Щорічний парний клубний турнір з настільного тенісу
22 грудня відбувся щорічний парний клубний турнір з настільного тенісу. У ньому взяло
участь 13 пар наших членів клубу і одна пара гостей. До парного турніру готувалися довго, оскільки
це не простий вид змагань. Кожен спортсмен підбирав собі напарника за стилем гри.
Перше місце
зайняла сильна і зіграна пара наших гостей: Давид Сарія і Андрій Куртенко.
Переможці показали активну і динамічну гру, чим порадували глядачів і тренерів.
Друге місце
зайняла пара, яка вже неодноразово ставала переможцями: Олександр Чемодуров і
Вадим Дворніков. Незважаючи на хорошу гру, в цей раз вони не змогли стати
чемпіонами. Третє місце зайняла цікава пара з захисним стилем гри: Андрій
Анучин і Олексій Чекмаев.
Вітаємо
призерів чемпіонату!
Хотілося б
відзначити пару Олександр Петрунек і Юрій Гладун - ці спортсмени зовсім недавно
почали брати участь у змаганнях і вже змогли показати хороший результат.
Бажаємо всім
учасникам йти до своєї перемоги, тренуватися і отримувати від гри задоволення!
Більше фото на Фб сторінці клубу

