Клуб здорових задоволень «5 елемент» вул. Електриків 29а. Пн-Пт 7:00-22:00, Сб-Нд 9:00-20:00

Київ знову біжить.

Київ знову біжить.

І серце наповнюється особливою гордістю, коли серед тисяч учасників масштабного MHP Run4Victory Kyiv Marathon – члени фітнес-клубу «5 елемент».

16–17 травня біля НСК «Олімпійський» знову панували енергія, підтримка, хвилювання перед стартом та неймовірні емоції фінішу.

Цими вулицями біг не просто Київ - бігла сила українців, наша витримка та віра в майбутнє.

Цей марафон став набагато більшим, ніж спортивною подією.

Це про людей, які не зупиняються.

Про єдність.

Про внутрішню силу рухатися вперед навіть тоді, коли складно.

Особливо цінно, що забіг мав важливу благодійну місію - збір коштів на протезування та реабілітацію українських ветеранів разом із Protez Foundation.

Кожен кілометр учасників - це не лише особисте досягнення, а й підтримка тих, завдяки кому ми маємо можливість жити, працювати, тренуватись і мріяти.

Ми пишаємося командою клубу «5 елемент», яка стала частиною цього великого старту.

Вітаємо наших учасників: Інну, Марію, Юлію, Катерину, Анну, Олександра та Костянтина з чудовими результатами, витримкою та атмосферою справжньої командної підтримки!

І окрема подяка тренерам клубу, які були поруч на всьому шляху підготовки - мотивували, підтримували та допомагали повірити у власні сили.

Разом сильніші.

Разом рухаємось вперед!

4.27 (3)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар