покриттям зі штучної трави італійської торгової марки Limonta, що має сертифікат FIFA, або «плаваючим паркетом». Заняття тривалістю 50 хвилин проводяться два рази на тиждень, а з їх розкладом можна ознайомитися за посиланням https://5element.ua/shedule/. Купуйте клубну карту і приводьте свого малюка навчатися футболу!

4.48 (5)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки