044 495-95-55
 • ua

 • Танці та хореографія для дітей від 2 років

  Танці для дітей - це творчий вид діяльності, котрий передбачає певні фізичні навантаження. Такі необхідні для розвитку моторики, формування стрункої постави, зміцнення м’язів і систем внутрішніх органів.

  Танці для дітей від 2 років: популярні хореографічні напрямки в елітному клубі «5 елемент»

  Танці для дітей - найбільш оптимальний стимулятор, що сприяє розкриттю здібностей і талантів. Творчий вид діяльності передбачає певні фізичні навантаження. Такі необхідні для розвитку моторики, формування стрункої постави, зміцнення м’язів і систем внутрішніх органів. Завдяки мистецтву танцю, у малюка розвиваються:

  • відчуття ритму;
  • музичний слух;
  • естетичні погляди;
  • вольові та особистісні якості.

  Хореографія для дітей - прекрасна можливість розкриття індивідуальних творчих здібностей у групі однодумців. Саме в дитячих гуртках танців дитина заводить перших справжніх друзів і вчиться поважати авторитет тренера.

  Школи танців для дітей у Києві представлені як класичними, так і сучасними напрямками, що межують із гімнастикою і акробатикою. При виборі гуртка важливо враховувати не тільки тематичну складову, а й:

  • вік і стать дитини;
  • особливості її фізичного і морального розвитку для конкретного виду танців;
  • особисті переваги дитини;
  • професіоналізм тренера;
  • відгуки дітей і батьків, які відвідують цю секцію;
  • рівень матеріально-технічної бази, тощо

  Школа танців для дітей у Києві

  Нерідко дитяча хореографія стає першим кроком дитини до серйозного спорту. Педіатри дозволяють займатися танцями з 2-річного віку, тому багато батьків приводять своїх діток у гурток танців для початкового фізичного та естетичного розвитку, і часто пробний крок стає вибором на все життя.

  Танці для дітей - це захоплююче, яскраво і весело. Рухливість притамання кожній здоровій дитині. Ритмічну музику вона сприймає підсвідомо, а тому починає проявляти свої емоції рухами:

  • стрибати;
  • бігати;
  • присідати;
  • кивати головою;
  • плескати в долоні і т.д.

  У школі танців малечу навчать естетиці рухів, новим танцювальним па, характерним для конкретного творчого напрямку. Батьки часто не знають, якими саме танцями займатися їх дітям - народними, бальними, сучасними?

  Вирішити цю дилему допоможуть фахівці. Дитяча студія танцю при фітнес-клубі «5 елемент» - це кілька танцювальних шкіл, призначених для конкретної вікової групи.

  Танці для дітей від 2 до 12 років: особливості

  Танці для дітей від 2-3 років - це комплекс рухів під музику на формування постави, розвиток м’язів живота, спини, зміцнення голеностопу. Дитина вчиться «відчувати» своє тіло і керувати ним. Крім фізичних навичок, розвиваються слух, ритміка, координація рухів у заданому темпі. Малюки вміють відрізняти повільний танець від швидкого, розпізнають пантомімічні образи і символи.

  Танці для дітей 4-5 років наділені сюжетом: дитина виконує базові елементи в обраному танцювальному напрямку, знає їх назву і особливості. Удосконалюються фізичні та естетичні навички, напрацьовані в молодшій віковій групі.

  Танці для дітей 6-9 років - динамічні композиції в індивідуальному, парному і колегіальному виконанні. Рухи ускладнюються, часто дитина вибирає новий творчий напрямок, щоб отримати всебічні хореографічні навички. Діти із задоволенням беруть участь у показових виступах та концертах, у оформленні сценічного костюма.

  Танці для дітей 10-12 років носять систематичний характер як у тренуваннях, так і у виступах. Для професійних танцюристів це цілком дорослий вік, і, якщо дитина в середній школі захоплена хореографією - вона займається справою «для душі», згідно зі своїми талантами і бажаннями.

  Переваги дитячої студії танців на базі фітнес-клубу «5 елемент»

  Методика навчання танцям у студії фітнес-центру «5 елемент» заснована на канонах раннього фізичного розвитку малюків. При клубі діють:

  • Школа танців для маленьких - це категорія дітей 2-3 років і 2-5 років (заняття проводяться тричі на тиждень у зручний для батьків час під егідою досвідченого тренера);
  • Студія сучасної хореографії (освоєння різних танцювальних напрямків: Contemporary, Funk, Pop, Popping і інших).

  Займатися танцями з вашою дитиною буде професійний тренер. Діти беруть участь у різних внутрішньоклубних танцювальних турнірах і заходах. Наші тренери також готують дітей для участі на всеукраїнських конкурсах та турнірах.

  Більш детальну інформацію легко отримати у консультанта за телефоном 044 495 9555 або онлайн.

  Отримати консультацію
  • Фото Танці та хореографія для дітей від 2 років — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Танці та хореографія для дітей від 2 років — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Танці та хореографія для дітей від 2 років — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Танці та хореографія для дітей від 2 років

  5️⃣ Танці та хореографія для дітей від 2 років — чому в клубі«5 Елемент»

  Танці та хореографія для дітей від 2 років в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Танці та хореографія для дітей від 2 років — замовити абонемент

  Танці та хореографія для дітей від 2 років — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Танці та хореографія для дітей від 2 років — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Танці та хореографія для дітей від 2 років — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Танці та хореографія для дітей від 2 років — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.08 (7)
  Misha Zibor
  Нашей девочки три годика, мы отдали её на танцы в клуб 5 элемент. Зал отлично оборудован, с современным дизайном и всем необходимым. Самое главное что у нас грамотный преподаватель с опытом, который может чему то научить детей. Нам и нашей дочке всё нравится.
  Miroslav Netrebin
  Спочатку визначив в школу танців сина, а тепер і трирічна донька почала займатися. Діти дуже задоволені увагою хореографів, спілкуванням зі своїми ровесниками. Біжать на заняття з задоволенням. Досить тільки глянути на їх задоволені обличчя. І хоч в конкурсах ще ніяких не брали участь, але все ще попереду.

  Залишити коментар


  RU UA EN