044 495-95-55
 • ua
 • Balmain Paris Hair Couture

  Хочете таке ж шовковисте, м’яке і здорове волосся як у Ріани? Розкішна лінія по догляду за волоссям Balmain Paris Hair Couture уже в центрі краси клубу «5 елемент».

  У перукарських кабінетах VIP обслуговування для догляду, стрижки та укладки використовується всесвітньо відома професійна косметика Balmain Paris Hair Couture. 3-х фазна система дозволяє досягти бажаного результату: надати структуру волоссю та фіксацію зачісці. Серед прихильників даного бренду Софі Лорен, Ріанна, Кім Кардашьян та багато інших знаменитостей.
  Для домашнього догляду Центр краси пропонує придбати продукцію та аксесуари бренду Balmain: сировотки, шампуні та кондиціонери, зволожуючі еліксири, керамічні гребінці, прикраси для зачісок та іншу косметику для волосся.
  Balmain Paris Hair Couture – це майже півстолітня історія розробок для того, щоб підкреслити жіночу природну красу найкращим чином.
  Купуйте продукцію та записуйтеся на процедуру в адміністраторів центру краси клубу «5 елемент» або за телефоном 067 555 1543  4.35 (4)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар